Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 9 липня, 2013

Sheldan Nidle - 9 липня, 2013

6 Ahau, 8 Kumku, 9 Eb

Dratzo! Ми повернулися з більшою інформацією для вас. Ваша реальність переміщається! Темна кліка панікує і шукає більш відчайдушні шляхи вирішити їх дилеми. Як ми підкреслювали багато разів, немає ніякої можливості для них, щоб виплутати себе з їх погіршеної ситуації, користуючись старими хитрими методами. Світло непереборно відводить це царство і повертає його на безпечний природний напрям. Цей напрям привів до ряду рішень, які дозволяють різноманітним силам Світла готувати нову фінансову систему і нове управління для народів зовнішньої Землі. Гайя дуже задоволена тим, що буде завершено. Ваших Вознесених Майстрів підтримує група індивідуумів, які присвятили себе відстороненню темряви від влади і призначенню нової епохи для усіх. Наступна стадія включає серії проголошень, які дозволять ввести нові забезпечені золотом валюти, і формально закінчити вік паперових грошей і покінчити з траншовим механізмом, який був спроектований, щоб допомогти меншості накопичити великі багатства за спиною більшості. Проте, це просто одна з численних реформ, які акціонуються в межах нової фінансової системи.

Виправданням суті нової фінансової системи являється забезпечення універсального процвітання і зруйнування підтримки приватних банківських картелів. У вашому світі, завжди були ті, хто використовував банки, щоб зібрати велике багатство і ізолювати його в руках схваленої меншості. Зараз цьому приходить кінець і воно буде перетворено в систему, яка робить усіх багатими. Ця нова система швидко оволодіє вами, після ваших сучасних теорій фізичного всесвіту і вашої обмежуючої філософії минулого, і активно продемонструє універсальний закон достатку, приводячи багатство до кожного на вашій планеті. Роблячи так, вона створить цілком нову реальність, якій будуть непотрібні гроші як такі. Вона швидко стане безгрошовим суспільством, заснованим на технологіях, які роблять виробництво і сільське господарство застарілими, отже перетворюючи природу так, як ви визначите. Коли ви зможете рухатися після представлення вашого методу проживання робота/служіння, ви припините визначати себе за описом посадових обов'язків і вашого ступеня оплати. Потім, коли ви по справжньому заглибитесь в себе, то разом з вашими невикористаними талантами, ви зможете просунутись вперед, створюючи суспільство, де кожен стає священною Істотою, яка шанується просто за існування, ким вона по справжньому є.

Соціальні маски, які вам доводилось носити і дилеми, які зараз являються тягарем для вас будуть поступово зникати, і як тільки це трапиться, можете з'явитися Ви, істинний і дивовижний. Ця нова прекрасна Істота і священний світ, в якому ви живете, абсорбує вашу увагу, веде до розуміння універсальної єдності. Ви усі володієте Життям і здатністю мати доступ до див, які представляють вас кожний день. Це реальна «валюта». Оскільки ви взаємодієте один з одним в цьому новому світлі, ви випробуєте Життя по-новому, навчаючись, як підтримувати його і дивовижну духовну енергію, яка ллється в вас і те, що ви робите. Зараз ви на дорозі до повної свідомості! Усі галактичні суспільства охоплюють чотири священні закони, надані фізичним Ангелам Небесами. Ці аспекти ввічливості розглядаються щодня кожним індивідуумом і їх адвокатами. Небеса і фізичність змішуючись, кують реальність, яка захоплює в повній мірі загальні здібності і з'єднання з Духом. Із цього злиття приходить органічний метод організації, який ми називаємо «групова гідродинаміка». Вона вміщує в собі принципи, які формують основу структури наших галактичних суспільств.

Частина нашої місії – навчити вас цьому дуже корисним і практичним шляхом. Першим кроком для вас являється повернення природного сенсу самого себе. Він був втрачений, коли вас обкутали чужі структури ваших сучасних темних суспільств, які змусили вас відчувати самотність і втрату. Цей чужий шлях Існування і почуття будуть анульовані, використовуючи безліч дискусій, які знову приведуть вас до того, ким ви були створені. Більшості з вас доведеться намацувати шляхи для виживання, вибираючи роботу, яка не виражає реального вас, і це робота ваших індивідуальних наставників, щоб вести вас любовно до пошуку істинного Внутрішнього Я. Тут, ваші Вознесені Майстри, можуть привернути увагу до власного шляху для того, щоб ви подивилися з середини і звільнили негативне судження про себе, прищеплене вам вашими темними майстрами для того, щоб управляти вами. Наша мета - звільнити вас таким чином, що ви можете відкрити знову цього Внутрішнього Себе, істотну предтечу до вашого повернення до вашої оригінальної мети: повної свідомості. Цей божественний стан приносить з собою великі одкровення про Небеса і історію вашого небесного походження, і знову знайомить вас з причинами, чому ви вибрали специфічну групу, в якій ви народилися.

Namaste! Ми благословляємо вас, дорогі! Ми - ваші Вознесені Майстри! Велика вуаль Світла зараз оточує наш полюблений світ. Світло спускається і приносить ясні благословення від Серця ВІЧНОСТІ! Давно обговорені події стануть реальністю і ця священна земля побачить новий проявлений шлях. Ми спільно благословляємо цю велику подію і готуємо себе для презентації. Залишилось небагато часу, коли стануться багато дивовижних речей. В липні місяці були проголошені свобода як Америки, так і Франції і в цей місяць - зараз визнається нове народження свободи. Наші священні партнери знаходяться в середині процесу, який законним чином припинить діяльність приватної корпорації, яка управляла вашим світом впродовж століть. Її час почав наближатися до кінця, коли величезна жадність переступила навіть межі самозбереження! Її колапс став темою часу, пов'язаного з її самовпевненим презирством до нової реальності, яка забезпечує свободу і процвітання для усіх!

Благословення небес - константа, божественний подарунок, який наповнює це царство Любов'ю, Світлом, і піднімає свідомість. Світло дарувало нам завдання, щоб ми прибули і навчили вас, як посилити ваш Дух і розширити ваше знання про Небеса і ваші віддалені походження. Ця історія почалася дуже давно в сонячній системі Вега і включає расу водних людей і великого подарунка, відправленого їм Галактичними Ієрархіями. Надання повної свідомості підняло наших предків до Світла і його священної причини. І отже міграція кінець кінцем привела нас сюди близько 900000 років тому. Ми прийшли на побажання Земної Ієрархії і почали подоріж, яка привела нас далеко від, а потім назад до повної свідомості. Це суть істинної саги, яку ми маємо намір пояснити вам повністю, разом з цим багато духовних аспектів і контекстів.

Нам доведеться багато прояснити у рамках цієї історії. Саме головне те, чому ми повернулись назад, тимчасово, в обмежену свідомість, і чому і як ви маєте зараз повернутися, легко і швидко, знову до повної свідомості. Стан здивування від повної свідомості, забрав у нас багато тривалості життя і багато важкої дисципліни і практики, щоб досягти вчасно в минулому. Це екіпірувало нас отриманими з перших рук знаннями, які зараз формують ядро наших навчань для вас. Перехідна фаза, що настає, потрібна, щоб розплутати темну плутанину ваших сприйнять і внести ясне Світло Небес. Наші болючі досліди темряви загартували деяких з нас для того, щоб дозволити прийти і дозволити цьому новому шляху просочитись і проникнути крізь наші незлічені думки. Пам'ятайте, що це перетворення вашого царства готує вас для вашого повернення до повної свідомості, і наша мета - привести вас до нього, а потім наглядати за тим, що Небеса декретували для нас! Осанни до Творця нас всіх!

Сьогодні ми продовжили своє повідомлення про перетворення, яке зараз відбувається в цій реальності. Час співати і святкувати ваше звільнення! Царство смерті і бідності буде переміщено в царство Любові, Світла і Процвітання! Епоха наповниться свободою, особистим суверенітетом, і безсмертям! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: Fedir


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge