Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 5 липня, 2016


Шелдон Нідл - 5 липня, 2016

5 Batz, 4 Kumku, 12 Manik

Selamat Jalwa! Незначна запланована проблема викликала легке переривання реалізації фондів. Початкові постачання були відкладені з приводу Американського Дня Незалежності, через конфлікт між тими, хто бажає справді швидкого треку і іншими, хто бажає зловживати обережністю в цих питаннях. Ми передбачаємо, що це будуть останні такі затримки. Більшість з фундаментальних фінансувань знаходиться вже у фінансовому процесі. Найважчі бар'єри були очищені. Ми упевнені, що строгий графік буде дотримуватися, як тільки ці перші фонди прибудуть в їх різні місця призначення. Об'єкт має використати ці фонди, щоб остаточно покінчити з залишками влади, які все ще підтримує темна кабала. Тому, майбутні фінансування мають продовжувати гладко видаляти почуття розчарування, які багато хто з вас все ще мають. Це час для процвітання і для нової фінансової системи, яка буде представлена усім. Нове управління має спостерігати за цим і покінчити з жадібними автократами, які були при владі минулі декілька віків. З їх майбутніми арештами настане час, щоб усім остаточно порадіти!

Цей процес, як ми говорили, зайняв занадто багато часу. Проте, це було навчання для всіх нас. Ми зараз повністю довіряємо один одному і ми маємо намір побачити швидке завершення всього проекту. Тому ми просимо вашого безперервного терпіння, оскільки ми завершуємо ці численні постачання і спостерігаємо за приходом нової банківської і фінансової системи. Безсумнівно є декілька непередбачених вузликів, до яких треба звернутися. У будь-якому випадку, усе буде завершено і остаточний успіх цієї операції забезпечений. Те, що залишилося – має відбутися остаточний сценарій, щоб ви змогли насолодитися тим, що готове проявитися перед вами. Коли ми уперше прибули на цю землю, ми побачили, як Ануннаки і їх темні фаворити управляли вами. Цей час закінчується. Попереду – момент, коли ви зможете легко дихнути і знати, що шлях до повної свідомості очищений. Скоро, ми зможемо безпосередньо звернутися до вас і підготувати вас до нашого прибуття і приходу ваших наставників. Потім ви маєте побачити свої Кристалічні Світлові Камери в Агарті!

Коли усі ці темні Істоти заберуться геть, настане момент, щоб ви сяяли. Нова підтримувана NESARA ініціює управління, яке дозволить вам здійснити ваші різні проекти. Використайте цей спеціальний час, щоб об’єднатися і почати створювати новий світ, де страх і обмеження більше не існують. Скористайтеся цим нововідкритим миром, щоб зустрітися з новими друзями і бути здатними працювати з подібними проектами по всьому глобусу. У цьому новому настрої співпраці, Вознесені Майстри мають намір дати вам декілька уроків про походження, історію і те, що чекає попереду зовнішнє людство. Цей процес збираються розширити безліччю проектів, які швидко відновлять або створять нову інфраструктуру (дороги, стічні труби і проекти очищення води, наприклад). Подивіться на це, як на час, коли ви можете почувати себе вільними і бути здатними почати відновлювати цей зовнішній світ. Також, заборонені раніше пристрої зможуть вилікувати хвороби і поліпшити ваш стан здоров'я і життєздатності. Ці пристрої також зможуть очистити екосистеми Гайї і покінчити з лихами, які сталися в результаті роботи гірської промисловості, буропідривних і інших штучних нападів на нашу реальність.

На наш погляд, ключ до усього цього – момент масових приземлень у вашому царстві. Оскільки ви звільняєте себе від маніпуляцій і брехні, то ви перестаєте лякатися нас і ми зможемо завершити уроки від Майстрів, показуючи вам, звідки ви прийшли, дозволяючи нашим наставникам розпочати діалог, який відмінить ваше неприязне ставлення до іноземців і представить вас вашим кузенам із Внутрішньої Землі. Цей процес буде іншим кроком внутрішнього росту, який дозволить вам побачити, як Атланти змінили вас і як незабаром це буде скасовано. В Кристалічних Світлових Камерах, ви повернетеся до того, ким ви були перед тими трагічними останніми днями в Атлантиді. Коли це трапиться, ви отримаєте необхідне навчання, яке потрібно, щоб ви легко жили в цьому нещодавно-виправленому царстві. Потім, ви маєте об’єднатися і кувати нову зоряну націю. Ви маєте знову проживати в порожнистих інтер’єрах Марса, Венери, Гайї і Пакса. Ваша перша божественна місія – допомогти багатьом тим, хто відчуває нестачу повністю оперативного Світлового Тіла. Цьому священному завданню будуть допомагати ті, хто відчуває спорідненість до цих довго катованих Духів.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Навколо вас, мої діти, знаходиться світ, який швидко змінюється на кращий. У цьому перетворюючому царстві, ви ростете і, у вашому видінні, формується нова, дивовижніша реальність. Дуже давно, вас створили ті сили в Атлантиді, які бажали покарати вас за ваші погляди на Атлантиду. На ваш погляд те, що підтримувала Атлантида було абсолютно неправильно. Ви спочатку заплатили величезну ціну за це і зараз Небеса готові винагородити вас, повертаючи кожного з вас до повної свідомості. Цей дивовижний стан Істоти не можна переоцінити. Це – час, коли ви зможете жити в одній реальності і вільно зв'язуватися з іншими. Це дозволяє вам бути як дивовижною частиною Небес, так і жити вільно в фізичності. Фактично, ви є житель усіх реальностей. Ця дивовижна умова – те, що чекає вас після того, як ви з'явитеся із вашої Світлової Камери і належним чином потренуєтеся. Ми жили для цього впродовж тисячоліть. Ми охоче вітаємо це!

Ваше уявлення і глибоке бажання приєднатися до нас привели вашу космічну сім'ю до цього теперішнього царства. Вам поступово дозволили почати процес, який відділяє вас від того, чого дуже бажали ваші колишні темні майстри. Ці негожі майстри перевищили час, заповіданий Небесами для їх правління. Ми були поміщені в це потворне змішування, щоб запобігти їх успіху. Темрява була зупинена і, хоча вони все ще потужні, їх здібності значно зменшені. Оскільки Небеса впроваджують свої священні декрети, то це царство швидко повертається до Світла. Ви зараз спостерігаєте, як починає проявлятися довгий набір сценаріїв Небес і змінювати це темне царство назавжди. Ми благословенні тим, що відбувається. Знайте про цю божественну милість і готуйтеся бути здатними досягти ваших мрій. Новий світ готовий з'явитися перед вами!

Це потребувало багато пильності і позитивного зосередження нас всіх, щоб досягти цього прекрасного пункту. Як раніше заявляли, це нове царство – буде часом, повним чудес. Отже, будьте готові побачити усе це. Початкові фінансування йдуть повним ходом і наші партнери діловито роблять останні штрихи до нової монетарної і банківської системи. Її мета - допомогти у створенні всесвітнього процвітання після вашої найглибшої віри. Усі ми просимо, щоб ви користувалися вашим позитивним відображенням і здатністю підтримувати один одного, щоб забезпечити своєчасний успіх. Ми готові, коли з’явиться виклик, запустити процес навчання, який дуже допоможе успіху вашого наставника. Ще багато треба зробити. Вам, мої діти, потрібні ресурси і знання, щоб досягти успіху. Ви маєте бути тими, хто нарешті поховає темряву і вітатиме Істот Світла, які будуть носіями вашого нового царства Світла. Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми звернули увагу на те, що готове відбутися в цьому царстві. Мрія, яку ви пронесли так прекрасно через тисячоліття – незабаром стане реальністю. Скористайтеся цим періодом, щоб обдумати його, і бути частиною дивовижних здивувань. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge