Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 9 квітня, 2013

Sheldan Nidle - 9 квітня, 2013

6 Muluk, 17 Mac, 9 Eb

Dratzo! Ми прийшли знову, щоб сказати вам більше. Ваша реальність надзвичайно близька до головного зсуву у свідомості. Секретні священні громади вашого світу вступили до нових альянсів, які добре служитимуть їм, як тільки стане реальністю ваш новий стиль управління. Ми маємо гарантії від декількох урядових організацій, що як тільки Небеса дають зелене світло, то нова реальність може початися без подальшої затримки. Ми продовжуємо контролювати темну кліку, оскільки ясно, що ця група продовжує прямувати наміченим умисним і руйнівним курсом до початку широко поширеного військового конфлікту. Це не буде дозволено. Ми також продовжуємо додавати імена до списку затриманих і спостерігаємо за тими, хто легко обтяжує ваш глобус тривалими нісенітницями, вигадуючи необгрунтовані протистояння. Цей глобальний спосіб дії незабаром стане річчю минулого часу і перестане перешкоджати або відвертати від вашого шляху вознесіння, як це було останніми роками. Ваша нова епоха неминуча і наше формальне прибуття незабаром буде анонсовано. Нарешті ми склали графік швидких дій для нашого прибуття, щоб бути готовими без всякого попередження.

Нову епоху характеризуватимуть не тільки плани переміщення життя темних, бо вам буде представлено достатньо нової інформації і правди. Ті, хто працював старанно, щоб встановити глобальний перехід у вашу нову епоху, вже звільнили вас від царювання Федерального Резерву США. Цей нелегальний «банк» зараз неплатоспроможний, і продовжує діяти тільки тому, що його нові опікуни ще не бажають сповістити реальну ситуацію громадськості. Вони мають намір підтримувати цю ілюзію «стабільності» до тих пір, поки не стануться формальні зміни. І так ми контролюємо цю хитрість, знаючи, що повністю нова фінансова і грошова система на місці і чекає магічного моменту, коли Небеса накажуть нам офіційно іти вперед. Поки ми залишаємося в зоні очікування. В цей момент ми можемо сказати, що ми знаходимося в зоні очікування, чекаючи приземлення, поки Небеса формально декретують, що цей вік духовної темряви закінчився.

Проте, новий духовний вік на нас і це означає, що темні, фактично, більше не можуть перешкоджати нашим планам! Темні з останньої темної кліки дійсно знають, що в основному їх час збігає. Це продовження дає їм відстрочку між відхідним і наступним віками. Тим часом, немає ніякої зупинки в прогресі просування вас до повної свідомості: ваші опікуни ангельського тіла і інші духовні Істоти встановлюють поля енергії і зразки, які повертають вас до вашого природного стану Істоти, як і зумовлено божественним планом Творця. Цей план також передбачає реабілітацію зовнішнього царства, і це відповідає завершальному відновленню вашої власної ДНК, яке здійснюється в Агарті; ви і Гайя обидва піднімаєтесь разом. Також, життя усіх тварин і рослин будуть охоронятися їх відповідними королівствами Девів, які щодня виховують їх. Ці королівства перемістять свої заряди на спеціальне голографічне довкілля, щоб відвернути їх від необхідності терпіти переворот, який неминуче супроводжує реконфігурацію поверхні царства і переміщення його до стану 5D. Це возз'єднання вимірів, закінчує поточний дисфункціональний розкол між зовнішнім світом і Внутрішньою Землею.

З'явиться нове, що фізично об'єднає Гайю, на відміну від того, що було 13 тисячоліть назад. Потім вона буде здатна відновити не лише її власний возз'єднаний Дух, але і її повну багатовимірну сонячну систему. Її відновлення надасть можливість її сонячній системі також повернутися до стану єдності, який існував раніше до розділення віроломством темряви приблизно 13 тисячоліть тому. Стан вимірного розділення, який проходить зараз, буде зцілений формальним розкриттям вашої космічної сім'ї, яка має намір надійно розмістити це царство на завершальному кроці подорожі до повної свідомості. Ці розширення планується розмістити, оскільки довга гегемонія темних нарешті приходить до урочистого завершення. Агартанці давно передбачали ці пророцькі часи, і зараз ми прийшли пояснити вам детально значення усього цього, як тільки настане час декретований Небесами. Те, що станеться потім, ефектно продемонструє, що цей дивовижний поворот подій означає для людства. Це буде час, коли багато чого буде лежати перед вами, у тому числі одкровення, які розраховані на вас!

Благословення вам! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо з повідомленням, повним радості і надії! Скрізь в зовнішньому царстві проходить святкування між Девами і Ангелами, відповідальними за переміщення світів елементалей і тварин Гайї. Нові різновиди планують незабаром оселити в багатогранному, повністю свідомому середовищі поверхні Гайя, як тільки вона відновиться до її первісного стану. Природно, теж саме справедливо для різноманітних рослинних королівств, які віддзеркалюють блискучу екологію Внутрішньої Землі. Нещодавно воскресле довкілля Гайї почне серії переміщень, щоб підготуватися до Освітлювача, очисника, більш кристалічної різноманітності життя, яке личить цій найунікальнішій і дорогоціннішій живій кулі. Вона повернеться до шляху існування, яким володіла перед тим, як її поверхня була знижена до її справжнього дикого 3D стану. Афект від її перетворення пройде через сонячну систему, запускаючи подібне екологічне відновлення: повертаючи флору і фауну Марсу і Венері, а також стимулюватиме повне відтворення великої водної планети, Пакс.

Наші священні обов'язки включають забезпечення вас духовними навчаннями про ваш самий незвичайний живий домашній світ і як стати його первинними земельними опікунами. Тварини з сімейства китових розширять свій духовний вплив, як первинні водні опікуни Гайї, і разом, ви станете командою, чия мета - гарантувати, що кожне життєве довкілля Гайї досягне свого найповнішого потенціалу. Гайя возз'єднається в своїх межах і буде служити шаблоном життя, яке існує по всій цій перспективній відродженій сонячній системі. Ваша нова зоряна нація прийме довкілля, яке планувалося спочатку для різних дочірніх світів, які охоплюють її. Ми прийшли навчити вас, ким ви маєте стати, і прищепити вам велику любов і повагу до духовних сутностей, які проживають глибоко в межах вас, і які стануть очевидними скрізь в цій новій зоряній нації.

Наша місія вимагає, щоб ми стали формальними наставниками для вашої майбутньої діяльності. Вашим майбутнім будинком буде ця приголомшливо прекрасна колекція світів. Ми отримуємо інструкції від Небес відносно того, як розвивати божественний план для Сонця і його перетворених дочок. Ця натхненна місія буде благословенням для усього! Інструкція і навчання, яке ви отримаєте, підготує вас для того, що очікується від повністю свідомих Істот Світла. Ви приєднаєтеся до класу прекрасного масиву Духовних Ієрархій і Життєвих Потоків, які від імені Небес, змінять цей сектор фізичності. Це готує етап для подій, які забезпечать постійний галактичний мир, і забезпечать фон, де цілі галактики можуть об'єднатися у священному Світлі Творця. Ці нові об'єднання сформують основу для розповсюдження Світла по всій фізичності!

Сьогодні ми зосередилися на тому, що планується для вашої сонячної системи і усієї фізичності. Поточні зміни – прелюдія до великої епохи Світла, особливо для всього довготерпеливого зовнішнього людства Рідної Землі. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites