Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 8 жовтня, 2013

Sheldan Nidle - 8 жовтня, 2013

6 Batz, 14 Tzotz, 10 Caban

Selamat Balik! Ми прибули поговорити з вами про багато подій. Ті, хто управляв тисячоліттями вашим царством знесилені і турбуються про той факт, що швидко наближається час їх капітуляції. Ми отримуємо ці новини з радістю і все ж ми розуміємо, яким нереальним це почуття для тих, хто, подібно до їх колишніх майстрів Аннунаків, міркував тільки про перемоги і швидко став чужоземцем, якому завдали поразки. Зараз вони мають капітулювати і чесно подивитись на той факт, що їх влада вислизає із їх рук. Опікуни вашого нового управління планували, що їх від'їзд співпаде з підтвердженням тієї шкоди, яку вони принесли в багато областей їх деспотичним царюванням, подібно до шахрайства у сфері фінансів, уряду, і економік глобуса. Ваша законна система поставить епітафію на цьому періоді у вашій історії. Темна кабала буде свідком нового періоду, в якому кожен з вас отримає свободу і особистий суверенітет, як ваше природне право. У цей час ви також зустрінете свої духовні і космічні сім'ї і для людства народиться ера радості і процвітання!

Ми часто говорили про те, що для вас передбачене нове управління. Для нас, одним з головних моментів є звичайно закінчення ширми, яка перешкоджала нам з дуже запізнілою, лицем до лиця комунікацією з кожним з вас. Основна мета нашої присутності тут - бути вашими наставниками, поки ви повертаєтеся до повної свідомості і це формально почнеться тоді, коли відбудуться масові приземлення. Цей перший контакт з Гайя дасть початок місії повернення додому. Приблизно 900000 років тому, ваші предки прийшли на Землю і оселилися на землі, яку ви знаєте як Лемурія. Ця частина сформована на основі договору між Гайя і людством і ця священна місія буде визнана і шанована вами. Ми забезпечимо прототипи, які можуть допомогти вам в здійсненні цього божественного завдання. Вам також допоможуть Агартанці, щоб успішно досягти цієї місії. Відносно вашої зоряної нації, Небеса дозволяють Elohim повернути вашу сонячну систему до первісного стану таким чином, що вона буде готова для вас в якості дома. Ваша зоряна нація має найпрекраснішу долю!

Членство цієї зоряної нації буде люб'язно розширене Агартанцями і протоколи цього кроку будуть роз’яснені головною Радою Агарти. Ви будете вітати Внутрішню Землю і зможете розглянути довгу історію, яка зберігається від вас вашими колишніми перевантаженнями. Вознесені Майстри готові викладати серії спеціальних уроків, які допоможуть вам стягнути завісу накладеної на вас амнезії. Багато чого станеться, щоб ви дійшли до суті, де ви зможете повернутися до людського природного стану свідомості. Одного разу в повній свідомості, ви зможете підготувати всю сонячну систему для її майбутньої ролі, як головного місця для конференцій, які плануватимуть нові ролі колишніх дітей Анчара і де галактики будуть запрошені в масивне об'єднання, щоб рознестися Світло по цій частині фізичності. У світлі цієї дивовижної долі, ми радіємо з того, що відбувається тут зараз. Знайте, що найбільш наповнені милістю серії чудових подій збільшать потужність Світла і дозволять божественному плану розгорнути його дивовижний порядок навколо нас.

Майбутні часи - крайні часи для вашої старої реальності. Ваше суспільство буде перетворене в галактичне суспільство. Цього буде досягнуто завдяки дивовижній симетрії, яка зараз відкривається навколо вашого світу. Через дивовижні серії взаємних зв'язків сформована велика мережа, яка значною мірою невідома для більшості з вас. Оскільки вона продовжує процвітати і розширюватись, ми робимо усе, що ми можемо, щоб спонсорувати ці розсипані компоненти і з'єднати їх один з одним. Не проходить і дня, щоб не відкривалася деяка частина цієї мережі і вербувалася до цієї дуже розширеної веб. Подібно до дітей, що досліджують яскравий новий світ, це розширення не знає ніяких меж. Його місткість і діапазон прискорюються, і це вказує на те, що ваша нова реальність дійсно неминуча. Ця масова мережа має власне життя і не може бути зупинена. Зараз вона стикається з новими структурами, які створюють наші союзники і в подальшому поступово перейде до іншого рівня. Це буде точкою, в якій ця тиха революція заявить про себе і перед вашими очима предстане нова епоха для людства!

Namaste! Ми ваші Вознесені Майстри! Ми прибуваємо в стані величезного, благословенного тріумфування! Це царство, за яким ми довго спостерігали, готове для серій грандіозних жестів, які скинуть трон темряви. Ті, хто, в зарозумілості і жадності, управляв цією землею будуть позбавлені цього, оскільки на їх колишній трон приходить нова влада. Ця сила Світла принесе процвітання, мир, і свободу для усіх. Ми знаходимося в режимі святкування, оскільки ми чекаємо анонси, які детально, публічно проголосять це звільнення. Воно буде часом великого тріумфування, оскільки буде викреслений увесь фінансовий борг і припинені усі податки на прибуток. Різні програми процвітання, які поширюватимуть велике багатство до усіх, буде супроводжувати нова тверда валюта. Жахи минулого часу згаснуть і будуть замінені божественними декретами, які дозволять усім вивчити їх істинні походження і історії. Наше завдання - інформувати вас про ці, а також і інші речі.

Ми приходимо з простою, променистою Любов'ю, яка проходить крізь кожну благословенну подію, і яка задасть тон для прощання з брехливою вірою, яка приховувала від вас присутність нашої сім'ї Агарти. В межах тіла Гайї знаходиться чарівний світ 5-D, який дав нам притулок і захистив нас від жорстокої діяльності темряви. Ви незабаром вивчите стосунки з тими, хто брав на себе тягар, щоб підтримувати Світло всупереч брехні, спотворенню і насильству темряви. Хоробра майстерність вашої сім'ї Внутрішньої Землі буде винагороджена божественною милістю, яка гарантує нам найбільш омріяну перемогу. Разом, ми повинні встановити нове царство, яке підтверджує священне самовизначення кожного індивідуума. Це дозволить Гайї почати реконфігурацію, яка об'єднає відокремлені зараз її внутрішню і зовнішню сфери.

Ці священні події дозволять Світлу поновити володіння вашою найдорогоціннішою планетою і цієї величною сонячною системою! Ми дивимося на те, що станеться при повній реалізації його великої можливості. Впродовж 13 тисячоліть ви страждали, оскільки темрява грабувала ваш світ. Майбутній підйом винагородить Земне людство за усе, що ви терпіли. Протягом довгого параду поколінь, ваші життя були приведені до череди нескінченного страждання і боротьби, досягаючи апогею в неминучості смерті. Ці страхи захопили вас раніше: зараз, вони зникають! В один милостивий момент ви станете вільними від цього горя і проб’єтесь до берега повної свідомості. Небеса прискорили фізичні зміни, які потрібні перед тим, як ви зможете завершити ці складні процеси у вашій особистій Світловій Камері. Ви на порозі безпрецедентно нової епохи!

Сьогодні, ми продовжили свої щотижневі обговорення. Ми інформували вас про події, які відбудуться у вашому світі. Наближається час найглибшого перетворення. У цій новій реальності, ви будете у новій свідомості, яка підготує вас для зустрічі вашої духовної, космічної сім’ї і сім’ї Внутрішньої Землі. У цьому стані повної свідомості, ви будете виконувати найсприятливішу долю! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites