Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 18 липня 2017


Шелдон Нідл - 18 липня 2017

6 Ik, 17 Kumku, 13 Caban

Dratzo! Система доставки продовжує рухатися вперед. Вважаємо, що перші ознаки свідчать про те, що усе потрібне зараз на місці. Це тільки показує нам, що цей попередній рух, ймовірно, закінчився і стане початком того, що скоро слідуватиме за ним. Це орієнтир для тих, хто "поінформований", що зараз потрібна деяка форма позитивної дії. У цьому світлі, ми можемо зараз безпечно сказати, що Старійшини усвідомлюють, що потрібне, щоб закінчити різні завдання доставок. Ми чекаємо результатів, щоб довести їх до всіх.

Ми повторюємо, що це може тільки означати, що перші гроші зараз забезпечені інструкціями, щоб відновити їх потік. Це доручено усім при владі, щоб відмовилися від їх страхів, що залишилися, і дозволили надати усім необхідні кількості грошей. Цей прогрес показав би, що різні початкові рівні фінансування, встановлені Старійшинами, можуть бути завершені. Це також означало б, що ті, хто зараз знаходиться при владі, нарешті готові повністю віддати великі кількості грошей, які вони все ще тримають, і це означає, що довгі затримки справді закінчуються. Знаючи це, ми радіємо! Будьте готові, щоб засвідчити ряд подій, які передбачаються. Краще ще настане!

Увесь цей прогрес стримується старою енергією, яка дуже хоче, щоб це теперішнє царство підтримувалося корпорацією США. Чим довше будуть залишатися ці старі енергії, тим далі до реальності, яка кує прихід Республіки NESARA, і можуть, деяким чином, сприяти затримці. Тому ми щиро підтверджуємо прихід цього нового царства. Тільки з повною смертю старої реальності можуть бути доставлені ті давно обіцяні речі. З цим баченням, ми всі працюємо так палко, щоб доставити таке необхідне нове царство NESARA, оскільки це завдання більш здатне звільнити цю землю від корпорації США!!

Нині, ми так чи інакше загрузнули у великій трясовині, породженій цим старим царством. Уряд, створений цією старезною реальністю напрочуд тривалий. Потрібна зміна режиму. Настав час справді покінчити з цим дивним фарсом і дозволити повністю проявитися давно обіцяному царству і остаточно завершити старі шляхи. Це потрібно перед тим, як зможуть відбутися приземлення!! Тому, те що зараз відкривається, має бути завершено!! Осанна! Осанна!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Багато чого відбувається навколо нас. Ті, хто в темряві жаліються на дивні махінації тих, хто діє від імені Світла. Тільки тоді усе можна буде благословенно змінити, коли ці результати рухаються безстрашно вперед. Отже, озирніться навкруги в цьому незвичайному царстві і зверніть увагу на те, що справді відбувається! У цьому знаходиться причина всіх поточних неспокійних почуттів. Уся теперішня форма реальності має повільно, але радикально змінюватися. У всякому разі, центр темряви не може продовжувати свою роботу.

Відповідно до того, що треба благословенно зробити, ми закликаємо усіх, хто відповідальний за реалізацію цих дуже необхідних фондів, зробити все якомога швидко. Ми просимо вас зробити це від імені усіх, хто підтримав ті дивовижні бачення, які були використані, щоб здолати вашу стару реальність. Здійснення цього визнає формальний прихід вашої нової успішної і суверенної реальності. Врешті-решт, вибрані засоби закінчать ваші тисячоліття безглуздого боргового рабства. В цьому дусі, ми щиро просимо про порятунок цього царства!

Життєво важливо, що ви трансформуєте вашу теперішню реальність. Ця земля більше не задовольняє більшість з вас. Небеса милосердно змінюють те, ким ви є. Ми знаємо, наскільки Небеса бажають вас змінити. У цьому благословенному Світлі, ви усі потребуєте нового і більш придатного довкілля. Затримки не дуже корисні. Наша мета – використати наш земний вплив, щоб допомогти вам в закінченні тривалої тиранії темряви. Ми використовуємо наші послуги, щоб побачити, що все обіцяне вам безсумнівно матеріалізується. Ми завжди знаходимося у вашому небесному служінні! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення. Все ще дуже багато треба зробити. Ми продовжуємо рекомендувати, що до тих фондів необхідно підключити нові форми уряду, щоб швидко провести постачання. Настав час остаточно завершити зміни цієї реальності до давно обіцяного вам суверенного і щедрого уряду. Усвідомте, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites