Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 22 квітня, 2014

Sheldan Nidle - 22 квітня, 2014

7 Manik, 10 Kank'in, 10 Caban

Selamat Balik! Події продовжують рухатися вперед! Темрява продовжує спотикатися, оскільки стикається з однією потенційною затримкою після іншої. Формується сценарій, який обіцяє дати нам засоби, які принесуть першу стадію грошових реформ, які швидко призведуть до вашого достатку. Реформи валюти і нові банківські регулятивні правила - просто початок системи, яка зробить золото-підтримувані гроші. Ці речі мають призвести до нового середовища, яке має спостерігатися серіями NESARA-подібних урядів по всьому глобусу. Це нова мережа управління, яке породить розголошування і встановить шлях для формальних анонсів про перший контакт і вашого повернення до повної свідомості. Цей процес також дозволить вашим братам із внутрішньої Землі з'явитися перед вами. Ми, разом з вашими Вознесеними Майстрами маємо встановити стадію для цієї грандіозної поїздки. Оскільки ви прогресуєте, то Рідна Земля рухається вперед зі змінами в її зовнішньому царстві. Ці зміни мають повернути її поверхню до розміру і форми, яка існувала в давні часи древньої Лемурії. У цьому стані, може з'явитися постійне золоте Століття !

Ви усі зараз випробовуєте перетворення, які впливають на ваше тіло, розум і емоції. Це потрібно, щоб забезпечити вас засобами, щоб стати повністю свідомими Істотами. Наші початкові завдання - просто забезпечити вас наставниками, які мають необхідне тренування, щоб допомогти вам в досягненні попередніх пунктів, які вам потрібні для того, щоб трансформуватися прекрасними Світловими камерами, наданими нам Небесами. Кожна камера - живий об'єкт, здатний повернути вас до колишнього стану. Атланти і їх темні "друзі" обмежили вашу свідомість. Їх підлий експеримент, який залишив декілька сотень атлантів в обмеженому стані, був зроблений темрявою, щоб повалити шляхи Небес. В той же час, це дало вашим предкам важливі досліди, щоб краще зрозуміти умови, накладені темрявою на багато галактичних створінь. Це спеціальне знання дозволить вам допомогти колишнім планетарним суспільствам континуума Анчара в їх власній поїздці у напрямі Світла.

Ця ваша поїздка має численні завихрення, які зривають ваші плани і ставлять питання про те, що з’являється навколо вас. Спеціальні групи просуваються вперед з розробленими програмами, які дозволять вам бути вільним. Темна інтрига розуміє тільки дві речі - багатство і владу. Вони були маніфестовані на Рідній Землі на початку перших золотих віків майже 13 тисячоліть тому. Ці концепти зараз витісняються серіями дій наших численних партнерів. У галактичному суспільстві ці концепти невідомі. Технологія забезпечує кожного здоров'ям, їжею і одягом. Є тільки щоденне використання вашого богослужіння, щоб зростати на усіх рівнях: духовному, ментальному і емоційному. Використовуючи це придбане знання, індивідууми додають свою логіку, щоб вирішити будь-яку потенційну проблему, яка може з'явитися. Отже, майже неможливо для будь-якої потенційної проблеми не отримати належного творчого рішення. Ми проживаємо в суспільстві, яке відкрите, вільне і наповнене радістю і щастям.

Галактичне суспільство, яке ви маєте сконструювати, - єдине, на якому засновані багато прототипів, які існують впродовж цієї галактики. Агартанці підтримують велику бібліотеку, яка має записи усього, що передує вам. Крім того, ви маєте видання нашої священної "Книги Розуміння". Ці томи можуть дати вам додаткові ключі, як вам зайнятися створенням цього галактичного суспільства, яке матиме багато гілок на Венері, Марсі, Гайї і Паксі. Численні суспільства спеціальних Духів існують тут, щоб також допомогти вам в цьому процесі. У підсумку, ви маєте велику кількість можливостей, які будуть основою для вашої нової зоряної нації. Багато хто і численні сусідні галактики пильно стежать, тож ви приречені до успіху. Всі ми усвідомлюємо, що ви маєте зробити і який дивовижний ефект це матиме для всіх. Отже, ми приходимо представити себе вам в правильний божественний час. Цей момент зараз формується і, незабаром, ми дозволимо собі звернутися до вас безпосередньо.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Сьогодні - час для оновлення. Це - момент, коли разом, ми можемо візуалізувати нову реальність, яка формується в радості навколо нас. Дозвольте дивовижним подіям цього дня привести нас до свободи і відповідальності. Ця відповідальність - створити нове управління, поширити процвітання і шанувати наш взаємний індивідуальний суверенітет. Майте на увазі, що суверенітет - подарунок, даний Творцем. Ми тут, щоб шанувати і захищати це. Оригінальна мрія Америки - повністю тішитися цим і мирно поширювати це по всьому світу. Повага до усіх - основа святості усього життя. Гайя – жива Істота, яку повинні шанувати і дякувати за її великі подарунки. Ви живете в царстві наповненому дивовижною різноманітністю життя. Подібна різноманітність розноситься по цій галактиці. Поважайте це! Відчувайте радість! Будьте грандіозними наставниками, які були поміщені тут, щоб бути. Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Оскільки ви насолоджуєтеся вашою новою реальністю, зрозумійте що це вимагає вашої любові і вашого твердого зобов'язання, ким ви дійсно є. Станьте обізнаними про зміни і будьте готовими прийняти початок нового світу. Багато років тому, граф Сен-Жермен створив велику націю на берегах Північної Америки. Він ретельно надав цій нації ряд документів, які встановлювали як її управління, так і її основні принципи. У 19-му столітті, ця земля почала змінювати напрям від того, який він заснував в останній половині попереднього століття. Ця земля знаходиться на краю завершення процедури, яка має потенціал, щоб відновити її до то, якою вона була. Ми благословляємо і божественно дякуємо тим, чия хоробрість і стійкість зробили це можливим. Відбувається зцілення, яке вимагає вашої священної допомоги. Ми усі в цьому - разом! Благословення усім. Будьте єдині в процвітанні і в радості!

Має місце велике зцілення Рідної Землі. З часу підйому перших суспільств після падіння Атлантиди, людство користувалося Землею для своїх будинків, засобів для існування і навіть джерела його одягу і його святинь. Ми копали Землю і спочатку шанували її за те, що вона дозволила нам наші життя. Кінець кінцем, ці благословення відкинуті на узбіччя і нова позиція зловживання стала нормою. Це особливо переважало в ранні часи записаних історій Єгипту, Індії і Китаю. Американці також зганьбили Гайю. Настав час це припинити. Настав час шанувати прекрасну і добру планету, яка дає вам життя. Скористайтеся новим управлінням і новими технологіями! Поверніться до шанування Гайї. Також, дякуйте Творцеві і старанно вивчайте нову правду і нові шляхи. Прибуває час милосердного возз'єднання! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми переглянули події дня. Ми просимо, щоб ви бачили це, як новий початок. Будьте готові прийняти нове процвітання разом з новим управлінням. Ми усі готуємося прийти і навчити вас тому, що треба, щоб завершити ваше переміщення від обмеженої галактичної свідомості. Часи дійсно змінюються! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites