Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 19 липня, 2016


Шелдон Нідл - 19 липня, 2016

6 Chicchan, 18 Kumku, 12 Manik

Selamat Jalwa! Це справді сумний час для вас і, особливо, для тих, хто так недбало і зарозуміло управляв вами. Напад в Ніцці був ще одним віроломним признаком. Він був марною спробою довести точку зору тих, хто так відчайдушно бажає виявити деякий шлях, яким вони можуть так чи інакше запобігти неминучому. Час їх масивного страхітливого царювання смерті і деструкції скоро закінчується. Їх влада за умовчанням була уперше встановлена на початку 1960-х і досягла свого повного потенціалу в середині 1970-х. Вона живилася насильством, безумством і божевільними актами, які здається неможливо повністю зрозуміти. Скоро, вони будуть заарештовані і вам покажуть, як вони здійснювали їх підлу роботу. Цей останній інструмент жаху є глобальною психічною мережею, яка управляється великою групою дезінформованих чоловіків, жінок і хлопців. Це принесло нам жахливі інциденти, які привели до смертей відомих знаменитостей, раніше невідомих жертв і були частиною інцидентів приголомшливого жаху, в Індії, Ізраїлі і великих частинах Західної Європи. Задум спочатку шокував, а потім з’явилося сподівання, що ці акти приведуть до актів "наслідувача", які поширять безумство. Усе це остаточно зменшиться, оскільки цю ненормальну мережу остаточно подолають.

Коли темрява навчилася використовувати силу розуму, яку продемонстрували темні інопланетяни на початку 1950-х, то кабала попросила своїх фаворитів узяти цю підлу технологію і "бігти з нею". Це джерело психоделічного віку, і була створена дивна мережа з рекрутованих молодих чоловіків і жінок, щоб задовольнити побажання повністю корумпованої групи божевільних олігархів, які дуже хотіли і далі управляти умами своїх поневолених суб’єктів. Ці побажання привели до віку потужних згубних звичок і виду насильства сильно орієнтованого на цю страшну нісенітницю. Проте, цей процес мав зловісну дію. Зараз він включає тих же самих потворних олігархів, з надією збільшити ступінь темного контролю. Проте, ці різні схеми почали рушитися, оскільки зросла ступінь свідомості. Кінець кінцем, ми маємо представити технології розуму, які мають покінчити з цими стосунками між згубною звичкою і багатьма підлими діями. Ваш світ був в цій небезпечній пастці занадто довго і зараз настав час, щоб закінчити безлад, який існував починаючи з кінця 1960-х.

Підвищення людської свідомості – буде найголовнішим досягненням цього століття. Це невід'ємна частина нашого прибуття на місце дії і прихід Західних урядів. Це відмітить, як людство остаточно збирається змінювати постійний шаблон широко поширеної корупції і іноземного контролю. Нині, одна з найбільш важливих подій в країнах BRICS – істинна реформа, яка покінчить з колишньою колоніальною практикою корупції, орієнтованої на Захід. Ця величезна практика має бути зупинена, тому що Захід безпосередньо усвідомлює, як ця корупція створювала уряди, лояльні до "сильних світу сього", а не до людей. Демократія – система, що уперше народилося, а потім ретельно захищалася усіма. Ми маємо форму цього під назвою "текуча рушійна сила". Це – примітивніша версія, ніж NESARA і, важливіше всього, глобальна версія "GESARA" має виникнути в майбутні місяці. Ми упевнені, що цей інструмент швидко змінить оригінальну форму "текучої рушійної сили". Це буде дуже впливати на наше масове прибуття до ваших прекрасних берегів.

Оскільки ви заростаєте, то в майбутні часи ви візьмете участь в ревальвації валюти (RV) і нарешті будете міжнародною частиною глобального скидання валюти (GCR). Ці гроші мають сигналізувати початок нескінченного процвітання, також як і нова фінансова система, підтримувана дорогоцінними металами. Через рік або менше, це приведе до технології, яка покінчить з грошима і дозволить вам відшкодувати збитки Гайї, викликані приблизно 13 тисячоліттями гірської промисловості, землеробства і інших примітивних дій, які дуже зменшили поверхню вашого світу. Потім ви зможете відновити свій світ і побічно підготувати себе до вашої можливої масової міграції до Внутрішньої Землі (Агарти). На той час, ми маємо приземлитися і почати діалог, який приведе вас до вашої власної кристалічної Світлової Камери. Наші обговорення, разом з уроками ваших Вознесених Майстрів, підготують вас до того, що настане. Озброєні цією важливою інформацією і відповіддю на низки важливих запитань, ви маєте почати дію, яка приведе вас до вашої Світлової Камери і до повної свідомості! Осанна! Осанна! Осанна!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми звертаємося до вас в найсприятливіший час. У темної кабали почали тріщати аргументи. Тим часом, нова Республіка NESARA готується до відкритого оголошення. Отже, цей час – це момент, який Небеса давно пророчили. Темрява швидко втрачає свою хватку на темпі цього царства. Новий Майстер перейняв на себе кермо і це – Світло. Ми просто просимо усіх повірити цьому і дозволити цим новим реальностям придбати форму. Небеса готували порядок денний наповнений несподіванками і утілюють суть радості. Тому, будьте готові побачити, як перед вами з’являються усі види здивувань і чудес. Як завжди, ми урочисто закликаємо енергії, які проявив ваш позитивний дух. Ви робите свою частину, щоб посилити і зберегти це. Небеса аплодують вам за те, що ви робите це позитивним, щоб ці енергії тривали, і навіть міцнішали, оскільки ці події достигають і досягають їх точок кипіння.

Ви, дорогі, – найдивовижніша група працівників Світла. Коли ми починали цю поїздку і почали розширювати нашу групу, додаючи кожного нового Майстра, то ми ясно побачили, якою довгою мала стати ця поїздка до Світла. Ми почали розміщувати наші сили і складати план у урахуванням того, скільки часу могла зайняти ця важка поїздка. Більшість з нас думала, що це має зайняти чверть тисячоліття або щось біля цього. Ви вразили нас, оскільки покоління за поколінням були навіть більш духовними і свідомими, ніж минулі. Потім, до нашого подиву, Галактична Федерація повернулася і подарувала нам спеціальну наставницьку програму і договори з медичною командою щодо того, як краще усього координувати конструкцію Світлової Камери і програму постійної модифікації. Вони мають гарантувати, що кожен індивідуум повинен легко повернутися до повної свідомості. Зараз ми маємо план і засоби, щоб успішно це продовжувати.

Те, що ви на межі – найфантастичніша пропозиція! Давно, Атланти втягнули вас в спеціальне царство обмеженої свідомості. Небеса обіцяли, що ця спеціальна реальність є просто обмеженою. Ви знаходитеся зараз в межах дійсно унікальної операції, яка призначена змінити дії, спочатку нав’язані вам Атлантами. Ви навіть в дуже недалекому майбутньому, запропонуєте темним силам, які спочатку нав’язали все це Атлантам, дивовижне Світлове Тіло і радість повної свідомості. Ці події мають довести знову, як Небеса працюють, щоб зробити Світло всемогутнім. Ми дуже близько до входу в новий Великий Галактичний Рік. У цей час буде наданий повний галактичний мир. Ця Галактика, яка була колись такою темною, – потім стане місцем, наповненим Світлом і місцем здійснення пророцтв!

Сьогодні, ми розглянули те, що відбувається на цьому глобусі. Займіть цей час, щоб додати ваше Світло до зростаючих енергій світу, звеличеного безперервно зростаючим шаром свідомості. Будьте щасливі і радісні! Настав час для вашого глобального звільнення! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites