Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 8 квітня, 2014

Sheldan Nidle - 8 квітня, 2014

6 Ben, 16 Mac, 10 Caban

Dratzo! Справи навколо вашого глобуса поширюються! Сталися численні інциденти, які налякали керівництво темної кабали. Зараз події, нав’язані цими самовпевненими силами, пом’якшуються і дозволять прихід нової глобальної грошової системи. Разом з цим розвитком встановлюється нова міжнародна фінансова система. Ці серії пов'язаних подій створюють ударні хвилі, які погрожують існуванню багатьох корумпованих і колись всемогутніх урядів. Безперервно зростаючий клин, який зараз з'являється, незабаром змусить їх дозволити з'явитися новому управлінню. Маніфестація цього явища кінець кінцем дозволить відбутися досконалому розголошуванню нашого існування. Темрява може легко побачити, що її царюванню впродовж багатьох тисячоліть швидко настає кінець. Воно буде замінено владою, заснованою на етиці, вашому суверенітеті і зростаючому процвітанні. У цьому новому царстві, ви маєте вивчати багато речей, які були приховані від вас; серед них ваші позаземні походження і колишнє існування пропащих континентів Атлантиди і Мью.

Ці нові факти в деякому розумінні шокують вас, ким ви дійсно є. Решта прийде тоді, коли Вознесені Майстри і їх брати з Внутрішньої Землі звернуться до вас. Усі ці речі підготують вас до факту, що ви маєте незабаром повернутися до повної свідомості. Ті, хто ретельно утримав це від вас, усвідомлюють, що ця виявлена правда має викликати "революцію", яка швидко поверне вас до переваг повної свідомості. Отже, було реалізовано ряд великих брехень, щоб сховати це від вас. Ці маніпуляції включали зміну ваших релігій, зміну основ сучасної науки і створення грошової системи, заснованої на дефіциті. Ці нескінченні "прапори брехні" будуть виправлені тим, що станеться навколо вашого глобуса. Наші союзники створюють підкріплення для нової фінансової системи і готують механізми для приходу нової реальності. Зараз ці події проявляються в різних дрібницях навколо вашого глобуса і є тільки простими началами!

Ваш новий набір фактів - переробляти ваші основні сприйняття про ваш світ. Візьміть це під контроль і будьте готовими застосувати їх до ваших суспільств. Основна мета - підняти вас вище рівня життєзабезпечення і звільнити вас від влади кабали, чия мета - відмовити вам у ваших природних невід'ємних правах. Вам навмисно говорили брехню. Вона зараз видаляється і замінюється правдою, яка робить непотрібним більшість з того, що ви знаєте. Візьміть те, що ви вивчаєте і будьте готовими поширювати це, коли ваші Вознесені Майстри звертаються до вас. Цей новий набір знання - тільки початок того, що вам дійсно треба знати про себе і ваших оригінальних предків, численних іммігрантів із зірок! Ці повністю свідомі Істоти прибули сюди допомогти Гайя і доглядати великий і дивовижний з’єднаний набір екосистем. Гайя була потім об'єднана і мала повністю свідоме царство як на, так і нижче її поверхні. Цей чудовий світ створила ця галактика вічність назад в життєвій зоні вашого сонця.

Процес захисту і збереження хазяїна екосистем також включав додавання помилкостійкості Гайї. Початкові результати були дуже обіцяючими. Нові колоністи оновили Гайю і її живі системи, що принесло велику радість усім. Цей процес тимчасово спотворили з приходом нової дочірньої колонії Атлантиди. На правителів цієї дочірньої колонії дуже вплинули священики і жриці континууму Анчара. Це може бути прирівняне до легенд великого падіння людства в темряву. Ці легенди значною мірою зробили неможливим повністю осягнути роботи, нав'язані їм Ануннаками і їх подальшими групами фаворитів. Цій плутанині має зараз бути повернена правда! Майбутні уроки історії підготують вас до розуміння, чому ви знаходитеся зараз в обмеженій свідомості і як вас повернути до вашого природного стану повної свідомості. Завершальний крок в цій поїздці буде зроблений Небесами і вашими космічними сім'ями і сім'ями з Внутрішньої Землі.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Наші різні партнери і їх союзники завершують дії, які принесуть вам суверенітет, процвітання і свободу. Нині, кожна одна з декількох подій, які проявляються, дуже готові змінити світ, в якому ви живете. Темрява, яка управляла з часів Атлантів, перемістилася на Бета Центавра. Вони забули тих, хто успішно маніпулював цією зовнішньою реальністю впродовж майже 13 тисячоліть. Це царювання закінчується, оскільки створюються нові установи. Поки це з’явиться, ми будемо спостерігати, як Небеса регулюють і повторно калібрують ваші розумові, емоційні і фізичні тіла. Як тільки кожне з них досягне вищої вібрації, ви станете здатними абсорбувати нові сприйняття і наново продумати основу ваших різних основних вір. З цими маленькими перетвореннями ви потім будете готові отримати те, що нам треба вам сказати.

Благословенні, ви знаходитеся на краю нової реальності. Найбільше того, що ви знаєте було надано вам в головоломках. Темрява уперто продовжує пояснювати вам, що ці чудернацькі головоломки - правда. Фактично, вони - тільки безладна суміш напівправди. Ми маємо намір представити вам повністю вирішену головоломку, виключаючи будь-які таємниці. Як тільки ви абсорбували ці повідомлення, ви можете побачити, ким ви дійсно є і ким були одного разу. Ці дії - тільки початок того, що ми маємо сказати. Вам треба бути упевненими у вашому місці призначення в цій грандіозній поїздці. Багато було написано, намагаючись відкрити, що темрява так огидно заплутала. Потім ви можете подивитися, яким унікальним і дивним ви по справжньому є без таємниць. У цьому новому оточенні, ми можемо представити вам, чому процес Вознесіння реальний!

Ви вводите царство, наповнене здивуваннями і чудесами! Це вимагає, щоб ви фокусувалися глибоко і пильно на Богослові і реальному значенні богослужіння. У цьому методі, численні теми набувають глибоких значень, що ви заздалегідь не випробували. Цей метод вимагає спеціального ступеню навчання, щоб дозволити вам подивитися і ясно накреслити, що вам треба зробити, щоб досягти ваших внутрішніх і зовнішніх цілей. Усе це пов'язано, тож ви можете швидко виявити, як сполучені духовні і фізичні царства. Ця прозорливість дозволяє вам взаємодіяти, як найдивовижнішому колективу і ставити за мету, як ваше з'єднання, так і індивідуальні цілі. Ви стаєте членом як сестринських громад, так і братерств Світла в Небесах і на Землі. Ви повертаєтесь до священних місій, які давно привели вас до цього найпрекраснішого царства!

Сьогодні, ми коротко дослідили, що відбувається навколо вас. Будьте готові до магії і грандіозних чудес. Ми формуємо події, які мають перетворити вашу зовнішню реальність і це може кінець кінцем дозволити Гайя об’єднати два царства в одне! Час для святкування - навколо вас! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge