Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 16 квітня, 2013

Sheldan Nidle - 16 квітня, 2013

13 Cib, 4 Kank'in, 9 Eb

Selamat Jarin! Ми повернулися! Давайте сьогодні почнемо розгляд того, що відбулося до сих пір. Як ви знаєте, наші союзники на Землі встановили основу для нової грошової і фінансової систем і Агартанці, скористувавшись своїми дипломатичними навичками, встановити ядро нового управління, яке має управлятися коаліцією при сприянні ваших Вознесених Майстрів. Вознесені Майстри під керівництвом Гуань Інь на Сході і графа Сен-Жермена на Заході гарантують, що з'явиться нова система банківської і монетарної політики. Ці зміни являються невід’ємною частиною священних декретів, які готують цей світ для нашого масового приземлення. Ці божественні директиви направляють нас, як ми повинні запровадити шлях встановлення нової реальності для зовнішнього людства. Свобода - необхідна умова для всього, що планується і ваша реальність прискореним шляхом створює передумови для вашого повернення до повної свідомості. Наші численні команди зв'язку моніторять усе і зустрічаються щодня з тими, хто має кувати ваше нове управління. Зараз, всі численні програми знаходяться на місцях.

Наш персонал спостерігає за графіком проектів, які приведуть до результатів, які ми довго обговорювали з вами. Тим часом, наші медичні команди Галактичної Федерації продовжують збирати потрібні дані для відновлення ваших індивідуальних камер Світла. Так названі камери Світла стануть засобами для повернення вас до повної свідомості. Нині, усі ви маєте певні ключові блоки, як емоційний, так і фізіологічний, що перешкоджає вам повернутися природно вашими власними силами до повної свідомості, і в цьому причина, що впродовж тисячоліть були випробувані різні методи, щоб повернутись до цього дивовижного стану Існування. Проте, результати цих складних технологій були в кращому разі випадковими, тому нам дозволено створити простіший засіб досягнення цієї мети. В потрібний час, кожен з вас може звернутися до вашої індивідуальної камери Світла, що чекає вас в Агарти, і впродовж трьох днів дрімоти повернутись до вашого оригінального стану повної свідомості, як фізичний Ангел.

Як тільки ви досягнете свого славного нового стану свідомості, ви приєднаєтеся до Галактичної Федерації, створюючи вашу колишню зоряну націю. У цьому вашими головними наставниками будуть Агартанці разом з вашими різними Вознесеними Майстрами. Вашим першим викликом після повернення до повної свідомості, буде встановлення вашого власного галактичного суспільства, і частина цього включає переміщення тих, чиї життєві контракти передбачають відтворення світів Марса і Венери, а також відновлення планети Пакс (інакше Малдек), яка зараз знаходиться у фрагментах між Марсом і Юпітером. Ваша нова зоряна нація стане вісником змін для колишнього Альянсу Анчара, так як багатьом новим зоряним націям потрібний шаблон для розширення їх свідомості до його найповніших рівнів. Відповідно до цього, ви допомагатимете багатьом членам Галактичної Федерації, які мають версії повної свідомості, - безлічі Динозавроподібних, Рептиліям, і Амфібіям, хто зараз глибоко бажають розвиватись в тіла Світла повної свідомості. Небеса передали мандат для вашої першої місії, оскільки ви починаєте розповсюджувати Світло по всій галактиці.

Ці перші завдання, які ви будете здійснювати, як фізичні Ангели фундаментально життєві, оскільки вони зроблять галактичний мир постійним. Це - священне завдання, яке готуватиме вас, щоб бути найбільше бажаним доповненням на конференціях Федерації. Ми чекаємо, що ваша нова зоряна нація забезпечить ядро багатьох флотів Дослідження Космосу, які досліджують віддалені куточки цього сектора фізичності. У цю компетенцію входить багато місій, як частина першого контакту. По суті, ви будете робити те, що ми зараз робимо, щоб прискорити ваше переміщення до повної свідомості. Фактично, ми бачимо вас незабаром майстрами місій першого контакту, і всього, що міститься в цьому. Таким чином, те, що ми досягнемо з вами тут, буде повторене багато разів там. Примітивне 3D царство, яке ви зараз займаєте, незабаром буде перетворене в реальність, яка дозволить вам повернутися до зірок, і це виконання вашої божественної долі благословить ваші шляхи, які поза межами ваших теперішніх здібностей, які ви можете уявити собі!

Благословення, дорогі! Ми - ваші Вознесені Майстри! Станеться багато дивовижних подій. Гайя готова просувати енергії, які вона щодня витрачає на усі живі створіння і екосистеми. Ці додаткові енергії, які окрім того прискорюють ваше переміщення свідомості, бачаться як божественний доказ того, що ви благословенні Небесами! Ваш священний світ довго був прихований в межах тіньового царства, яке маніпулювало вами, керованого темною клікою. Зараз, проте, ці нові енергії готові виштовхнути вас із цього темного простору у Світло. Ми дуже задоволені і Небеса продовжують благословляти вас, щоб перемістити вас ближче до Світла і у напрямі вашої нової більше-свідомої реальності. Знайте, що ці переміщення неминучі! Серії подій перемістять вас на берег нової реальності. Ці події милосердні по природі і є передвісниками справді дивовижних обставин! Вони принесуть вам процвітання і свободу!

Агартанці допомагають нам підготувати шлях для нашого представлення вам. Ці ввідні анонси зроблять секретні священні громади і багато життєвої Правди буде висвітлено у цей час. Темні довго переповнювали ваші уми і ваші суспільства напівправдами, а також і прямою брехнею, і їх треба коригувати. Ви незабаром будете в компанії тих, хто давно знав про ваші істинні походження і вашу реальну історію. Божественний план вимагає, щоб ви бути інформовані щодо цих фактів і ви зрозумієте, як ви через якийсь час стали більше не здатними легко розмовляти з Небесами. Це розірване з'єднання вас вимагає нашої безпосередньої уваги. Ви знаходитеся в перехідній стадії і наша мета зараз – скористатися нашими здібностями і перемістити вас в нову реальність. Планується, що вашу реальність швидко модернізується введенням великого діапазону Правди, яка потрібна для вашої асиміляції. Прийшов час зробити так!

Кожен день Небеса посилають нам великі благословення. Ці «благословення» мають намір зробити нас обізнанішими того, де ми йдемо і як швидко божественний план має намір отримати нас там. Ми тріумфуємо і бажаємо сказати, що усі ви маєте природжену здатність переміститися швидко до вищих станів свідомості. Ми тільки чекаємо на сигнал Небес «іти». Завершальні серії подій готові і принесуть вам нове Світло. Це Світло вивільнить нескінченне процвітання і принесе безліч нових обов'язків для усіх нас. Суспільства не прагнуть швидко змінюватися, якщо не буде прийнятий новий набір віри і з готовністю підтриманий групою відданих і пристрасних Істот. Наша місія з вами - привести вас в правильний божественний момент до точки, де ця пристрасть, об'єднавшись зі священною Правдою, викує ваш новий світ. Ми нагадували вам, що мир і Правда знаходяться всередині. Знайте. Будьте Мудрі. Будьте Любов’ю.

Сьогодні ми розглядали прогрес, зроблений у вашому світі. Ми просимо вас продовжувати бути готовими прийняти нові маніфестації, оскільки вони досі приходять повільно, інколи швидше. Готові статися дивовижні речі. Незважаючи на їх владу, темні її втратять. Ці втрати відбулися завдяки вашій великій колективній Любові! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge