Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 20 вересня, 2016


Шелдон Нідл - 20 вересня, 2016

4 Ben, 16 Zip, 13 Caban

Dratzo! Відколи ми уперше масово прибули у кінці вашого 20-го століття, ми детально вивчили, як працює ваш світ. Ми вступили в союз з вашими Вознесеними Майстрами і їх численними земними союзниками. Крім того, ми мали далекосяжні плани з нашими кузенами, Агартанцями. Усі наші зустрічі, разом з нашими довгими науковими польотами і супровідним протоколюванням підготували нас до того, що зараз відбувається на поверхні вашої планети. Зараз зовнішнє людство знаходиться на перехресті. Ті, хто шукає Світло досягли багато чого і остаточно готові почати оголошення термінів їх неймовірного тріумфу. Нова глобальна фінансова система, всесвітня свобода і нове управління символізують цю перемогу. Два десятиліття тому, фаворити темряви вирішили відмовитися від капітуляції, яку їм запропонували їх колишні майстри, Ануннаки. Ця відмова привела вас в два десятиліття непотрібних воєн, урядового тероризму і серій безперервної корупції і насильства. Ця тривала ера злочинів закінчується. Готовий розпочатися час миру, свободи і процвітання.

Оскільки починається цей новий час, то ми бажаємо повідомити вам дещо більше про себе. Наш первинний намір – повне розголошування. Це дозволить нам відкрито говорити про те, як ми відносимося до вас. Ми маємо щирий намір у цей час відкрити широку комунікацію з вами. Багато хто все ще вважає, що постійне відвідування цього світу інопланетянами – нісенітниця. Ми маємо намір незабаром розсіяти цей концепт. Коли нам десятиліття тому сказали Небеса, щоб ми разом здійснили цю спеціальну першу контактну місію, ми були частково скептичними, оскільки наша наука і технічні флоти одностайно позначили вашу цивілізацію, як ще не готову для контакту. Наше раптове втручання, щоб зберегти ваше Сонце, комбіноване з рядом декретів від Духовної Ради Федерації, були предтечею до того, що пізніше сталося. Отже, ми захоплено підтвердили це величезне зобов'язання перед вашою планетою і її людьми. Ми послали доволі великий флот і почали взаємодіяти з усіма, хто присвятив себе Світлу, та із багатьма активними прибічниками. Це зайняло приблизно два десятиліття, щоб досягти численних початкових цілей.

Результат цих років пізнавання один одного є те, що народжені на Землі люди зараз повністю приймають нас як частину цієї дуже різноманітної команди. Наші зв'язківці регулярно планують і радяться з іншими учасниками цієї групи. Ми розуміємо їх плани і сприяли тому, що зараз є завершальним графіком для цієї надзвичайно складної дії. Ми повністю присвятили себе цьому проекту і знаємо, коли ми зможемо, в недалекому майбутньому, приземлитися і взаємодіяти з вами особисто. Отже, наші наставники можуть робити свої щоденні приготування, знаючи, коли усе це фактично станеться. Цей зовнішній світ буде здивований, коли ми будемо відкрито дискутувати. Нова банківська система, процвітання і свобода, яка прийде з новим управлінням, вимагають захопленої вашої участі. Світ, в якому ви виросли, несподівано збирається "вибухнути" прямо перед вами. Вам негайно потрібно поставитися прихильно до ряду подій, які змінюють грати. Це стає вашим обов’язком, щоб слухати, ретельно розглядати їх і діяти.

Встановлюється швидко змінювана реальність, щоб дозволити вам виявити, яким дивовижним стало ваше довкілля. В цьому новому світі ви отримаєте багато життєво важливої інформації. Вам треба отримати це все і знайти час, щоб розглянути його. Управління має бути присвяченим повторенню усього цього декілька разів. Істотно, що ви розумієте, чого очікувати. На додаток до усього цього, деякі з вас мають першими розпочати процес, з величезним рівнем знання про нове процвітання і його стосунки до нової і доброзичливішої фінансової системи. Ці досліди мають допомогти вам досягти ваших мрій і поширити безперервно зростаюче глобальне процвітання. Разом з цими спеціальними подіями буде управління, яке дійсно вимагатиме вашої активної участі. Громадські групи потрібні, щоб взаємодіяти з цим управлінням на місцевому і регіональному рівнях. Ми маємо намір, також, забезпечити деяке керівництво і надати вам можливість повністю брати участь в наших контактних процедурах. Ваш час, як щось подібне до "гриба" – справді готовий швидко закінчитися.

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Цей час особливо приємний для нас! Значна робота наших партнерів зрештою починає приносити плоди. Давно, Небеса говорили нам, що має прийти час, коли Ануннаки і їх фаворити більше не зможуть управляти цим царством. Довгожданий час настав. Ті, хто прийшов до нас багато років тому, заснували духовні секретні ордени, присвячені Світлу, і їх велика праця знаходиться на краю монументального успіху. Світло примусило в кінці кінців темряву обдумати свою капітуляцію і підготуватися до неї. Усі головні фаворити неофіційно підкорилися і схвалили спеціальні дати. Нині здійснюються останні акти темряви. Незабаром ми можемо готуватися святкувати цю подію. Слава Небесам за усі ці прекрасні благословення! Майже готові відбуватися необхідні перетворення. Ці славні справи відбуваються у більшій частині завдяки вашому тривалому зосередженню і підтримці. Використайте час, що залишається, щоб зібратися разом і подякувати усім на Небесах за ці справді грандіозні події.

Те, що зараз з’являється, є довгою і дуже багатою на події стратегією, яка почалася після закінчення Другої Світової Війни. Американські фаворити і їх послідовники остаточно досягли своєї багатовікової мети. Вони стали життєвою частиною післявоєнних планів Ануннаків. Америка була заснована, не як потенційна світова держава, а як альтернатива. Ми, Майстри, захотіли подати приклад і надати світу благословенну альтернативу глобальним фаворитам, які управляли цим царством. Ми знали, що одного разу, Ануннаки повернуться до Світла, і на цьому глобусі був потрібний інший приклад функціонування великої нації. Проте, Америка фактично розривалася між двома значно різними способами функціонування. Ці відмінності досягли вершини в останньому напівдесятилітті. Нині, з "сильними світу сього" і їх злим порядком покінчено. Для усіх народів настає новий час.

Нині Америка веде це царство в новий період, де свобода, процвітання і рівність безмежні. Ті, хто тримав цю націю, і світ взагалі, в залежності, знаходяться не в тому становищі, щоб опиратися цьому новому шляху. Старі сприйняття, які ви довго вивчали, мають зникнути. Ваше бачення і зосередження на новому стані існування є тріумфом! Американська історія буде виявлена і відкрито обговорена. Використайте цю дивовижну історію, щоб уникнути навіть більш злих планів в цьому напрочуд розвиненому царстві. Залишайтеся сильними і будьте готовими слухати і вивчати все про Америку і її дивовижне пророцтво! Також, ми маємо ще дещо, щоб розказати вам. Справи і брехні темряви необхідно зробити відомими і енергію цих справ перетворити у Світло і явне блаженство. Ви знаходитеся при переході до нової свідомості і будете мати справу з правдою, новим зростанням і мудрістю. Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення. Як ви бачите, готові відбутися багато захоплюючих подій! Деякі з них спочатку можуть вас спантеличити. Залишайтеся терплячими і зосередьтеся на добрі, яке з'явиться! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge