Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 16 липня, 2013

Sheldan Nidle - 16 липня, 2013

13 Manik, 15 Kumku, 9 Eb

Selamat Jarin! Ми прибули, щоб розказати вам більше! Ваш світ почав проявляти свою нову реальність! Ті, хто так довго сполучали докупи незліченні шматки нового управління і нової грошової системи, знаходяться у відправній точці для урочистого відкриття їх результатів. Ці нові угоди, які відбивають новий ідеал, принесуть вам мир, процвітання, і кінець глобальної філософії, яка розміщала багатство в руках вибраної меншості. У цьому новому суспільстві кожен матиме процвітання і отже старі розподільчі переконання про гроші, будуть відправлені на відпочинок. Багатство втратить як свою владу, так і престиж, і буде повернено до його первісного використання, як інструмент, з яким досягають даної мети. Так само, влада може повернутися до її істинного джерела, як суверенітету, наданому Небесами кожному індивідуумові. З цими новими принципами людство може процвітати, і переходити до своєї священної відповідальності, оскільки воно подорожує у напрямі повної свідомості. Ця обіцянка, зроблена давно для вас Небесами, і ми маємо намір допомогти кожному з вас досягти вашої долі!

Майбутні зміни – сущі передумови довкілля, які тепер з'єднуються Небесами. Кожен з вас випробував вимушений компроміс з вашими мріями і приймали далеко не те, що ви бажали, і так можна описати «життя на Землі» скрізь. Тільки невелика кількість, ким є члени спеціальної «сім’ї» Ілюмінатів, може сподіватися реалізувати свої мрії або мати засоби і можливості проявити велике багатство. Цю, тісно переплетену контрольну групу, яку називають Ілюмінати, було дуже важко усунути. Наша місія - допомогти організаціям Небес завдати поразки тим, хто досі не знав ніяких претендентів над їх перевагою. Завдяки нашій технології і відданості, ми перешкодили цим темним силам запустити хвилі заздалегідь запланованого глобального сум'яття різних видів. З цими цілями, зменшеними до гальки, кожен з них зараз усвідомлює, що формується навколо них. Тисячі їх були заарештовані; ядро їх підземних баз зробили неоперабельним; їх таємні технології нейтралізували, і їх загрози деструкції зупинили. Їх час по справжньому пройшов і відходить, і нова епоха мчить через ваш глобус!

Ваше нове управління має основу: під назвою NESARA. Це – шаблон, а також провідний принцип для ваших нових суспільств. Починаючи з кінця Другої Світової ВІЙНИ, уряд переслідувала пошесть у формі корупції і наказовий настрій санкціонування влади. Ця пандемія дуже рекламувалася з появою організованої злочинності і його безліччю аморальних партнерів. Уряди, які мали деякий ступінь цілісності, спотворювали і налагоджували на свою користь великими сумами грошей, передбачених для них. Організована злочинність зв'язала себе з великими корпораціями, сформувавши мережу корупції, яка поширилась в кожне маленьке суспільство і яка гарантувала, що уряд стає служницею спеціальних інтересів і нескінченної незаконної діяльності. Ця пародія управління почала розгортатися по всьому світу в 1950-х і сьогодні публічно зневажлива до громадськості, яку передбачає обслуговувати. Будь-які політики, що мають хороші наміри, швидко зараховуються до якоїсь категорії в всепроникаючій культурі лицемірства і егоїзму, з маленькою можливістю наявності будь-якої сприятливої дії на тому, що стало глобальною безжальною силою влади.

Небеса ясно бачили, що ваш світ був готовий для глобального вдалого ходу, який мав встановити всесвітню диктатуру, і постійно поміщати у владу цих злочинців і мережі лобістів, яких створювали темні Ілюмінати. У другій половині 1990-х, ця вся різноманітна група довела до кінця її вдалий хід, коли сталося лихо. Несподівано, темні світові імперії, які підтримували Ілюмінатів, зробили несподіваний поворот, покинувши їх фаворитів на планеті і уклали угоду з Галактичною Федерацією. Фаворити розгубилися і відчули безлад, і їх грандіозний вдалий хід був знятий щонайменше впродовж іншого десятиліття. Покинуті Земні фаворити сформували декілька груп і продовжували боротися один з одним за привілей світової переваги. Це призвело до декількох головних воєн, щоб встановити глобальну гегемонію, і остаточно, безвихідь близько десяти років тому. Це було позицією темних сил впродовж останнього десятиліття. Зараз цей глобальний тупик подоланий; наші союзники і ми знаходимося в авангарді, і ось чому ваша перемога близько.

Благословення, дорогі! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ваш світ переміщається до Світла, і ясно видно, що темрява знаходиться скрізь на грані колапсу. Так як Світло, яке випромінюють Небеса збільшується, то влада темних убуває і ми спостерігаємо, як це жорстке і зле царство зникає. Ті, хто призначені Світлом змінити ваш світ, - зайняті забезпеченням існування вашої нової реальності. Договори і нові угоди схвалені і суди починають ухвалювати звинувачувальні акти проти тих, хто підтримував темних. Ми молимося за цих чоловіків і жінок. Ми прощаємо їх проступки і просимо про священне і істинне правосуддя над ними. Тоді, коли ці речі проявляться, будьте в радості, а також і вдячності! Дійсно прийшло священне божественне милосердя! Як тільки темні сили зникнуть, щось нове і славне готується замінити їх, поширюючи в повітрі багатообіцяюче передчуття перших ознак нового світанку людства.

Нову фінансову систему твердої валюти підтримують активи довготривалого зберігання завдяки Світлу. Цей запас золота, срібла, і священних коштовних каменів буде використаний для запровадження нескінченного достатку для усіх на вашій планеті. Проте, свідомість досягає точки, де багатство не вимірюється кількістю золота, а мудрістю і знаннями, і це ті питання, які ми будемо обговорювати разом. У певні часи вашої історії, той або інший з нас приходив і надавав великий тайник священної мудрості, яка потім перероблялася і перекручувалась темними для їх власних цілей. Наша місія - передати цю божественну правду і пояснити, як вона була сфальсифікована темними. У цьому новому Світлі, знову яскраво сяятиме мудрість Небес, і ці життєві коди служитимуть вам керівництвом, повертаючи чесність і радість у ваші життя. Все ж ці уроки - тільки початок того, чого ми маємо досягти разом.

У вашому світі, багато хто щодня користується їх сприяннями, щоб здійснювати велике переміщення, про яке ми говоримо вам. Ці групи і священні сім'ї роблять це, як частину їх місії, щоб допомогти нам ввести в дію цю нову епоху для людства. Прямо зараз, є шквал активності перед постачанням великого багатства для вас усіх. Це багатство має бути використаним для продукування нових і прихованих технологій, що призведе до великого обнародування, яке виявить усі дивовижні успіхи зроблені людством за ці роки, але які були вкрадені або ізольовані. Звільнення цих відкриттів - тільки побічний продукт того, що принесе ваше процвітання: оскільки люди мають здібності, яких дуже бояться темні лорди цього царства, то ми зробимо усе, щоб покласти цьому край. Це пригнічення закінчиться, і правда, велике вчення, свобода, і суверенітет будуть первинним здобутком вашого процвітання. Найголовніше, цей час принесе нам сім'ю, і радість, якої ми не знали раніше!

Сьогодні, ми розглядали, що відбувається навколо вашого глобуса. Ці події приведуть до інших, які кінець кінцем забезпечать вам перший контакт і ваш шлях до повної свідомості. Ви ніколи не були одні! Ми усі живемо у всесвіті, заповненого сім'єю і великою радістю названою Життям - священним подарунком Творця! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)

Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites