Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 26 березня, 2013

Sheldan Nidle - 26 березня, 2013

5 Men, 3 Mac, 9 Eb

Dratzo! Ми повернулися! Ми прийшли пояснити, що ми зараз робимо і чому це ще не проявилось. Як очевидно для вас, фаворити темних знаходяться все ще при владі скрізь на цьому дорогоцінному глобусі. Ми працювали старанно над створенням робочого альянсу між нашими священними секретними союзниками і нами, і це об'єднання зробило нову грошову систему і забезпечило величезні кількості без вісті зниклого золота і срібла, щоб підтримувати нову фінансову систему. Крім того, ми заклали фундамент для нової банківської системи і встановили законні інструменти, які закінчать тиранію великих приватних банків, оскільки глобально життєво, що подібна до восьминога установа більше не буде здатна висмоктувати життя із вашої всесвітньої економіки. До того ж, нова міжнародна система управління незабаром запрацює ефективно. Завершальний арбітр усіх речей, зв’язаних з цим сценарієм, - Небеса. Договір між Світлом і темрявою, який був укладений приблизно 13 тисячоліть тому, зводиться нанівець і серії милосердних подій розірвуть цей договір, враховуючи умови, які тримають вас у рабстві обмеженої свідомості. Ця послідовність подій зараз йде повним ходом і незабаром дозволить почати нову еру у вашому світі.

Ми не звертаємося необдумано до темних, коли заявляємо, що їх час при владі закінчився. Наша поява навколо планети в великій кількості оповіщає, що настав час у божественному плані, коли наш персонал з'єднається з нашими священними союзниками і гарантує затримання тих, хто тримав огидне царювання темних при владі впродовж тисячоліть. Ті, хто утримував вас в підпорядкуванні багатьма способами, остаточно будуть відповідати. Ми інформуємо їх щодня, що список складений і направлений до наших різних союзників, оскільки ми бажаємо, щоб вони були повністю обізнані в усіх аспектах, що впливають на їх безпосереднє майбутнє. Найголовніше ми робимо наголос на тому, що незабаром почнеться завершальний зворотній відлік часу на Небесному годиннику, а також не буде дозволений глобальний великий конфлікт, який вони так рішуче шукають. І все ще ці чоловіки і жінки наполегливо продовжують займатися з їх хитрощами цим, щоб викликати тільки такий прикрий сценарій. Вони все ще непохитні, щоб тільки досягти своїх цілей, користуючись кожним засобом в їх розпорядженні. Із-за цієї повної непокірності вони залишають Небеса без вибору, щоб видалити їх з подальшого залучення до Земних справ. Це дозволить остаточно підготуватись, щоб побачити світло нового дня!

Ні Небеса, ні ми не анонсували час розкриття і змін, але цій божественній події не треба бути відомою для того, щоб статися. Дійсно, ці серії небесних проголошень – стануться несподівано і залишаться без оголошення грандіозними чемпіонами Небес. Давно, темні закували вас, біологічно кажучи, в ланцюги і змусили вас вважати, що це їх правило над вами буде постійним. Але це не так! Священною метою цього досвіду для вас було придбання чудової пам'яті про природу темряви. Ці знання стануть у пригоді, коли ви об'єднаєтеся з вашими знову придбаними природженими здібностями, для перетворення різних членів темного Альянсу Anchara у Світло. Ось ця ваша особливість робить ці колишньо-темні зоряні нації такими стурбованими, щоб почати це виняткове і священне призначення, яке приведе до істинного, постійного миру в Галактиці Чумацький Шлях. Велика кількість кораблів Альянсу знаходиться біля зовнішньої межі вашої сонячної системи, чекаючи вашого повернення до повної свідомості, тож будьте готові і знайте, що грандіозне переміщення у вашу реальність близько!

Є багато чого, щоб заздалегідь оповити ваші голови і ми бажаємо готувати вас стільки, скільки можливо у цей момент. Ми контролюємо темні уряди і спостерігаємо, як вони користуються своєю сумкою хитрощів, щоб маніпулювати вами. Їх спритні руки стали найбільше рафіновані за тисячоліття: їх новинні ЗМІ проголошують відновлення економіки, тоді, як їх організація партнерів для економічної катастрофи намірилася нав’язати війну, диктатуру, і інші різні страждання. Кожен з їх політико-економічних інструментів - інструмент для введення в оману, і об'єднаний ефект подібний до тіньової гри, де уся дія організована і додержується зумовленого сценарію. Ви вважаєте, що дія реальна, і сідаєте в потяг віри, яка найбільш вигідна для темряви і її фаворитів. Із-за цієї віри, багато хто з вас, можливо, буде приголомшений, коли нове управління покінчить з цим економічним утиском. Окрім того, вам треба бути відкритим до того, що скажуть вам наші священні союзники, оскільки це приведе до звільнення і нової держави постійного процвітання!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли сьогодні з деякими дивовижними новинами від наших небесних директорів. Починаються події, які незабаром приведуть до нової ери Любові і Світла для вашого світу. Темрява затримала вас в їх царстві приблизно 13 тисячоліть тому, приносячи вам страждання, рабство, і зростаючу кількість відчаю. Зараз ці часи закінчуються! Новий період принесе вам звільнення від темних царств і ваше перетворення на повністю свідому Істоту Світла. Це перетворення формально розпочнеться з ін'єкції нового, вигідного управління у вашому світі. Небеса інструктували нас, щоб подивитися на відібрані дні і готувати повідомлення, які дають наші священні партнери. Вони зараз встановлюють їх і незабаром анонсують. Як завжди ми не можемо дати специфічну дату, але ми маємо намір повністю анонсувати їх для вас до дати, яку ми вибрали. Доки ми спостерігаємо за небесами, знаючи, що цей час свободи становиться ближче кожен день.

Як ми говорили вам раніше, наші партнери поширять серії спеціальних повідомлень, які встановлять період для нашої появи перед вами. Ми з'явимося по всій планеті і почнемо ряд загальних навчань, які відкриють величезну брехню і спотворення, які свідомо робила догма, використана темрявою, щоб перешкодити вам пізнати багато священної правди. Ця правда, яку ми повинні роз'яснити, буде широкомасштабною, розпочинаючись з природи Духу і Любові і продовжуючи, щоб представити знання, які підготують вас для здивувань стану повної свідомості. В основному, ми демонстратори людства, і наші повідомлення - ключі до божественної долі кожного із вас. У належним чином призначений час, Гайя має намір приєднати вас у момент перетворення і об'єднати себе в одному, об'єднаному, прекрасному царстві Світла!

Воно - цей діамант, об'єднане царство Світла, в якому ви пробудитесь до стану повної свідомості. У цей момент наша священна роль зміниться і ми станемо, спочатку, вашими небесними інспекторами. Ми проведемо вас любовно через ваші перші дні, як священних Істот Світла. В цей час ми відкриємо для вас величезні царства, які знаходяться в найвищих областях фізичності. Ви знову придбаєте мудрість цих царств, які готуватимуть вас для вашого першого богослужіння у Світлі. Ваша галактика потребує спеціальних вправ і чудес, які перетворять її назавжди. Галактика за галактикою очікують ваших величезних талантів і здібностей! Ви разом створите інструменти, які допоможуть Небесам в розгортанні плану Верховного Творця для цього створення. Те що ми описуємо - тільки найпростіший початок здивувань, які чекають вас в майбутньому!

Сьогодні ми говорили про те, що незабаром станеться. Ви - великий колектив, який був заохочений підступністю темряви, щоб тимчасово втратити свій шлях. Зараз ви отримаєте правду, яка поверне вас на ваш священний шлях. Разом ми переробимо цю реальність і викуємо істинне царство, посвячене в усі аспекти Любові і Світла. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun!


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites