Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 4 червня, 2013

Sheldan Nidle - 4 червня, 2013

10 Chicchan, 13 Pax, 9 Eb

Selamat Jarin! Ми повернулися для обговорення важливих речей. Саме головне - про перший контакт. У минулому, ми сильно покладалися на анонс формального розкриття від ваших нових урядів. Зараз, ми маємо намір збільшити справжній рівень денних візуальних спостережень, щоб доповнити загальну політику розкриття нового управління. Це звичайно просто - байдикувати і дозволити дограти до кінця поточний сценарій. Проте, ми маємо намір створити більш сприяюче довкілля для цих анонсів шляхом більш активної підготовки землі для них. Ми довіряємо демонстрації, тому що ми доброзичливі і присвятили себе повному розкриттю. Ми знаємо, що багато хто з вас не осягає того, що ці прольоти поступово готують: а саме, глобальне масове приземлення наших кораблів і формальне представлення кожного з вас вашому власному особистому наставнику. Кожен щиро бажає познайомитися з вами і почати навчання, які підготують вас для вашого дивовижного переміщення в повну свідомість. Треба багато чого вивчити: повну нову історію вашої гілки людства; нове розуміння фізичності; і практичне знання того, як діють Небеса. (Ваш Перший Контакт містить в собі ці красиві і глибокі теми).

Світло має певні операційні процедури, які вам треба знати, тому що це те, на чому засновані наші галактичні суспільства. Кожна з цих процедур приводить вас ближче до кращого розуміння Чотирьох Законів, і як тільки ми прибудемо, вам буде потрібен час, щоб добре орієнтуватися і почувати себе зручно зі всіма змінами у вашому житті. Нудьга буде в минулому! Майже усі ви думаєте, що ви знаєте про переміщення. Коротше кажучи, кількість змін, які ви просите абсорбувати, коливається! Як приклад: усі ви народилися для реалізації того, як ви ставитеся до свого домашнього світу; Гайя люб'язно визнає майже повне неуцтво в цих питаннях, які має більшість з вас і так перший наказ дня - перебудувати основні пріоритети вашого суспільства. Ми потім пояснимо, як нові принципи і їх супровідні технології працюють в межах структури ваших щоденних життів. Це приклад, яку центральну роль може грати ваше нове процвітання в усьому тому, що повинно буде зробити, щоб підняти ваші суспільства. Скільки ваших життів і життів усіх живих форм у вашому зовнішньому світі, треба буде вилікувати, освітити і реформувати.

Це перетворення - тільки перше з багатьох, через які ви будете рухатися. Ви перебуваєте в дуже спеціальному світі, і він помирає. Виникла серйозна загроза різноманітності Гайї і ви швидко наближаєтеся до початку смертельного синдрому, який здатний до становлення циклу масового зникнення. Ми чекаємо здійснення операцій, які швидко усе змінять, але вам треба знати, що темна кліка піднялася з найзлішою змовою, щоб погасити життя на вашому зовнішньому царстві. Щоб зупинити це, ми потребуємо вашої допомоги, оскільки ваші енергії допоможуть нам змінити ці темні непередбачені обставини. Усе, що буде зроблено, ми зробимо разом. Впродовж тисячоліть ви мимоволі віддали свою владу, що б не замишляли темні по їх бажанню; зараз приходить можливість для вас прискорити і цивілізувати відповідальність за те, що ви бажаєте побачити завершеним у вашому світі. Демонструючи ваше прийняття цієї відповідальності і шляхів Світла, ви швидко переміщаєтеся уздовж вашого шляху до повної свідомості. Мета нашої місії - безперечно допомогти вам швидко і без різких переходів повернутися до повної свідомості.

Цей пророкований стрибок в планетарній свідомості - причина того, що ми тут. Небеса мають божественний графік для цього і наша місія непередбачена на цьому ж графіку. Ми щиро бажаємо, щоб ви мали доступ до усієї інформації, яка вам потрібна для того, щоб охопити до деякої міри значення того, що було божественно декретовано для вас. Нещодавно, Небеса передали мандат на період затримки, але зараз знову настав час для відновлення графіку і ми маємо намір вжити деякі історичні заходи. Головне для вас - бачити, що ми реальні, і віддані вам і вашому поверненню до повної свідомості. Ми запланували деякі події з Агартанцями, щоб запевнити вас, що ви не одні. Ми не анонсуємо ці події заздалегідь, але вони будуть зроблені таким чином, щоб не залишити у ваших умах ніякого сумніву, що ми тут! Темна кліка управляла цією реальністю занадто довго без будь-якого вибору для вас, щоб уникнути її тиранії. Наш намір - забезпечити вас здатністю зробити так!

Благословення, дорогі Серця! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибули із сприятливими вістями! Члени наших секретних священних громад знаходяться в останніх стадіях підготовки ваших фондів для постачання. Коли вони завершать, то активація цих фондів запустить нове управління, серії формальних анонсів, і масивні зміни в тому, як діє ваш світ. Усе це зробить довкілля сприятливим для розкриття і надасть слушну нагоду для нас почати багато священних навчань в глобальному масштабі. Наша поява серед вас трансформує ваші сучасні поняття про ваше походження і ваші майбутні володіння. Ви - священна Істота, яка провела минулі 13 тисячоліть, мандруючи навкруги в густому тумані без пам'яті або розуміння того, як ви опинилися тут. Ми прийшли знову поінформувати вас і представити вам переконливу оцінку того, що триває у вашому світі. Ви будете готові до того, що станеться після першого контакту.

Зараз на ваших прихованих духовних здібностях буде зроблено наголос вашими новими наставниками, які також зосередяться на новій історії, новій духовній філософії, і навіть природі наступних ваших місій від імені Небес. Ваша система поглядів буде дана в абсолютному контрасті до жорстокої і похмурої суцільної брехні і маніпуляцій, якими годували вас починаючи з падіння Атлантиди. Наші власні успішні зусилля повернення до безсмертя і до істинної Мудрості Віків були подвигом неймовірного фокусування і явної сили волі, і ми так задоволені, що вам не доведеться робити також такі напружені процедури. Це суворе випробування буде замінено проживанням у Світловій Камері, індивідуально створеній для специфічних потреб кожного з вас і дозволить вам зцілитись і відновитись до блиску вашого оригінального проекту! Ця славна, відтворена Істота може потім з'єднатися з Агартанцями і нами, вашими Вознесеними Майстрами, оскільки ми готуємося возз'єднатися з нашими духовними і космічними сім'ями!

Ваше перетворення на повністю свідому Істоту Світла – це те, чого темрява і її рід страшилися впродовж тисячоліть і, оскільки ви знаєте собі ціну, зробили усе, що в їх владі, щоб відвернути це. Зараз Небеса вибрали оптимальний курс, щоб здійснити свій священний указ - ваше повернення до повної свідомості. Як тільки ви з'явитеся із вашої Світлової Камери, ви - перетворений індивідуум, з маленьким слідом, що залишився від того, ким ви були. Ви повернетеся до вашого оригінального шаблону і будете здатні до вираження повної гамми вашого оригінального проекту. Наша робота з вами потім зміниться, оскільки ми і ваші особисті наставники покажемо вам нюанси галактичного суспільства. Ми також дослідимо, як максимізувати ваш новий потенціал, оскільки ви створюєте своє власне, унікальне галактичне суспільство, яке швидко стане основою вашої нової зоряної нації. Небеса мають намір «сприяти» нам і дарувати нам багато дивовижних духовних подарунків. Це в подальшому гарантує нам спеціальне місце в Галактичній Федерації Світла.

Сьогодні, ми продовжили наші серії оновлення інформації. Будьте обізнані, що прибуває час того, що ми так довго чекали: а саме, довгоочікувані зміни, які дозволять нам познайомитися з вами і почати практики, щоб повернути вас до повної свідомості. Це найсприятливіший час в наших об'єднаних історіях! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites