Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Мандрiвник з небес - April 14, 2012

Мандрiвник з небес - April 14, 2012

Вітання від Федерації: Є велика надія, щодо розвитку у вашому світі сьогодні, оскільки ваші колективні думки зосереджуються на арешті ілюмінатів і реструктуризації ваших фінансових систем. Так і повинно бути. Вони (думки) зіграні скрізь у вашому світі наче оркестр, даючи вам перевагу у стратегічному розвитку, якщо б ви могли знати всю його глибину і дихання. Ми тут щоб говорити про те, як ми можемо без створення небезпечних акцій бути в грі, і результат ви зможете бачити протягом наступних тижнів.

Готуйтеся для великих рухів інформації скрізь у світі, який фокусуватиме тих, хто ще не в курсі того, що ви вже знаєте. Це буде наступним, і найбільшим на сьогоднішній день масовим пробудженням індивідуумів, які спали до цих пір. Ця інформація прийде від багатьох джерел, у тому числі через ваші ЗМІ, які навіть зараз вже почали виплутуватись з пiд контролю ілюмінатів. Правда надходить через тих, хто чинить опiр, і ті, хто завжди хотів, щоб ця інформація вибралася назовнi зараз не бачать жодної перешкоди для цього. Цей витiк інформації стане передвісником до її розголошування и оприлюднення.

Дійсно, ми доклали свою руку недавно, роблячи новини, і це є зараз ясно, що не може бути жодної репресії від військових на наших акціях в світі. Поки нагнiтання страху заставлятиме багатьох зосередитися на ядерній зброї і її потенційному використанні в терористичних діях, ми говоримо, як ми завжди i радили, що не треба нічого боятися взагалі.

Ваша нація Ісландії використовується як випробовувальный майданчик для фінансових стратегій на користь усiєї вашої планети. Було б мудро слідувати за їх прогресом в цьому відношенні, оскільки це буде доля всіх націй через дуже короткий період часу. Ми завжди казали вам, що така акція ніколи не прйшла б від великих держав, але ж вони теж будуть втягнутi в це як тільки розмах цiєї акцiї призведе до ефекту доміно.

Час сумніву наближується до кінця. Час надії почався. Зараз ви починатимете бачити, як реальна зміна відбувається, відчутна і помітна всім. Ці змiни прийдуть так швидко, що збентежать вашу голову. Це великий початок. І оскільки ці зміни приходять, Gaia реагуватиме на вашу надію і любов. Вона вже вносить зміни, які принесуть вигоду всьому. Буде ще декілька масивних землетрусiв, всi з мінімальним збитком для життя, оскільки ці зміни продовжуються.

Ми є назавжди з вами, наша сім'я. Ми чекаємо з нетерпінням нашого возз'єднання і можливості розділити з вами нашу любов і радiсть за ваше майбутньє.

Знаходьтеся в мирі.


Ченелер: Wanderer of the Skies (Мандрiвник з небес)
Переклад: Igor


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites