Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - August 7, 2012

August 7, 2012

8 Kan, 12 Pop, 9 Eb

Dratzo! Ми повернулися! Багато приймає участь у фінальному аспекті великого поділу, який має зруйнувати структуру темної влади. В даний час ви були свідками останніх днів боротьби за владу, яка підходить до свойого остаточного рішення. Темні використовують свої здібності, щоб посіяти хаос у спробі уникнути петлі, яку ми зтискуємо навколо них, але їх заплутані схеми не будуть успішними на цей раз. Ми прорахували всі їх викрутаси і випереджаємо все, що вони можуть зробити. Протягом тисячоліть війна була для кліки інструментом вибору для маніпулювання вами і виходу з незручних ситуацій, і вони використовують цей випробуваний метод сьогодні на Близькому Сході і в Південній Азії. Цей інструмент не дасть результату в їхнiй втечi, оскільки наш контроль над подіями Землі дуже сильний, щоб бути пресеченным такого низького рівня брехнею. Не будьте стурбовані тим, що темні планують. Їх спроби навмання вийти з тріском будуть мати негативні наслідки для них самих, означаючи звільнення цього життєво важливого регіону світу. Майбутні перетворення повністю під егідою божественної долі!

Ми дивимося і готуємо до впровадження наші плани. Ми щиро бажаємо, щоб ви отримати божественне шоу Світла на своєму шляху. Як кайдани довго пов'язували вас з безпросвітною темрявою, так і нова енергія народжується, приносячи вам світло, благополуччя і глобальну гармонію. Темні і їх ревні прихильники глибоко вірять, що те, що вони замишляють, призведе до нової ситуації, яка буде запобігати їхньому падінню. Це не тільки призведе до повного краху, але і розкриє глибину і ширину брехливого лукавства, яке тонко правило вашим світом. Це набір взаємопов'язаних управлінь видно на прикладі холоднокровної олігархії. Це буде наукою для всіх вас, і добре послужить вам під час подій, які незабаром призведуть до їх арешту й ізоляції. Смертельна пастка встановлена, з метою остаточного відмінності друзiв від ворогiв. Життєво важливо, щоб дізнатися, хто дійсно прагне бути частиною рішення, і хто вирішив залишитися частиною проблеми. Такий підхід дає нам багато труднощів. Тим не менш, з точки зору загальної картини, це є необхідним, і буде досягнуто найближчим часом.

Наша робота тут постійно була спрямована на перший контакт з вами, і ми ніколи не відмовляємося від цього курсу. Мета просування вас до повної свідомості лежить вище за все, чим ми займаємося, і з цією метою, наша велика команда стежить і відвідує вас кожен день. Темна кліка розуміє нашу повну прихильність цієї священної місії, і знає, що ми рухаємося все ближче і ближче всім нашим флотом до вас. Ми також розширили число співробітників на планеті, які живуть і працюють серед вас. У зв'язку з цим ми попереджали темних, що будь-яке втручання в справи персоналу нашої планетарної бази буде мати страшні наслідки. Вже кілька замахів на наших місіонерів закінчилося втечею цих агентів з ганьбою! Ми завжди старанні в тому, щоб наші наземні місії тривали так, як повинні, і ці останні оборонні контрзаходи навчили нас багато того, як ці агенти діють. Зараз темні обережно уникають нас. В даний час ми розширюємо цю мережу на вашій планеті.

Розкриття рухається вперед. Наші Земні союзники зайняті підготовкою вигнання багатьох де факто урядів Землі. Широка мережа безчестя оточує ваш Земну кулю, і порочні політики легітимного уряду кожен день самі ж кричать про те, що це має бути припинено. Ця 'легітимність' залежить від контролю з боку різних форм хаосу, і від підтримки рівня соціального і релігійного розколу. Ця жалюгідна канитель кинеться до втечi після того, як Світло по праву позбудеться цих не зовсiм правових урядів. Наша роль у цих подіях полягає в підтримці та зміцненні будь-яких офіційно оприлюднених дій. Наш персонал на місцях надає докладну інформацію про те, як різні регіони реагують на те, що роблять темні. Темні організовують способи перешкоджання громадянському спротиву, і наші Земні союзники зайняті проти цих рухів. Свобода і незалежність вже давно мають високу ціну у вашому світі, а тепер настав час, щоб змести ці задушливі умови і принести радість, зростання і процвітання.

Намасте! Ми прийшли, благословенні! Ваш перехідний світ опинився у затишшi, і вам здається, ніби нічого не відбувається. Але ніщо не може бути далеко від істини. Стара конструкція впала на землю повсюдно, у вигляді фінансових криз, що настають одна за одною. Як ми вже згадували, ми ввели в дію нову фінансову систему, і вона спокійно почала діяти, не помічена системою, що руйнується, яка ось-ось впаде з всемогутнім ревом. Де факто уряди цього вмираючого колоса розуміють, що їм прийшов кінець, і чекають їх гріхопадіння. Нове в офіційних владах буде дуже скоро, несучи з собою процвітання, свободу, і життєво важливе для нас розкриття. Крім того, Матері-Землі потрібна турбота, і для цього потрібно, щоб наші сім'ї Внутрішньої Землі і космосу приєдналися до нас, щоб оголосити про нову реальність і проголосити всім у світі про смерть обмежуючої, старої реальності.

Агонія темної кліки буде пофарбована в похмурі тіні, які символізують свiт обмеження, війни, і фінансової тиранії, яка склалася в останні 13 тисячоліть свого існування. Ці темні принципи розорили ваш світ, розмежували вас від Внутрішньої Землі і нав'язали вам думку про те, що ви самотні в космосі. Цім вигадкам прийшов кінець, і новий світ божественного блиску замінить похмурість і стрес в даний час. Ми дійсно у радості, бо незабаром ми зможемо розповісти вам про великих істини і почати розплутувати для вас багато брехні, сказаною вам протягом тисячоліть. Це звільнить вас і підготує вас до переходу в повне свідомість. Ви можете відчувати деяку розгубленість, або відчувати недовіру до тих темних, які так бездушно ввели вас в оману; і все ж ми просимо, щоб ви пробачили, відпустили минуле, і разом рухалися вперед. З повним усвідомленням приходить мудрість, яка зявляється для заміни жахів, які вам відомі.

Ваш новий світ буде дивно славним. Дивовижний зв'язок між Небом і Землею буде відкритий вам, і це знання дає мудрість, про яку ви можете тепер лише здогадуватися. На вашій новій Землі, ви можете випробувати це повністю і відчувати ейфорію єдності всього життя. Ви повинні почати подорож, яка дозволить вам досягти вашого потенціалу і досліджувати ваш безмежний креатив у міру вашого пошуку максимального розкриття божественного плану Творця. Разом ми підемо вперед, як ваші люблячі наставники та вчителі на шляхах Божого. Ми дійсно раді, що цей момент, нарешті, настав для нас: час, обраний на Небесах, тепер тут! Останні штрихи були зроблені на священній церемонії, яка відмикає все це і призводить до величезних змін в тому єдиному світі, який ви знали досі. Ця трансформація вже починає проявлятися. Будьте у вашому центрі і в своїй правді, і готуйтеся. І не сумнівайтеся, що все задумане Творцем ось-ось розкриється!

Сьогодні ми продовжили надсилати вам повідомлення. Верховнi зрушення в цій реальності біля наших дверей! З ним прийшло розкриття і час, щоб, нарешті, зустріти всіх нас, хто так віддано бореться за ваше повернення в повну свідомість. Знайте, дорогі, що Достаток і нескiнчене Процвітання Небес дійсно Ваші! Так Воно І Буде! - Selamat Gajun! Selamat Ja! (по Сириански це: Будьте Єдині, і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge