Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 26 липня, 2016


Шелдон Нідл - 26 липня, 2016

13 Caban, 0 Pop, 13 Caban

Dratzo! Ми прийшли обговорювати зміни, які приготовані для цієї прекрасної зелено-синьої кулі. Останні залишки темної кабали працювали впродовж багатьох років, щоб затримати або запобігти неминучому. Зараз, ті, хто формально управляє, остаточно об’єдналися з нами і встановлюють графік для початкового поширення процвітання, фінансування і його грандіозного наслідку, ревальвації (RV). Ці глобальні поширення мають бути передсмертним похоронним дзвоном для де-факто американського режиму і його темного компаньйона, Євросоюзу. Оскільки начало Британського виходу стало відомим, то нова грошова система може нарешті підготувати себе до приходу BRICS і справедливої глобальної банківської системи. Для нас, істотно, що ця дія почалася, оскільки проголошений Галактичний Новий Рік! Отже, навіть з’явився час для серій нових реальностей, оскільки став доступним непочатий край нових енергій. Працівники Світла, також як і ті, хто спостерігає за переміщенням нових грошей, перебувають в екстазі і бачать цей час, як новий початок для цього царства. В даний момент, проявляються деякі дивовижні події і цей набір подій досягне найвищої точки із закінченням Глобального Скидання Валюти [GCR]!

Ця операція почалася на рубежі середніх віків в Європі і Азії. Золото і інші товари запасалися, поки період великої смути не розорив цей великий континент. Спеціальний комітет, складений з вибраної групи Вознесених Майстрів, вибрав декілька заможних сімей, які мали давні передумови в таємних Мистецтвах. Первісним главою цих Майстрів був лорд Ланто(Lanto), який був призначений на цю посаду спеціальною милосердною радою, очоленою Архангелом Михаилом. Ця небесна комісія попросила Ланто почати збирати велике багатство і зберігати його в секретних сховищах. Розташування тих сховищ мало залишитися таємницею, щоб захистити їх від темряви до правильного, божественного моменту. Лорд Ланто вибрав його найдорогоціннішого учня, Гуань Інь (Kuan Yin). Потім, почався пошук, щоб знайти відповідного партнера на Заході. Її грандіозний пошук закінчився, коли вона зустріла Вознесеного Майстра, графа Сен-Жермена (Saint Germain) на початку 16-го століття. Потім почали божественно виконуватися побажання Небес.

У наступні століття були сконструйовані грандіозні сховища. Сен-Жермен направляв Захід і багато його монархій до сучасної ери банківської справи. Ця пригода дозволила Заходу розповсюдити його огидну систему і створити вік імперії. Ці відвернення уваги надали можливість зростати трастовому фонду, відображаючи суми, приховані Гуань Інь і її партнерами. З приходом 20-го століття, на якийсь час встановлюється етап, коли дійсно були можливі великі зміни у світі. Ця можливість була усвідомлена з раптовим кінцем Другої Світової Війни минулого століття. Нові установи, встановлені Заходом, який наслідував цей глобальний конфлікт, встановили стадію для ряду законних стратегій, які мали принести плоди в середині 1990-х. У той час, раптовий "Договір Анчара" відкрив цю планету темної кабали для процесу, який мав провести це царство у напрямі до ери Світла, миру і процвітання. Це теперішній час, де ми знаходимося на грані кінця фінансової влади темних фаворитів і приходу великої нової банківської системи з істинним глобальним скиданням валюти.

Це також період, наповнений завершальними підготовчими заходами до наших довгожданих масових приземлень. Ці приземлення принесуть вам наших наставників і час, щоб ви глибше вивчили один одного. Це буде тривати аж до року, оскільки треба викласти ступінь істинної довіри і історії. Вознесені Майстри мають допомогти, надаючи вам самий відповідний урок історії. Треба виявити багато того, що Атлантида підтримувала в її останні дні. Треба обговорити багато речей, як наприклад те, як вами маніпулювали Ануннаки, надаючи вам набір сприйнять, в які ви довго дійсно вірили. Багато речей, як наприклад ця, потребує ознайомлення і загального обговорення між нами. Так чи інакше, ви залишилися сам на сам і потребуєте вивчення того, як надали можливість Ануннакам і їх фаворитам управляти вами. Вам треба також знати, що дійсно сталося з вами після так званої "Біблійської Повені". Істотно, що разом з рядом життєвих обговорень, це буде відкрито досліджено. Для цього процесу і багатьох питань, над якими ми думаємо зараз – настав час, може останній впродовж року!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли прояснити те, що вже було сказане вам. Коли ми були уперше сформовані у Світлі, наповненому милістю Небес, це було зроблене для божественної мети. Людство було під владою темних Ануннаків. Небеса дали їм чіткий дозвіл на управління цим зовнішнім світом до тих пір, поки Небеса не видадуть інший декрет. Нашим завданням був контроль і, з милістю і спеціальним милосердям, заспокоїти зло, зроблене темрявою. Це ми зробили і, при цьому, додали священні процеси, які зараз ефективні. Ми насолоджуємося тим фактом, що наші космічні сім'ї прийшли під спеціальним керівництвом Небес. Ми зараз знаходимося на грані подій, які мають перетворити це темне царство і дозволити нам навчити вас тому, як ви прибули у вашу поточну ситуацію. Ми дякуємо Небесам за ці дії, і за поразку темряви і благословенні перетворення, які зараз йдуть повним ходом.

Ми також дякуємо усім вам і щодня благословляємо те, що тепер з’являється навколо цієї дивовижної кулі. Темна кабала довела Гайю до її межі. Нам треба підтримувати наше колективне бачення і скористатися нашим справедливим наміром завершити ці дивовижні акти хоробрості і дивовижного милосердя. Кожен з вас повністю усвідомлює, що пройде час, поки ці події проявляться, проте вони відбуваються. На них впливають ваші дивовижні позитивні енергії. Об’єднуючись з енергіями ваших братів, вони дозволяють сформувати нові фінансові системи і нове управління. Ми стали командою, яка дивовижно підтримує усіх тих, хто невпинно працював весь час, щоб здійснити ці важливі події. Ми зараз знаходимося на краю довгожданої ери, коли зацарюють мир, свобода і процвітання.

Займіть цей дорогоцінний час, щоб привітати себе і знайте глибоко в душі, що Небеса чули ваше зобов'язання і діяли належним чином. Багатьом речам потрібно було очиститися і зустрілися численні умови, які сприяли великим декретам Небес. Багато священних істот використали повноваження декрету, щоб перемістити Небо і Землю в правильному напряму для значимої зміни. Це зараз зроблено і їх велика праця починає викликати зміни, потрібні для закінчення вашого довгого кошмару обмеженої свідомості. Ви на шляху у напрямі до повної свідомості і ізоляції тих, чия потворна зарозумілість утримувала вас від обіцяних вам благословень і такої необхідної свободи. Ми також вітаємо це, оскільки це дозволяє нам рухатися з вами до наступного рівня галактичної свободи і відповідальності. Ці акти божественної енергії – тільки початок для нас як людей. Ми вдячні долі, що ми маємо задоволення повідомити вам про це. Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми дали вам деяке уявлення про те, що готове статися. Ми вдячні, що усе було завершено з мінімумом розбіжності. Це не легко так чудово утримувати темні сили і їх потік нескінченних темних думок. Будьте хоробрі і продовжуйте ваше бачення! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge