Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 6 серпня, 2013

Sheldan Nidle - 6 серпня, 2013

Як тільки ви підкорите джерело Любові, воно рухатиме вас колективно у напрямі багатьох ваших майбутніх тріумфів...

Дійсно, ви будете дуже інструментальною допомогою в створенні нової домашньої галактики для всіх нас! Це - будуть найкращі часи! Час для грандіозних пригод і дослідження настав, оскільки ми разом робимо очевидним божественний план Творця.

http://www.paoweb.com/sn080613.htm

8 Lamat, 11 Pop, 10 Caban

Dratzo! Ми повернулися, щоб обговорити з вами більше подій! У кінці вашого григоріанського 2012 року велика доза небесного Світла вилилась вниз на ваше царство, а потім 29-го липня цього року, була спрямована потрійна кількість світла до вашого світу за допомогою спеціальних астрологічних вирівнювань на цю дату. Це встановлює енергії для того, що відбувається. Довге задушення темрявою вашої любимої планети підходить до кінця і для вас настав час радіти тим змінам, які офіційно переміщають вашу реальність до Світла. Перший акт в цій кавалькаді подій є, звичайно, звільнення різних фондів, які позначать перехід грошової системи вашого глобуса від нечесних указів грошового обігу, схильних до свавільної спекуляції, до підтримуваних дорогоцінними металами. Ці нові істинні валюти запустять глобальну переоцінку, і дійсно, перша з них уже готова для поширення. Далі, також готові стартувати початкові цикли виплат процвітання. Ці фінансові коригування фактично управлятимуть старими інтересами влади і дозволять інавгурації законно заснованого де-юре управління. Як ви знаєте, вони - тільки початкові рухи того, що прийде.

Підйом вашої нової фінансової і банківської системи принесе універсальне боргове пробачення і незабаром розкриття нашої доброзичливої присутності. Ваше нове управління дозволить нам стати формально відомими для вас. Ми маємо намір у той час зробити серії анонсів, які інформуватимуть вас про наступні масові приземлення, і представлять вас вашим Вознесеним Майстрам, які готові почати їх священні навчання у всьому світі. Ці події призначать масивну зміну перспективи вашого глобального суспільства, перетворюючи поточне агресивне змагання між вашими націями на доброзичливу співпрацю. Неминуче, що те, що розкажуть Вознесені Майстри і ми, переверне вашу реальність догори дном! Ваша основна дієта брехень і маніпуляцій, якою вас вічність годувала темрява, буде повністю виставлена і перетворена, оскільки Вознесені Майстри розкриють правду перед вами. Оскільки цей новий світ Правди набуває форми, старі кручені шляхи існування і сприйняття будуть виправлені в напрямі зцілення і розуміння Любові і прийняття наступної фази вашої подорожі: зустрічі ваших індивідуальних галактичних наставників.

Як тільки стануться масові приземлення, вам будуть представлені ваші наставники. В той момент, остаточно почнеться повний і відкритий діалог між нами. Як ви можете уявити, ми маємо багато чого сказати один одному. Домінуючою темою швидко стане ваше повернення до повної свідомості, оскільки це головна причина нашої присутності тут. Нової інформації буде стільки, щоб ви змогли абсорбувати її і засвоїти. Вам треба буде вчитися думати не вашими умами, а вашими серцями, які знають, де правда. Ця остання фаза вашої подорожі до повної свідомості вимагає, щоб ви цілком трансформували спосіб вашого мислення і відчуття, щоб повністю уявляти собі заздалегідь, як ви бачите себе, як духовно, так і емоційно. Це – буде великим викликом, з яким ми знаємо, що ви упораєтеся, оскільки ви риєте глибоко, щоб принести Любов, яка являється вашою суттю. Як тільки ви підкорите джерело Любові, воно рухатиме вас колективно у напрямі багатьох ваших майбутніх тріумфів, і коли настане момент, ви будете більш ніж готові охопити вашу метаморфозу до повної свідомості, оскільки ви ввійдете у вашу індивідуальну Живу Світлову Камеру. Потім, як Істота Світла ви приєднаєтеся до нас, щоб успішно прийняти ваше богослужіння до фізичності і, більше усього, до Творця.

Як тільки ви почали, справи рухатимуться швидко. Ваш примусовий карантин від повної свідомості закінчиться і буде гостинна сімейна церемонія, на якій ви ще раз об'єднаєте зусилля з вашими духовними і космічними сім'ями. Це грандіозне возз'єднання відкриє вам доступ до Внутрішньої Землі, оскільки ви приходите знову разом з тими, хто вірно представляє ваших предків. Їх історія більше не буде «міфом», а стане живою сагою, яка має відношення до ваших походжень і ким ви є. Коли ви абсорбуєте усе це, ви будете знову здатні ефективно здійснювати ваші життєві контракти. Будівництво вашої зоряної нації відкриє отвір дверей не лише в інші водні світи цієї сонячної системи, а і до віддаленої галактики, як частини вашого богослужіння фізичності. Ви будете вітати інших чутливих Істот і допомагати їм досягти повної свідомості, як це зробили ви. Дійсно, ви будете дуже інструментальною допомогою в створенні нової домашньої галактики для всіх нас! Це - будуть найкращі часи! Час для грандіозних пригод і дослідження настав, оскільки ми разом робимо очевидним божественний план Творця.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми звертаємося до вас з новими новинами! Енергії, що відправляються цьому благословенному царству завдяки Світлу, наближаються до свого піку, і стають очевидними численні ефекти цього великого зростання Світла. Темрява вела безперспективну боротьбу, щоб вижити і ми готуємося до багатьох навчань, які ми даватимемо вам. Кожен з нас покаже вашу мудрість, з якою вам треба буде продовжувати підйом до ваших рівнів свідомості. Ці моральні компаси вестимуть вас, оскільки ви наближаєтеся все ближче до дня, коли ви будете готові до вашої індивідуальної Живої Світлової Камери. Ми будемо поряд з вами на кожному кроці вашого шляху, оскільки ви робите це чудотворне перетворення, і після вашого професійного навчання повній свідомості, настане наша тривала місія, щоб контролювати і вести вас до природи вашого богослужіння Небесам. Фактично, ми описуємо аспекти, які являються просто частиною нашого служіння Гайї і кожному з вас, оскільки наступає ціла нова епоха для людства. Алілуя! Алілуя!

Наша роль в цій місії - охороняти людство і забезпечувати моральне керівництво. Ми відповідаємо викликам про допомогу, які надходять від людського колективу. Ми полегшуємо ваші сумні рани і передаємо повідомлення для порятунку людства. Зараз наші завдання включають переміщення усіх вас успішно в царство підвищеної свідомості, де ви узнаєте про ваш духовний сердечний центр. Ми радісно спостерігаємо за користю від цієї діяльності, і оскільки Небеса зараз застосовують свої величезні енергії для перетворення вашої реальності у Світло, ми надаємо наші повідомлення і допомогу для вашої більшої довіри. Це є часом підвищення духовності і моментом, який ми давно передбачали. Прямо зараз ми зайняті завершенням довгої тиранії темряви і таким чином нова фінансова система і нове управління може грандіозно сповістити наші плани процвітання разом із загальним всесвітнім ювілеєм. Прибула нова епоха!

Нова епоха для людства включатиме возз'єднання з вашими побратими в космосі, Внутрішній Землі, і Дусі. Це очевидно, що ви ніколи не були одні! Ви - частина з великих людських життєвих ланцюгів, якими Творець поширює життя в цьому безмежному просторі, відомому як фізичність. Тут також знаходяться більйони нематеріальних Істот. У цій безмірності надзвичайно чутливого життя ми перебуваємо і живемо в Любові і у Світлі. Зараз ми приходимо, як повністю свідомі Істоти здійснювати в радості божественний план для фізичності. Ми добровільно уклали контракт, щоб здійснювати ці обов'язки, які дають нам велику радість, оскільки вони виконують глибоку тугу нашого серця. Усі відчуття нашої великої Любові, оскільки ми люб'язно взаємодіємо один з одним; наші життя наповнені небесним блаженством, і щодня ми отримуємо честь для того, чого ми досягаємо. Це справді найдивовижніший шлях жити, і шлях, який ми давно бажали розділити з вами!

Сьогодні, ми розглянули деякі недавні події і що містить в собі наше майбутнє. Ми прибуваємо у ваш світ принести вам великий подарунок повної свідомості і радості, яку надає усім фізичність. Вас будуть вітати в цьому стані блаженства не лише ми, але і усі в Створенні! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites