Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 7 травня, 2013

Sheldan Nidle - 7 травня, 2013

5 Moan, 8 Caban, 9 Eb

Dratzo! Ми повернулися! Ми прийшли сьогодні поговорити про зміни, які потрібні для проявлення вашої нової реальності. Скрізь є ознаки того, що нова свідомість осяє ваш світ. Організації віддані змінам дізнаються одна про одну і про шляхи створення міжнародних соціальних мереж, щоб здійснити таку зміну. Одна область серед багатьох з цих різноманітних змін - перегляд концепту грошей як механізму обміну; наприклад правила мікро банківської справи і мікрокредиту у розвитку світу, і органічному поширенні невеликих бізнес-структур і «сільської банківської справи» в цих країнах. Ці соціальні і культурні мережі забезпечать, так би мовити, естакаду, яка підтримуватиме усе те, що станеться на найвищих рівнях торгівлі і банківської справи. В давні часи, коли на Заході почався Вік Відкриття, ті нації, на які найбільш вплинуло вторгнення з Заходу солдатів, суден, і вогнепальної зброї, узяли свої символи багатства, золото, і срібло і приховали їх далеко в секретних сховищах, де вони лежали впродовж століть. Тим часом, Захід завоював і грабував. Впродовж цього часу древні правлячі сім'ї знали, що це лихо приречене одного дня зникнути.

Ці древні сім'ї управляли їх землями не лише згідно спадковим правам, але і завдяки природному авторитету, який походив від спеціальної мудрості дарованої їм різними пророками і великими записами даними їм для зберігання. Захід відсунув багато з них від влади, і все ж кожен з них витримав. Нещодавно, ці сім'ї розпочали цілеспрямовані стосунки із Вознсеними Майстрами Рідної Землі, і з командами зв'язку нашого флоту. Ці асоціації природно приводили до них, будучи представленими їх кузенами Агартанцями. Ці групи об’єдналися і сформували юридичних осіб, що стверджуються на древніх шляхах, в яких влада була визнана і шанується кожною групою. Ці тубільні і споконвічні основи влади і мудрості потім зв'язалися з тими, хто представляє Небеса, разом з новим елементом: Галактичним вибором. Потім, два десятиліття тому, ця відповідна колекція груп почала підніматися з новим баченням, яке зараз стало функціональним в такій мірі, щоб бути повністю здатним до перетворення вашого зовнішнього світу і способу дії. Якраз збори мудрих проявлять вашу нову реальність.

Ця нова реальність - справді відхід від старих темних шляхів, до яких ви звикли. Нове бачення відкриє ваш світ до Світла і помістить темряву, фаворитів обструктивної кліки в тимчасовий карантин, дозволяючи новій системі узяти володіння і стати якорем для нового світу, який проектується, щоб привести вас до повної свідомості. Як тільки ви станете знову повністю свідомі, ви зможете відновити шлях, який був розпочатий давно в Лемурії. Для цього ви возз'єднаєтесь з вашими кузенами Внутрішньої Землі і створите найпрекрасніше галактичне суспільство. Одним з перших підприємств цього суспільства буде подоріж до кожного водного світу і формування разом з вашими планетарними братами нової зоряної нації. Це ваша мета і ми запевняємо вас, що з Світлом Небес і божою Волею вона буде завершена. Ваші сучасні світові правителі вважають себе всемогутніми, що є найбезглуздішим припущенням. Приходить час великих змін, коли велике переміщення свідомості стає повністю очевидним для усіх в цей момент. Отже, Небеса наближаються і готують момент для найдивовижнішої несподіванки!

Як ми згадували, переміщення від темряви у Світло - це несподіванка. Рідна Земля становиться кращою, щоб попередити кожного про велике лихо, викликане темрявою. Її атмосфера знаходиться в сум'ятті; її океани і водні артерії помирають; її біологічна різноманітність, також, зазнає вимирання; дійсно, виживання вашого зовнішнього світу розбалансовано. Все ж темні продовжують нехтувати цим і навіть поширюють лиха, що не існують. Ми запевняємо вас, що ваш вмираючий світ - факт. Проте, ми також запевняємо вас, що розвиваються події, які перемістять цих темних фаворитів і принесуть владу тим, про кого ми згадували вище, і хто присвятив себе миру, процвітанню і розкриттю. Настав час покінчити з безліччю хитрощів і безжальних схем, які блокують ваше підвищення до повної свідомості. На довершення усього цього є масове спростування ваших природних прав і особистого суверенітету, пов'язаного з багаторазовою прихованою діяльністю проти вас, які занадто негожі, щоб згадувати і які зараз треба зупинити. Їх замінить зцілення і мудрість навчання, які приведуть вас усіх назад до повної свідомості!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли, щоб багато чого передати вам. Зараз, ви знаходитеся в розширеному методі переміщення, який викликає у вас зростаюче відчуття розладу і нетерпіння. Ваш світ переміщається до вищої вібрації і Небеса здійснюють те ж частотне підвищення у вас. Це означає, що ви більше можете розрізнити ірраціональну діяльність темних і менш здатні терпіти їх світогляд, який заперечує життя. Коротше кажучи, ви відчуваєте зростаюче незадоволення від того, яким шляхом діє ваш світ і ви хочете знати, чому все ще існує це страшне і руйнівне царство! Ви запитуєте, чому багато грандіозних змін згаданих завдяки Світлу ще не в силі, і як це можливо, що ми безупинно заявляємо, що наша перемога знаходиться «в руці», при явному контролі темних залишків? Таке питання дійсно існує, що б ви назвали «міцним горішком.» Але ми можемо запевнити вас, що ми ведемо грандіозне повстання Серця і Духу, і що це повстання швидко досягне усього того, про що ми говорили з вами. Ця тиха революція кувала багато соціальних, політичних, і економічних мереж присвячених установці нових духовних шляхів зміни вашого глобального суспільства.

Ми благословляємо щодня усе, що відбувається і користується нашим сприянням, щоб заохочувати і наставників в найбільш потрібних серіях соціальних перетворень. Ці події помістять глобальне суспільство на новий фундамент і новий шлях. Ця революція свідомості вже сформувала важливі законні і духовні мережі, які будують новий світ, здатний пристосувати велике багатство і нові концепти, які ведуть у напрямі постійного процвітання. Зміниться кардинально те, як ви бачите себе і це внутрішнє перетворення змінить усе. До того ж, ми готуємо серії нових навчань, які звернуться до концептів, які виходять далеко за те, в що ви вірите про стосунки між фізичними і духовними царствами. Оскільки ви прогресуєте у напрямі повної свідомості, то буде досліджено ще багато основних усвідомлень, і деякі будуть змінені, або відкинуті повністю. Багато з того, що ви вивчите змінить метод, яким ви розглядаєте свою реальність і усе що вона містить в собі.

Ці багаторазові зміни в розумінні отримають подальше підвищення завдяки відкриттю факту Внутрішньої Землі і прибуттю наших духовних і космічних сімей. Ви були благословенні Небесами і проживаєте зараз у світі, який кожен день переміщається на дуже високі рівні свідомості. Це переміщення щодня прискорюється і це збуджує нас, оскільки ми спостерігаємо за вашим підйомом. Ви подібні до бруньок, які остаточно розквітають, і скоро вас охопить здивування прекрасної «внутрішньої» квітки, якою ви насправді є. Наше священне завдання - дати вам необхідне керівництво і дозволити вашому Повному Собі стати важливішою частиною вашого життя. Скоро ми зможемо безпосередньо більше взаємодіяти і з'єднуватися з вами. Ваш прекрасний Я Єсмь завжди там, готовий повністю охопити вас і привести вас у напрямі повної свідомості. Це ваша божественна доля і вона приходить зараз для того, щоб принести вам методи і засоби змінити ваш світ і досягти цієї самої священної долі.

Сьогодні ми принесли інше повідомлення, щоб вести вас у напрямі вашої нової реальності. Це царство, яке зараз проявляється, приносить велику правду і багато одкровень, і бажаний кінець для багатьох зношених ширм. Перший контакт майже на нас і з ним, новий день для зовнішнього людства. Думайте про усі захоплюючі речі, які лежать перед вами! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites