Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 15 квітня, 2014

Sheldan Nidle - 15 квітня, 2014

13 Ben, 3 Kank'in, 10 Caban

Dratzo! Ваш світ затягується у величезну приховану боротьбу між темною кабалою і Світлом. Світло виграло багато законних битв і зібрало численних потужних союзників. Ці союзники зараз старанно завершують стратегію, яка маніфестує ваш достаток. Фонди процвітання мають сигналізувати початок нового управління. Ми просимо тих, хто розділяє це процвітання, навчитися бути хорошими "наглядачами". Зрозумійте, як влада і багатство діють разом і готуються допомогти в перенесенні різних елементів, включених в NESARA. NESARA перетворюється на програму, яка оволодіває істинно глобальною потужністю. Як початковим одержувачам, вам треба зрозуміти можливість дій, потрібних для успішної роботи NESARA. Коли нові уряди формально анонсують нас, нам потім треба почати серії спеціальних анонсів, щоб підготувати вас до нашого прибуття і пояснити ваші древні походження від зірок. Крім того, вам треба знати більше про повну свідомість і як ви повернете назад ваші спеціальні духовні і фізичні здібності.

Ваші Вознесені Майстри пояснять, як було створене ваше обмежене царство свідомості, а потім їм маніпулювали спочатку Аннунаки і остаточно їх призначені фаворити. Ви зараз знаходитеся на грані свободи від темряви і треба ясно зрозуміти, що цей світ має бути демонтованим. Це знання будуть передаватися Вознесеними Майстрам. Кожен з них має особливий дар, який забезпечить вас повним спектром того, як розплутати лабіринт, що створили Ануннаки після падіння Атлантиди. Ретельно проаналізуйте це знання і зрозумійте, як темрява ткала злу мережу, яка справжня реальність. Потім скористайтеся своїми здібностями і ресурсами, щоб сконструювати його наступника. Це царство Світла – середовище для вашого повернення до повної або галактичної свідомості. У цьому виду, ви – знову фізичний Ангел. Ви будете здатними проглянути свої записи Акаші і виконати ваш життєвий контракт. Ви можете потім приєднатися до нас в забезпеченні божественного служіння.

Крім того, Гайя остаточно може возз'єднати її зовнішні і внутрішні царства. Ви зустрінетеся з вашою сім'єю Агартанців і будете готовими служити не лише Гайя, але і іншим світам, які формують цю сонячну систему. Дійсно, ви зможете перемістити більшість вашого населення на інші планети, які безпосередньо оточують вас. Елохім, також як і наші планетарні інженери, мають перетворити цю колекцію водних планет і повернути їх назад до оригінальної древньої форми. Ви маєте стати дослідниками і опорою екосистем, які створюють цю справді дивовижну колекцію водних світів. Ви маєте багато чому навчитися, щоб бути здатними застосувати це для допомоги кожному всесвітньому елементалу у збереженні живого ідеалу, який є радість кожної з цих живих куль. Оскільки ви робите це, ви маєте відчувати найбільші радощі в служінні Сонцю і його 12 світам. Це служіння надає допомогу тим, хто приводить колишніх членів Альянсу Анчара до Світла. Для виконання цього, ви починаєте застосовувати грандіозну долю, яка передбачена про вас в пророцтвах Архангела Михайла..

Це сьогодення - отже перед вами момент, коли ви зможете ввести цю нову реальність. Ми, разом з вашими Вознесеними Майстрами, ретельно рухаємо вас уздовж шляху, що веде до вашої перемоги. Темрява знає це і користується кожним виправданням, щоб підтримувати її поточний широкий діапазон влади. Ви знаходитеся фактично в останній порції старої, темної реальності, в якій ви були останні 13 тисячоліть. Оскільки ми збільшуємо виявлення наших суден в денні часи і допомагаємо різним фракціям Світла, становиться ясно, що темрява діє подібно до небезпечної чуми. Вона помирає, оскільки успішно застосовані різні засоби. Її кількість зменшуються. Її ядро панікує, оскільки результат стає все більш і більш очевидним. Це процедура, з якою темрява ніколи раніше не стикалася. Оскільки це видаляється, то ви будете готовими зробити так, як ми заявили раніше. Будьте готові діяти позитивно, щоб дозволити новому процвітанню і новому управлінню узяти владу. Ми приходимо і разом ми буквально змінимо це царство для Світла.

Ми - ваші Вознесені Майстри! Namaste і Благословення до вас усіх! Багато дивовижних подій відбулося у вашому світі. Розглядайте це, як тільки прості начала. Десятиліття тому темрява дорвалася до "холодної війни", щоб дати волю спустошенню і майже вкрала ваш посланий небом подарунок повної свідомості. Проте, Небеса втрутилися і змусили Анчару залишити це царство і дозволити Світлу просити земних фаворитів Ануннаків, щоб випустили вас з міцної хватки. Це призводе до справжньої благословенної перемоги Світла над темрявою. Ви благословенні подіями, які мають принести вам процвітання і нове управління. Ми маємо намір розказати вам багато чого про те, як створювалося це темне царство і якими засобами тримали вас усіх від Світла, Любові і Єдності, яку ми надаємо один одному! Правда має встановити, що ви вільні і вам дозволено повертатися в радісний стан галактичної свідомості.

Повна або галактична свідомість знімає з вас колесо смерті. Це робить вас відповідальними за вашу людську сім'ю, і особливо за себе. Ви стаєте божественною Істотою у священному служінні Творцю. Ви повинні повністю вивчити божественний план для цієї реальності і те, як ви можете користуватися своїми здібностями, щоб його розгорнути. Ми пройшли через важкі серії тривалостей життя, які в кінці кінців призвели до спеціальної церемонії, яка зробила нас божественними. Це вознесіння зробило нас відповідальними за людство і ми охоче це прийняли. Наші обов'язки включають – охороняти вас і надавати спеціальне знання, щоб допомогти і підготувати вас для самого славного священного подарунка. Ми мали своїх земних попередників, які навчили нас тому, як краще усього здійснювати нашу спеціальну частину. Разом, ми працюємо, щоб підняти людство. Ви, благословенні, маєте зараз отримати подарунки, які підготують вас до повної свідомості і дозволять вам застосувати засоби, щоб змінити цю реальність.

Зараз події знаходяться в стадії реалізації і мають дуже змінити світ, в якому ви тепер живете. Наші численні партнери налагоджені закінчити безліч справ. Оскільки кожна з них очевидна, то їх приймають і усвідомлюють, що велике процвітання – це дійсно ваша доля, оскільки прийде управління, яке буде наглядати, щоб все було в належному стилі. Кожен з вас – потужна Істота Світла. Ви прийшли здалеку і маєте допомогти людству в цій грандіозній зміні. Ми маємо намір використати наші здібності, щоб гарантувати ваш успіх. Будьте готові прийняти це і інформувати інших про те, що відбувається і що лежить попереду. Це царство було власністю темряви і його фаворитів впродовж тисячоліть. Киньте звичку вірити тому, як темні бажають сформувати цей світ. Світло вимагає нових думок і збільшеної дози Любові і співпраці. Будьте вірні вашому Я! Алілуя!

Сьогодні, ми переглянули те, що відбувається на цій великій блакитній кулі. Поважайте її і вчіться прийняти нові технології, які остаточно стануть відомими! Ці здивування - тільки начала того, до чого ви маєте звикнути. Будьте готові прийняти нас і возз'єднатися з вашими духовними і космічними сім'ями. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge