Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 1 жовтня, 2013

Sheldan Nidle - 1 жовтня, 2013

12 Kan, 7 Tzotz, 10 Caban

Dratzo! Ми повертаємося з більшими новинами. Ваш світ знаходиться зараз в нібито складній ситуації. Оскільки ваша нова реальність починає пускати корені між старими дисфункціональними структурами, створюється ситуація, яка підкидає дивні дихотомії. Багато нових елементів знаходиться на місці, але ще не працюють, і отже ні стара, ні нова реальність повністю не функціонує. Природно, темна кабала діловито прагне поживитися від цього пробілу, проштовхуючи вперед свої плани, підбурюючи затримки де б то не було можливо, хоча знає з досвіду, що усі вони закінчаться невдачею. Безперечно, треба взяти до уваги часову діаграму Небес змін на планеті Земля, яка була встановлена, щоб гарантувати додержання божественному плану. І дійсно, наші союзники провели останній тиждень, інформуючи керівні групи кабали з цього факту. Нас інструктувала місцева духовна ієрархія, щоб ми сильніше втрутилися, коли остаточно буде даний божественний сигнал. Доки ми допомагаємо якомога більше і готуємося для того, що ми віримо буде масивним втручанням нашого персоналу. Нині залишається декілька вузьких місць, але вони дуже близькі до рішення. Усе, що ми обговорюємо, може бути завершене одного разу.

Дозвольте нам коротко резюмувати, що було завершене до сих пір. Один з принципів майбутніх змін – повинна діяти трансформація глобальної банківської і грошової систем. Наші союзники Землі зробили повну реформу того, які гроші будуть використовуватись і як вони будуть поширюватися. Природно, це впливає на банківську систему і конституцію цих банків. Ці нові монетарна і банківська політики схвалені, знаходяться на своєму місці, і тримаються в таємниці, поки не будуть готові умови для їх застосування. Темрява дуже добре знає, як це фактично підірве їх позиції, як у банківській діяльності, так і різних фондових бірж по всьому глобусу і визнає в результаті крах її удач. Також зростаюча кількість арештів спустошують їх персонал. Усе готово вивалитися з їх хватки, залишаючи темні сили без ресурсів, якими вони завжди сподівались володіти. Що лякає багатьох з них, - думка, що більшість з них будуть заарештовані і проведуть час у спеціальних безпечних в'язницях.

І так ми знаходимося на перехресті. Наступна стадія, встановлена Небесами, ще повністю не проявлена, і все ж багато аспектів оголошені і законним чином ефективні. Проте, темрява трактує ці елементи нібито їх не існує, і це - те, про що ми говоримо: дивне призупинення логічного сприйняття, яке часто переважає перед змінами, завершене. Обумовлені, частково імплементовані нові правила тримаються на поверхні, як невидимі. Цей статус зміниться як тільки оголосять нове управління, а до тих пір переважатиме міжвладдя. Як тільки завершиться перехід, то він просуватиме вашу свободу і повернення вашого природного особистого суверенітету. Темна кабала справді пробуксовує і все більше і більше перелякана з того, як швидко зникає її мушля і яким дійсно ненадійним стало її положення. Ми зосереджені на рішенні цієї поточної безвиході і дозволяємо нашим союзникам досягти їх перемоги. Потім ми зможемо офіційно відкрити ширму «НЛО» і розпочати найкорисніші серії розмов і взаємодій між нами.

Це майбутнє перетворення ширми НЛО буде часом, коли ми зможемо остаточно і відкрито з’явитись і познайомитися з вами віч-на-віч. Ми бажаємо поговорити відверто про нашу довгу, взаємну історію, і те ж стосується і Агарти. Ці одкровення будуть великою підтримкою і закладуть фундамент до вашого швидкого підвищення свідомості, досягаючи апогею в завершальному стрибку до повної свідомості. Багато інтелектуалів у вашому світі описало, як ваше глобальне суспільство зустріне "кінець дитинства" : час підрости і стати дорослими, свідомими, відповідальними, і це є дійсно те, через що проходить ваше суспільство. Ваші космічні і духовні сім'ї готові допомогти у вашому випуску в зріле і повністю свідоме суспільство, яке призначено для швидкого зростання і створення зоряної нації сонячної системи. Ми з нетерпінням чекаємо інавгурації цієї нової зоряної нації в Галактичній Федерації Світла, після чого інший аспект вашої долі буде визначати галактичний мир підйомом галактики до її найвищого свідомого стану. Ви будете найбільш шануватися за ваші таланти і ваші чудові справи.

Благословення, дорогі! Ми - ваші Вознесені Майстри! Навіть зараз народжується нова реальність, оскільки ми обговорюємо з вами деякі важливі питання. По-перше, Небеса встановили декретом, що ваші фізичні коригування будуть більш прискореними. Щоб підтримувати це, треба так само модернізувати поточне де-факто управління в нове управління, яке ми обговорили з вами. Благословенні події розгортаються успішно, які витіснять уряди темної кабали. Наші партнери завершили попередні кроки, які мають закінчити це специфічне завдання. Супровід цього важливого розвитку - початок доставки першого з ваших фондів процвітання. Ваше нове управління має намір передавати по радіо серії нічних анонсів, які прояснять і деталізують, що таке - NESARA. Це буде початком справді чудотворних подій!

Ми чекаємо правильного божественного часу, щоб звернутися до вас з серіями повідомлень, які мають пояснити більш докладно, хто ті Майстри, які являються центральним вістрем багатьох ваших релігій, що вони дійсно говорили, коли ходили і викладали серед вас і ви отримували їх освіченість. Ці священні уроки супроводжуватиме поглиблений коментар як сестринськими громадами, так і братерствами Світла. Вам потрібні факти і правда про грандіозне перетворення, яке щодня приносить вам нові внутрішні переміщення і досліди. Небеса попросили нас пролити світло на усі ті речі і підготувати вас для дивовижної події, яка наближається. Повернення до повної свідомості справді серйозна справа: вона рішуче змінить усе на краще. Усі ваші почуття і взаємодія з своїм Я, і іншими, з вашим чудовим живим довкіллям стануть іншими! І ми дуже обізнані, що це, можливо, спочатку дещо спантеличить вас.

Ми маємо намір сприяти вашим галактичним наставникам і вашим легіонам особистих Ангелів, щоб допомогти вам звикнути до цієї нової реальності і до численної відповідальності, яка супроводжує проживання в цьому новому царстві. Ви виявите і дослідите ваші нові здібності, і швидко навчитеся їх застосувати. Першим вашим обов'язком буде створення вашого власного галактичного суспільства, яке служитиме прототипом для суспільств, які ви побудуєте на Марсі, Венері і Паксі. Вони сформують вашу нову зоряну націю. Ми охоче сприймаємо ці інструкції, надані нам Небесами. Разом ми зробимо чудеса, які дуже збільшать природу Небес в фізичності. Оскільки відкривається майбутнє, яке виявить великі знання про те, ким ви були створені і чому було видано декрет на 13 тисячоліть темряви. Ця мудрість підготує вас для того, чого вам призначено досягти, як в цій галактиці, так і за її межами.

Сьогодні ми оновили інформацію для вас в тому, що сталося і чого чекати незабаром. Ми бажаємо, щоб решта подій відбувалися швидко і легко. Це не що-небудь, що треба тримати в таємниці набагато довше, оскільки швидко підходить момент перемоги! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge