Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 15 жовтня, 2013

Sheldan Nidle - 15 жовтня, 2013

13 Etznab, 1 Tzec, 10 Caban

Dratzo! Ми повертаємося із сприятливими вістями! Останні вірні фаворити темряви знаходяться зараз на спеціальному самміті з послідовниками Світла. Самовпевнені і колись всемогутні, вони ведуть переговори завершальних умов їх глобальної капітуляції. Темна кабала вже позбавилася більшості своїх багатств, а Світло перетворить їх старі режими. Договори, досягнуті в самміті, створять завершальний графік для становлення нового царства - царства, яке вільне, процвітаюче і дозволяє кожній особі бути справді незалежною. Договори також деталізують, як керівництво поточних "де-факто" урядів підуть у відставку. Нове управління застосує серії спеціальних судових процесів, щоб пояснити, чому сталися різні минулі події і як інші події кували нову реальність для людства. Це допоможе вам краще зрозуміти причини, які стоять за подіями дня.

З приходом до влади, нове управління викриє ширму НЛО і це буде грандіозне переупорядковування того, як людство бачить всесвіт. В цей момент, Агартанці і ми зможемо з'явитися і звернутися до натовпу. Оголошення дуже змінять ваші фінансові перспективи і вашу точку зору на весь світ і людство. Несподівано, вам сподобається великий «ювілей» і ви усвідомите, що ціла нова гілка людства була додана до вашої реальності. Ви визнаєте, що ви частина великої міграції через космічний простір, яка була раніше прихована від вас. Хоча це, можливо, приголомшить вас, та Вознесені Майстри дадуть вам ряд спеціальних уроків, тож ви зможете зрозуміти, як ваші древні історії і філософії змінила темрява для того, щоб управляти і маніпулювати вами. Наша справа - підтримувати тих, хто надасть можливість статися цим грандіозним змінам.

Ваш світ знаходиться в коконі пануючих ЗМІ, які здатні ткати павутину неправди, яка може здаватися дійсністю. Темрява довго користувалася цими методами, щоб управляти вами, але грандіозна зміна йде повним ходом. Темрява не може більше підтримувати себе. Її влада вислизає, оскільки вона втрачає право власності над рядом фінансових інструментів, які лежали в основі її влади. Ці втрати збільшуються щодня і темрява остаточно вимушена буквально поміняти їх на своє життя. Як ми говорили раніше, переговори формулюють терміни їх здачі і доброзичливу військову допомогу нашим союзникам в введенні в життя цих домовленостей. В законну систему також входять ті, хто по справжньому допоміг в цій самій маловірогідній зміні, і ми щасливі бачити це. Ці зміни - просто формальний початок процесу, який незабаром приведе вас до повної свідомості. Ті, хто стане при владі в цьому новому управлінні - готові і знаходяться у безпечному місці.

Агартанці гарантують, що наші союзники повністю розуміють, як станеться цей обмін влади. Фактично, ми змінюємо те, що так трагічно відбувалося, коли ви дрейфували в обмеженій свідомості. У цей священний момент, ви затребуєте усе, що ви втратили. Оскільки цей процес складний, нам треба слідувати точно декретам Небес про ці критичні питання! Вознесені Майстри були найкориснішими в наданні нам необхідної мудрості, щоб зробити це належним чином. Це божественне знання знаходиться прямо в ядрі того, що зараз відбувається. Майбутні події відкриють неправильні вказівки, запущені в хід вашими головними ЗМІ, і почнуть процес, що ви зможете згадати стару правду, яка привела нас до вашого світу. Історії, які відкриють Агартанці, крім того допоможуть вам, щоб згадати ваші древні походження. Довгі чари темряви нарешті будуть розбиті і народиться нова епоха для людства!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми зараз з'являємося перед вами, приносячи цікаві новини. Нині, проходять ряд спеціальних зустрічей, щоб встановити завершальний графік для введення тимчасового нового управління. Це нове управління головуватиме на судових процесах, які покладуть кінець тим, хто довго служив секретною владою при різних де-факто режимах, які управляли вашим світом впродовж століть. Вони також встановлять правила і процедури, які дозволять обрати де-юре уряди вашого глобуса. Ці інструменти Світла трансформують численні погляди і методи, якими мають діяти ці управління. Це закликає кожного з вас прийняти повну відповідальність і пильно охороняти, як використовуються надані їм повноваження. Ви були благословенні священними декретами Небес. Використайте з найбільшою мудрістю те, що дано вам!

Перетворення вашого світу дасть вам процвітання і можливість краще розуміти природу, ким ви є по справжньому і можливість стати повністю свідомою Істотою Світла. Це не маленькі дії, а швидше великий стрибок, як ваше невід'ємне право. Радійте подорожі, яка лежить попереду. Багато хто звертається до вас і отже ви маєте велику відповідальність - перетворити поверхню Гайї, повертаючи її землю, воду і повітря до її попереднього первісного стану. Це велика справа. Ми незабаром прийдемо і розпочнемо серії божественних бесід з вами, щоб відкрити «таємниці древніх народів», уперше даних кожному з нас, оскільки ми рухалися від обмеженої до повної свідомості. Ця «Просвіта» - ваша доля! Прийміть її з радістю і будьте повністю готовими застосувати це!

Разом, ми і Істоти, які живуть на цій найпрекраснішій кулі, повинні узяти нашу прекрасну богиню (Гайю) і трансформувати її у зворотному напрямі в живу форму, якою вона найбільш насолоджується. Нам потрібні люди цього світу, щоб розгорнутися в інших водних світах, оскільки їх може перетворити Елохім в дивовижні створіння, якими вони були одного разу. Прийміть те, що ви бачите і як прямо кожен із нас становиться повністю свідомою Істотою. Ми призначені вашими божественними інспекторами, щоб допомогти вам в завершенні ваших різних обов'язків. Ви - спеціальна група людей і разом ми сформуємо унікальну зоряну націю. Відколи минулі тисячоліття не стали для нас благополучними, ми повинні змінити це минуле зловживання і виконати нашу прекрасну долю. Нам готові допомогти Небеса і Галактична Федерація. Проте, це наші власні здібності, які гарантують наш найграндіозніший успіх!

Сьогодні, ми обговорили те, що сталося навколо цього глобуса. Багато подій знаходяться в грі, яка остаточно дасть вам засоби, щоб трансформувати це темне царство до Світла. Ми просто просимо, щоб ви узяли цю інформацію і користувалися нею, щоб здобути кращу перспективу, яка зараз відбувається як з вами, так і з суспільствами, які здійснюють цю реальність! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge