Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 10 липня 2018


Шелдон Нідл - 10 липня 2018

Salamat Jalwa (будьте справедливі).Ми повертаємося, щоб поговорити з вами про багато подій, що відкриваються навколо вашого глобуса. Ваш світ перебуває у війні між добром і злом. Впродовж 13 тисячоліть, темна кабала контролювала вашу планету. Ми забезпечили наших земних союзників новими стратегіями, які зараз називаємо Альянс і хід подій змінився: темрява втрачає свою владу, тоді як Альянс продовжує розвивати швидкість. Уся темна кабала втратила здатність викликати докучливі затримки, які так само скоро припиняться. Темрява має серйозні труднощі, тому що вичерпалися методи вводити в оману маси. Альянс, поступово і в його власному темпі, проводить екстраординарні зміни у світі.

Ми поділилися з Альянсом однією з наших успішних стратегій, яку ми пояснюємо як текучу групову динаміку. Ця стратегія прагне спантеличити кабалу, тому що їх стиль дії – більш статичний. Зараз Альянс користується цим текучим методом, щоб вирішити усі проблеми протистояння у вашому світі. Коли таланти кожного індивідуума застосовуються до специфічної проблеми, то групові лідери змінюються постійно, в залежності від потрібної області компетенції. Зараз, оскільки дуже зарозуміла кабала стикається із своєю кончиною, вони починають залежати один від одного. Оскільки текуча динаміка не заснована на суб'єктові, члени групи можуть працювати спільно. Ефективність цієї стратегії підтверджують досягнуті успіхи.

Зміни в уряді, в глобальній банківській справі і мережі валюти, у світовому миру і у всесвітніх економічних системах – просто ранні стадії в прояві вашого пророкованого галактичного суспільства. Обнародування заборонених технологій забезпечить поштовх до зсуву діючої парадигми. Ці нові технології забезпечать засоби для реставрації Гайї, яка включить до свого складу чисте повітря, чисту воду, родючий грунт. Ви, також, отримаєте вигоди по відновленню здоров'я від вібраційної технології, антигравітаційного перевезення, телепортації, телепатії і безлічі інших див і нововведень, які змінять життя. Коли ми пристанемо до ваших берегів, то ми передамо вам навіть більш захоплюючі технології.

Енергії, які виходять із галактичного ядра, пробуджують людей Гайї. Глобальна свідомість пробуджується і це те, чого кабала боїться найбільше. Об'єм енергії, що ллється від трону Творця, незмірний! Оскільки ці нові частоти стають інтегральними і становляться на якір в нових гратах свідомості Гайї, то брехні і жадність більше не будуть панувати. Правда з'являється у Світлі у всіх на очах. Деякі з цих істин внесуть безладдя в громадськість. Це потворніша сторона того, що кабала створила впродовж століть. Це час, коли зоряний посів і працівники Світла будуть змушені допомогти. Буде потрібне ваше розуміння процесу підйому, щоб заспокоїти маси. Готуйте себе. День розплати наближається!

Вітання. Ми – ваші Вознесені Майстри. Нове царство прояснюється. Ми просимо вас залишатися терплячими, доки невловимий ряд дивовижних подій буде готовий до проявлення. Ми дякуємо Небесам за те, що повинне народитися! Нам даруються найбільш милостиві благословення. Ви повинні відчувати, що для чого ви працюєте на більш віддалений період, ніж є фактично. В термінах 3-d, життя, яке розгортається перед вами, фактично, це – чиста ілюзія. Часто може здаватися, нібито ваше обіцяне процвітання і світовий мир ніколи не збираються проявлятися. Ми повинні сказати вам, що вони набагато ближчі, ніж вони з'являться у світлі розгортання світових подій.

Кабала відчуває запаморочення від росту свідомості, поставленого на якір людьми Гайї в нових гратах енергії Світла. Вона набула інерції, яка гарантує її Перемогу. Ми спустилися від блаженства повної свідомості в царство, оточене жахами. Незважаючи на цей несприятливий поворот, ануннаки і їх фаворити були не в змозі стерти наші самі священні думки. Ми зберегли свою пам'ять. Наше богослужіння як Вознесених Майстрів, завжди надавало вам милосердя і захищало від грабежів темряви.

За минулі декілька десятиліть, ви спостерігали, що ваші життя були буцімто у підвішеному стані, оскільки ті, хто працює для Світла, шукали, як краще усього відновити правильний і природний порядок цього царства. План існує, щоб відновити старі шляхи Лемурії і зруйнувати тиранію, найняту кабалою, яка поневолювала вас впродовж тисячоліть. Він об’єднає усіх вас у великому суспільстві Любові, Світла і взаємної турботи! Це призначено, щоб привести вас ближче до розуміння славного царства вашого бажання, щоб допомогти іншим і досягнути радості від внутрішніх досягнень. З цією метою, ви маєте розширити свою свідомість і зрости у милосердності. Осанна всевишньому!!!

Сьогодні, ми принесли вам інше повідомлення про те, що відбувається у вашому світі. Ви на грані того, що, на одному рівні, глибоко сумує, а, на іншому, буде справді шоком для багатьох. Насолодіться знанням, яке грандіозний план Небес розгортає навколо вас! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites