Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 2 липня, 2013

Sheldan Nidle - 2 липня, 2013

12 Ben, 1 Kumku, 9 Eb

Selamat Balik! Ми прийшли обговорити з вами багато чого. В цей час, обмін законних документів йде повним ходом, який прокладає шлях до фінального обміну, санкціонованого різними програмами процвітання, в які повністю вкладені кошти сім'ями Дракона. Це також уповноважує Гуань Іня і Сен-Жермена підписати папери на використання коштів для кожного з світових трастів. Індивідууми, які створюють ці міжнародні поради членам правління, так само зайняті в цих складних процедурах. Одночасно, створюється багато організацій, щоб поширювати ці фонди попереджаючи їх регіональних опікунів, що час, який усі давно чекали, - швидко наближається. Цей завершальний шквал діяльності легітимізується дуже спеціальним набором законних протоколів і його виконання в цей час стане можливим, зокрема проникливому Правлінню Першого Контакту, який ми називаємо галактичний вибір. Це просто влада після Світла, щоб добитися мети. Це дозволить передавати таємно сприятливі законні рішення і вони зараз готові прокласти нашу далеку дорогу до найдивовижнішого моменту маніфестації!

Оскільки усе рухається непохитно вперед, ми контролюємо багато схем темної кліки. До сих пір ми змогли нейтралізувати шкідливі ефекти глобальних хімічних слідів, які темрява викидала в атмосферу десятиліттями. Цей тривалий грабіж серйозно зруйнував природний баланс вашої атмосфери і поширює епідемію і хвороби по всьому глобусу. Є загроза запустити великий цикл вимирання, спустошуючи людство, а також всю екосистему планети. Наші контрзаходи в цій області готуються на період після розкриття, коли наша технологія може безпечно повернути атмосферу Гайї, океани, і суходоли до збалансованого стану, який існував тільки після кінця Другої Світової ВІЙНИ, в пізньому 1945. Ця точка земного балансу може бути переміщена; це - просто відправна точка, яку кінець кінцем треба перемістити навіть в більш древніші часи, понад 2500 років тому. Це питання стане вирішуватись, як тільки ми почнемо поширювати серед вас частину нашої технології.

Як тільки ваш тимчасовий уряд зробить свої початкові анонси, ми маємо намір спостерігати за цими оплаченими технологіями і робити все, що потрібно для гарантування успішного запуску державних програм. Це буде нашою головною базисною точкою перед розкриттям. Наша священна місія - зробити усе, що вважається життєвим, щоб перемістити вас у напрямі повної свідомості, ось чому ми знаходимося тут. Наші Агартанські команди зв'язку і персонал старанно працюють, щоб відсторонити темряву від влади. Ви можете бачити, що багато зловживань влади все ще зустрічається в усіх кутах вашого світу, і поки ці речі засмучують нас, ми повністю згодні з указами викладеними для нас у божественному плані Небес. Будьте певні, що вирази зарозумілості темної кліки незабаром будуть трансформовані. Ми засвідчили законні постанови, які буде використовувати ваше нове управління, щоб змінити багато цих несправедливостей. І незабаром після цього відбудуться великі зміни у глибині душі, коли Вознесені Майстри починають свої нові навчання у всьому світі, і це породить велику зміну у ставленні до усіх ваших соціальних структур. Дійсно, правда, що так багато речей приходить для того, щоби Світло змінило усвідомлення серед великої кількості людей.

Момент, якого ви усі чекаєте - тут: кінець мертвої хватки темряви над вашим світом і вашими життями! Кожен з вас знає у вашій вищій думці, що це велике, пророковане переміщення зараз готове статися. Наш флот дуже тривалий час вимушений спостерігати і просто виконувати будь-яку допомогу вам заради вашої дуже повільної, але обережної манери. Ми дуже задоволені, що прибуває період прямішої дії! Наші команди зв'язку ясно бачать, що влада темряви терпить невдачу, і ресурси, які бути цілком у їх розпорядженні, швидко зменшуються. Цій зміні удачі допомагають наші власні дії і наш міцний намір бачити переміщення в управлінні успішно завершеним. Настав час для Світла повернути це царство і гарантувати, що ви швидко і легко повернетеся до вашого природного, повністю свідомого стану. Ця стадія дії починається зараз, і ми сподіваємося завершити процес небагато більше, ніж за рік. Нарешті ми радісно проголошуємо наш повний і непохитний центр!

Благословення усім! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми повернулися, щоб доставити спеціальне повідомлення! Ваш світ знаходиться в кінцевій стадії переміщення від темряви до Світла. Приблизно 13 тисячоліть тому, Атлантида, із-за її власних самовпевнених прорахунків, затонула в морі. Її населення було евакуйоване до планети на орбіті зірки в сузір'ї Центавра, під назвою Агар, або Бета Центавра нашими астрономами. Центаріанців знають ще як Ейджен. Ці евакуйовані Атланти знали, що декілька вцілілих цього водяного лиха мають бути нашими предками. Ці «пропащі» люди почали далеку, важку дорогу, яка мала кінець кінцем привести їх до дива, повернутися врешті-решт до повної свідомості. Ми охороняли ці покоління мандрівників і свідчення цього, Аннунаки, яким був наданий тимчасовий контроль над зовнішньою Землею. В результаті ваш домашній світ був розщеплений на два окремих царства. Нашим священним завданням впродовж віків було вести вас і спостерігати, що укази Небес справедливо виконуються.

Декілька століть тому, темним кінець кінцем дозволили невелику суму примітивної технології, щоб побачити світло дня у вашому зовнішньому світі. Аннунаки були обережні, щоб переконатися, що подальший прогрес, який користується цією шкідливою технологією, був повільний і супроводжувався болем і стражданням Гайї і наших предків. Ми зробили все, що змогли для допомоги, зцілення, і дали моральні поради усім, кого це стосувалося. Ми помітили, що Небеса повільно вводять Духи в Гайю, які зростають, щоб користуватися їх здібностями і ресурсами для допомоги нам в поширенні засобів для існування і інших дуже необхідних ресурсів до тих, чия бідність і біль були найгострішими. Ми благословляємо своїх партнерів і просимо, щоб усі шанували цю хорошу роботу. Зараз приходить час, коли ми можемо відкрито звернутися до вас про те, що ми були очевидцями того, що розгорталось в минулі 13 тисячоліть.

Ми бачили, як Аннунаки створюють світ неуцтва, нескінченної боротьби, і бідності. Багатство було використане, щоб викликати лють і роз'єднання, і було головним чином компетенцією спеціальної групи фаворитів, хто управляв абсолютно і показував неймовірну жорстокість і ендемічну аморальність. Таке беззаконня - припиниться, і це дозволить грандіозне переміщення, декретоване Небесами, як планувалося. Потім ми можемо відкрито пояснити про ті минулі темні часи, і підготувати вас для вашого повернення до повної свідомості. Як Вознесені Майстри, ми створили священну мережу, яка забезпечить вас універсальним процвітанням, яке зв'язується з вашим суверенітетом. Інша сторона цієї монети - свобода, і це об'єднає вас з вашими давно втраченими сім'ями із Внутрішньої Землі, Небес, і космосу. Осанна Небесам і вашому Звільненню! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми обговорили прогрес, який має місце у вашому зовнішньому царстві. Приходить час для великого переміщення до Світла, проголошеного Небесами, і ми прийшли тільки виконати ці декрети і перенести вас усіх додому, до повної свідомості. Ваша свобода і повне офіційне визнання усіма вашого священного, особистого суверенітету знаходиться близько! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites