Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 2 червня, 2015

Шелдон Нідл - 2 червня, 2015

10 Ben 11 Pax, 11 Ik

Selamat Balik! Зараз багато чого відбувається у цьому світі. Мають місце багато завершальних змін, щоб гарантувати успіх того, що ми робимо. Як ми заявляли в останній час, те, що відбувається – це останнє поступове згасання системи, яка управляла цим зовнішнім світом залізним кулаком минулі 13 тисячоліть. Така дія наповнена на вигляд незліченними індивідуумами, які по справжньому присвячені старій системі, яка була встановлена давно Ануннаками. Наші земні союзники почали понад десятиліття назад встановлювати прецеденти, щоб сконструювати альтернативну систему. Як ми заявляли раніше, ця нова система вже діє у більшості частин Азії і приходить до управління у багатьох частинах цього глобуса. Це прототип системи, на яку ми востаннє посилалися. У Європі і в Азії, ця альтернатива становиться сильнішою і використовується, щоб обмінювати валюту по всьому світу. АМЕРИКАНСЬКА Корпорація усвідомлює це і глибоко відчуває, що прийшов її час розплати. Цими ідеями сторони таємно обмінялися. Останній ура для цієї застарілої системи - тут. Великий момент заміни влади - близько.

АМЕРИКАНСЬКА Корпорація осягає, що зараз відбувається навколо цього світу. Азія піднялася із великих глибин, до яких вона спустилася на початку ери Другої Світової Війни. Америка повністю домінувала і користувалася цією перевагою, щоб нав’язати глобальні правила у світі. Ця перевага перейшла в пронизливо кричущий провал після другого іракського конфлікту. Несподівано відсутність достатніх грошових запасів дорогоцінних металів привела до змін у грошово-кредитній політиці США. Паперовий долар був атакований і АМЕРИКАНСЬКА Корпорація почала серії стримуваних дій, що привело Федеральний Резерв до краю існування. Світ, і особливо Азія, показали, що минула грошова ідея паперової валюти - більше не життєздатна. Замість неї має бути сформована нова система, заснована на справедливому обмінному курсі валюти від спільного фонду дорогоцінних металів. США і її друзі інсценували цю підтримуючу дію. Тривалість цієї дії є дія, яка намагається підтримувати перезапуск валюти і глобальну ревальвацію валюти. Ця дія управляє її курсом.

Нині, є законна система, яка оголосила АМЕРИКАНСЬКУ Корпорацію банкротом. Також, її компаньйон, федеральний уряд був оголошений банкротом. Це має стати офіціальною версією, як тільки різні інші аспекти нової фінансової системи будуть повністю на місці в кінці року. Отже, стара система живе на зайнятому часі. Найпрекрасніший момент майже готовий розцвісти. Доти, гуманітарні фонди мають бути обміняними і після ряду таких ключових фінансувань, АМЕРИКАНСЬКА Корпорація - зникне. Вона буде замінена NESARA. В цей перехідний період, коли ми можемо з'явитися із-за довгого приховування і може бути офіційно підтверджений наш милостивий статус. Потім, ми можемо спостерігати за уроками Вознесених Майстрів, і представити вас Агартанцям. Ці події покажуть вам нову загальну парадигму. Небеса бажають, щоб ми переконалися, що темрява і її агенти не мають більше можливості несприятливо впливати на вас. Це буде Вік Світла. Вік, коли ви маєте повернутися до повної свідомості. Вік, коли ви зможете звернутися до записів Акаші і адміністрацій Небес.

Цей час приходить після закінчення останньої боротьби з темрявою. Ми маємо можливість, де ми можемо вплинути на події. Проте, ми маємо межу відносно того, як ми показуємо себе вам. Багато чого в цьому царстві було насичене пропагандою, вміло придуманою і поширеною темрявою. Отже, багато хто з вас вірить в ці брехні і тому, нам треба з'явитися тільки таким чином, який спростує ці сприйняття. Тому, ми не можемо відкрито з'явитися масово, поки ці темні режими не стали історією. У той час, ми маємо намір рішуче збільшити число кораблів, які ви бачите. Потім ваші побоювання можуть розсіятися і всі зможуть вільно відчувати наші Світлові енергії. В той же час, Ангели зможуть проявити себе і дива Небес можуть почати з’являтися в небі щодня. Це має бути передвісником того, що відбудеться. Світлові побажання покажуть вам, на що ви дійсно здатні. Разом з цим будуть різні фонди, які принесуть вам процвітання і загальне боргове пробачення. У цій новій реальності, ви будете продовжувати зростати і претендувати на ваше повернення до існування цієї зоряної нації фізичних Ангелів!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Сьогодні – дійсно благословенний день! Наше зосередження породжує дивовижний набір формальних резолюцій Небес. Вони - тільки початок ряду коригувань, які мають збільшити ваше відчуття нових чакр, які встановлюються навколо діафрагми і тимусу вище серця. Ці дві нові чакри приведуть до деяких труднощів у ваших верхніх частинах грудей і живота. Не тривожтеся надмірно, благословенні; це частина нової стадії у вашій безупинній конструкції підготовчих заходів, потрібних для вашого підйому до повної свідомості. Багато років тому, деякі з нас отримали спеціальну церемонію від Небес, щоб стати тими, якими ви зараз знаєте нас. Цей час був дуже спеціальним часом, оскільки багато років старіння і збентеження скидаються і замінюються золотим свіченням Небес. Потім було богослужіння і ми потребували часу в "початковому таборі новобранців", щоб зрозуміти, що нас очікує.

Те ж саме передбачають Небеса і вам, отже, вам потрібно навчитися, як спілкуватися і виконувати ваше богослужіння до Гайї і до Небес. Вважайте ці часи, як приготування. З цим, кохані, ми упевнені, що ви зможете справитися дуже добре. Темрява блякне і ви вступаєте в царство, якого ви не бачили раніше. Наші партнери готують шлях для подій, які мають, іноді, здивувати і приголомшити вас. Ці події будуть ознаками того, що настане. У багатьох попередніх життях, ми прийшли до поганого кінця, який ми усі називаємо "смерть". Несподівано, ця опція була видалена набором давно очікуваних ритуалів. Нас запросили до довкілля, про яке ми не знали нічого. У цьому практично "новонародженому стані," ми з'явилися і були піддані здебільшого невідомим речам. Нас ініціював спеціальний Майстер і швидко навчив кожного з нас новим обов'язкам. Це був початок нашого служіння.

Ми говоримо це тільки для того, щоб виразити, як ви маєте швидко змінитися і навчитися, щоб легко зробити те, що деталізують ваші нові обов'язки. І що далі - просто добрий короткий огляд вашого майбутнього життя. Будьте упевнені і йдіть за вашим серцем; ці питання не для вашої голови. Ми маємо намір зробити нашу частину, надаючи вам ряд глибоких істин, які були дійсно видалені із вашої віддаленої пам'яті після того, як Ануннаки прийняли цей зовнішній світ приблизно 13 тисячоліть тому. Як тільки енергетичні структури темряви зникнуть, ви зможете більше усвідомите нову реальність, оскільки вона зможе відновити себе. У цьому царстві, ви зможете почати спілкуватися з вашими космічними і духовними сім’ями. Тут, з вами поділяться додатковою мудрістю. Ви також будете вітати приземлення наших братів. Це швидко призведе до представлення Агарти і усіх див, які є там!

Сьогодні, ми принесли ще одне щотижневе повідомлення, щоб усі ви поділились один з одним. Зараз формуються події, які змінять це царство і дозволять вам випробувати нове. Отже, будьте готові відкрити вашу концепцію можливості і охоче просимо завітати в нову!!! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge