Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 30 липня, 2013

Sheldan Nidle - July 30, 2013 (30 липня, 2013) 

Прямо зараз проходить становлення нових грошових систем, і з ними приходять укази, анонсовані новим управлінням, у тому числі одкровення про ширму справді вражаючих розмірів. Оскільки ви можете уявити, ці анонси дуже змінять вашу реальність і ми будемо вашими люблячими наставниками впродовж цього найбільш дивовижного переміщення....

http://www.paoweb.com/sn 073013.htm

1 Imix, 4 Pop, 10 Caban

Selamat Balik! Ми повернулися з більшими новинами! Спершу з запізненням, щасливого Галактичного Нового Року кожному! Цей рік - 10 Caban, галактичний рік, який здебільшого резервується для внутрішнього і зовнішнього відкриття. Це спонукає вас дізнатися більше ким ви дійсно є і подивитися на ваші рідні здібності в новому світі, і це - ці енергії, які зараз стають самими переважаючими у вашій реальності. Ви починаєте період виявлення і відкриття того, що ви визнаєте Життя всюди і отже в якому світі ви бажаєте жити. Майбутнє процвітання і нове управління мають дати імпульс цьому процесу дослідження себе. Проте, те що ви відкриєте про себе, спочатку просто надасть вам проблиски прекрасної правди вашого реального Внутрішнього Я. Оскільки Дух розпочинає знімати з вас вуаль, ви навчитеся, як ваш зовнішній світ відображає і стимулює зростаюче розширення вашого внутрішнього досвіду. Новий рік 10 Caban дійсно буде завантажений усіма видами нових і бадьорих пригод. По-перше, особистий борг закінчиться і вас приведуть у світ процвітання. Ви будете здатними обґрунтовано взаємодіяти з вашим новим управлінням, яке щиро шукатиме ваших вхідних і щирих побажань, щоб обслуговувати вас. Це, само по собі, буде великим коригуванням!

Багато чого виникає по всьому вашому глобусу. Ті, хто працює таємно, щоб ввести нове управління, виграли серії законних битв, відкривши шлях для заміни ваших корумпованих режимів на нове управління, відповідальне за відновлення політики, орієнтованої на людей. Відходить перевага голодних до влади еліт і недоторканного корпоративного наміру по приведенню вашого глобуса до краху. Оскільки ви знаєте собі ціну, ці темні коаліції наклали нелегально численні податки і борги, щоб управляти і знесилювати вас, і мета нового управління - виправити цю незаконність і звільнити вас від десятиліть боргового рабства. Буде нова система твердої валюти, яка покінчить з маніпуляціями і утисками грошової системи. Це фінансове «загнивання» швидко прийде до глобальних валют, які підтримуються дорогоцінними металами, і ваше нове управління повинно підтримувати і просувати не лише систему твердої валюти, але і вигідні соціальні програми, які супроводжують її. Оскільки ці істотні або практичні аспекти переконливі, ваш швидкий внутрішній ріст надасть вам можливість бути партнером уряду, щоб сформулювати, а потім спостерігати за змінами, які ви бажаєте випробувати у вашому перехідному світі.

Ви входите в період великого навчання. У галактичних суспільствах кожен індивідуум - шанований і високо цінуємий. Кожен - унікальний і незамінний шматок цілого, і це ідентичність, до якої вам треба буде пристосуватись. Уряд не стоїть вище за людей; швидше, це - інструмент, який використується для підтримки і полегшення добробуту кожної особи. Морське право (закон завойовника), який переважає нині, поступиться дорогою Загальному Праву, яке приходить від людей. Загальне Право складається з тих практик і традицій, які довели, з часом, що вони добре працюють серед людей, і це - те, що надає цим призначеним повноваженням моральний компас, щоб вести їх обговорення і судовий процес. Оскільки ця концептуальна перебудова має місце, ваша роль - спостерігати за вашою новою адміністрацією в дії, а потім гарантувати, що вона дотримується заданого напряму. Ви володієте божественним становищем як важна особа. Ви - суверенний об'єкт, і як частина високо мотивованого колективу, по суті ви відповідальні за гарантії, що прийняті рішення будуть досягнуті. Ваш вислів, "Уряд – це не спортивне видовище" - тут найбільше підходить.

Багато областей практичної освіти, залучених до цих змін, буде забезпечене вашою зростаючою свідомістю. Ви проявите істинну, співчутливу етику, яка буде цілком невибагливою. Ви переконаєтесь, як важливо підтримувати радість і здивування вашого суспільства, яке унікально розвивається; також, управління собою - істинно божественна дія великої складності, яка вимагає інформованої участі, або нагляду кожного члена. Збереження ваших суверенних прав гарантує, що Загальне Право належним чином адміністроване – це саме священне завдання, для якого ви матимете значно більше часу, як тільки процвітання надасть вам життєву стабільність і звільнить ваш потенціал. Майте на увазі, що ваші рівні свідомості будуть швидко підніматися і ваш кругозір і сприйняття дуже зміняться. Вам також будуть доступні Істоти із різних походжень, хто прийшов допомогти вам впродовж цього масивного переміщення, оскільки багато хто з вас, можливо, трохи спантеличений або засмучений стількома змінами. Ось чому ви матимете індивідуальних наставників на вашій стороні, які пояснять і заспокоять.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли обговорити вашу перспективу того, що станеться на всьому вашому глобусі, оскільки ці події глибоко впливатимуть на ваш процес підйому. І звичайно, це наша область компетенції. Нове управління буде результатом нової грошової системи, яка знову встановиться завдяки перемиканню на тверді валюти. Ця дія також принесе глобальну переоцінку валюти. Ці два заходи швидко зламають існуючу боргову систему валюти, яку підтримують сучасні уряди. Наші численні партнери готові урочисто ввести нову Базельську фінансову систему III, яка у свою чергу ініціює нове управління. Ці нові уряди закінчать боргове рабство, нерівність багатства, і встановлять економічну політику для підтримки великого процвітання, яке підготує народні маси Гайї до першого контакту і бажання Духу повернути вас до повної свідомості. Воно також надасть нам можливість прийти до вас відкрито і говорити вільно про універсальну правду, що давно маскується головними філософіями, які лежать в серцевині релігії на цій священній кулі.

Наше завдання - інформувати вас про духовні зміни, які ретельно переглядає ваше глобальне суспільство. Оскільки більшість з вас в деякій мірі знає, що ваш світ відходить від бачень і концептів, з якими ви знайомі, у напрямку до стосунків і знання, яке може здаватися спочатку дуже іноземним. Це розкриття вашого світогляду призначає Дух. Ми допоможемо вам повторно зрозуміти віру, яка викладалася вам, оскільки ви виросли; це означає заміну концептів, які ви прийняли як «факти». Це включатиме представлення вам нової духовної термінології, яка скине тягар шарів плутаного мислення, і яка була надана вам давно Небесами. Ми тільки згадували попутно ваші міфи суспільства, але прийшов час перерахувати ці вигадки повністю і правдиво таким чином, щоб ви осягнули їх значення без туману двозначностей. Давно, ваші темні повелителі узяли ці історії і змінили їх для того, щоб спрямовувати ваші емоції в певних «корисних» напрямах, і ми маємо намір повернути назад ваш компас до істинної півночі, отже надаючи вам можливість вирівняти з правдою про те, ким ви по справжньому є.

Ми Вознесені Майстри будемо вашою полярною зіркою, яка вказує шлях з вашого справжнього безладу у напрямі славного нового світу, який ви відчуваєте вже чекає вас. Як Істотам, які буквально линуть у напрямі повної свідомості, вам потрібна детальна інформація про засоби повної свідомості. Ми надамо багато подарунків мудрості, які забезпечать критерії, щоб оцінити ці події. Небеса користуються їх божественними здібностями відтворити вас і увесь світ навколо вас, і ми прийшли бути вашими духовними наставниками і заспокоїти вас в тому, що, можливо здається, є дуже дивними серіями подій. Прямо зараз проходить становлення нової грошової системи і з нею приходять укази, анонсовані новим управлінням, у тому числі одкровення про ширму справді вражаючих розмірів. Як ви можете уявити, ці анонси дуже змінять вашу реальність і ми будемо вашими люблячими наставниками впродовж цього найбільш дивовижного переміщення.

Сьогодні, ми говорили про те, що станеться. Наступний період – буде періодом раптової, величезної зміни. Ми маємо намір анонсувати вас незабаром, що таке - перший контакт. Ваші духовні космічні сім’ї і сім’ї Внутрішні Землі готові з'явитися серед вас і перетворити вашу реальність назавжди! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)

Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge