Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 11 липня 2017


Шелдон Нідл - 11 липня 2017

12 Manik 10 Kumku, 13 Caban

Dratzo! Ми знаходимося на краю дивовижних подій. Здається, що з усіма перешкодами, з якими ми стикалися ми справилися і майже готові здійснити початкову групу постачань. Ці валюти мають підтримуватися золотом і банкнотами США. В цих призначених постачаннях не буде ніяких доларів Федерального Резервного Банку. Отже, вони приведуть до кончини Федерального Резервного Банку США і незабаром сигналізуватимуть про формальне утворення вашої нової Республіки NESARA. Це просто означає, що ми маємо офіційно спостерігати початок ряду головних арештів огидних нероб темряви. О, для нас настають щасливі дні!!

Ці майбутні часи кінець кінцем продемонструють глибоке зобов'язання тих, хто командував наданням нам процвітання і формального встановлення нашої Республіки NESARA. Ми щиро вдячні усім як на Небесах, так і на Землі за закінчення їх грандіозних завдань! Це ніяке не маленьке досягнення. Воно просто означає, що зараз усе гаразд і в належному стані. Ще багато чого залишилося зробити. Отже, готуйте себе, щоб серйозно почати ваші грандіозні перші кроки і з божественною метою досягти успіху у ваших священних проектах для кращого людства і цього прекрасного царства! Бажаємо, щоб ви усі були благословенні Небесами за ваше дивовижне терпіння!

Ще багато чого можна сказати про події дня. Що дуже потрібно – це істинне повернення до чесності. За останні два десятиліття, ми побачили, як ті, хто при владі, відкрито виставляють напоказ свої позиції. Теперішній час – дійсно момент для цього, щоб остаточно зупинити, особливо тих, хто так зарозуміло бачив нас в самому недоброму світлі. Іншими словами "відрубати їм голови"! До побачення сильні світу цього! Найдивовижніше, ласкаво просимо тих, хто зараз приходить, щоб назавжди змінити порядок в цьому царстві. Стара влада має бути готова стикнутися з наслідками їх дій. В цьому відношенні, ми радіємо арештам, які очікується продовжити і бажаємо, щоб вони повністю стикнулися з результатами своїх сумнівних дій.

Завдяки Світлу, давно було відомо, що цей грандіозний день настане. Зараз йде процес "видалення" верхівки нікчемних людей і вони кінець кінцем зникнуть. Ми вітаємо тих, хто показав хоробрість, щоб завершити зумовлені завдання. Це не легко, щоб формально покінчити з епохою незліченних зловживань тими, хто використовував владу. Це навіть більше досягнення тих вибраних для цього дуже необхідного завдання, які так блискуче здійснили їх приємний обов'язок! Грандіозне завершальне вітання усім, хто здійснював цю прекрасну роботу! Ура! Ура новому царству!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми починаємо це повідомлення злегка здивовані і збентежені викликаною увагою. Усе, що з'явилося – дивні серії проголошень, які занадто загальні в цій дуже дивній реальності. Небеса роблять усе, щоб остаточно повернути цю реальність до здорового глузду. Темній кабалі здається призначено незабаром зустріти свій кінець. Небеса також встановили час кончини цієї самої недоброї реальності, і ми знаходимося близько до часу, коли усе прийде до найдоброзичливішого рішення. Для нас настає час чудес!!

Давайте думати про це як момент, коли вашому багато в чому розчарованому глобусу дозволяється перетворити його потворну зброю на найбільш бажані орали. Тоді мають закінчитися старі думки про війни, руйнування і національну ненависть. Дозвольте нам, панове, здійснити давно передбачуваний Мир, як істинний порядок денний! Це також час для святкування цього нового віку Любові і Світла. Час породжує багато спеціальних моментів до чесного процвітання і божественного Світла Небес! У цьому Світлі ми благословляємо усіх і знову дякуємо Небесам за все, що незабаром проявиться. Осанна! Осанна!

Те, що відбувається – причина і наслідок священних декретів Небесного Хазяїна. Радійте, людство, і повертайте ці божественні благословення з істинною оцінкою того, що так любовно дане вам священним і божественним! Дійсно, чарівно, становлення серії священних моментів з потойбічного життя! Це зайняло занадто багато часу, щоб усе маніфестувати перед вами. Зараз настає час, коли, в радості, ви можете радісно маніфестувати усе, чого ви спочатку прибули сюди досягти. Доречно сказати, будьте Єдині в меті і спасибі всім за те, що ви дозволили зробити.

Сьогодні, ми продовжили своє щотижневе глобальне повідомлення. Як ви можете побачити, події розгортаються так, що остаточно дозволяє нам наблизити кінець цих безславних часів. Усвідомте, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites