Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 6 жовтня, 2015


Шелдон Нідл - 6 жовтня, 2015

6 Cauac, 12 Tzotz, 12 Manik

Dratzo! Різні позитивні чинники збираються разом, щоб запевнити, що ви незабаром отримаєте ваші благословення. Наші земні союзники погодили розклад, який зараз в процесі реалізації. Як ми заявляли в останній раз, було завершено велике переміщення фондів до надзвичайно безпечних сховищ. Наступний крок – побачити, що ці фонди можуть бути безпечно розміщені в їх дистрибутивних центрах. Наші зв'язківці повідомляють, що ці заходи майже завершені. Це намір наших союзників, щоб ви оволоділи цими грішми, як тільки стане можливо. Отже, час різних нелегальних режимів закінчується. Таким чином, ті, хто довго виконував брудну роботу для своїх босів знаходяться здебільшого під домашнім арештом. Головні арешти стануть публічними, як тільки цих нероб зможуть безпечно перемістити в спеціальні зони утримання. Глави цієї злої бюрократії банкірів і підлих бізнесменів будуть переміщені, коли з'явиться нове управління. Доти, ми обмежили їх колись необмежену владу. Дні темряви і її огидної маніпуляції вами в основному закінчуються! Попереду вас чекають дні, здебільшого наповнені чудотворними новинами!

Також очікуються серії проявів, щоб припинити роботу глобальної психічної мережі особливо навченої молоді з сильними психічними здібностями, які реалізували свій вплив в 1950-х і 1960-х роках. Їх оператори, за десятиліття, створили спеціальні умови, в яких вони з належними розумовими здібностями зробили великі серії страшних і ганебних злочинів. Ця мережа також надавала спеціальні пропозиції, щоб тонко управляти і маніпулювати усіма. Ця страшна мережа повинна "замовкнути", коли більше не буде контрольованих олігархією режимів. Як ви бачите, темна кабала продовжувала багато ідей, наданих їм їх колишніми майстрами, Ануннаками. Нині, ми обмежили ефекти цієї програми і ряду інших, які використовувалися темрявою, щоб втручатися і розстроювати ваші щоденні життя. Ми ще не можемо повністю виключити тих, хто наражається на постійну небезпеку, роблячи ці підлі справи. Наш намір - "видалити" ряд таких програм, коли перед нами з’явиться правильний час.

Ви знаходитеся на шляху, який швидко веде до все вищої і вищої свідомості. Уздовж шляху, ви маєте відмовитися від звичаїв і сприйняття, які більше не придатні вам або вашому суспільству. Ці зміни мають показати вам, де ви перебуваєте. Коли експерименти Атлантів знизили ваш рівень свідомості, ви пристосували певні звичаї із пропозицій, даних вам Ануннаками. Багато цих звичаїв повинні зникнути, а нові – стати нормою. Наприклад, нерівності між чоловіками і жінками мають згаснути. Ваші суспільства мають прийняти звичаї, які у багатьох відношеннях віддзеркалюють наші власні. Іншими мають бути відправні точки методів, які нагадують методи галактичних суспільств. Коли ми приземлимося, то наші наставники мають намір показати вам, як розвивалися ваші нові вірування, оскільки ваша свідомість еволюціонувала. Цей поступ – це щось, що ми загалом чекали. Ваші старі звичаї засновані на вашому страху і певній керованій вірі. Зараз, ви можете вийти з цього. Ваші наставники бажають спілкуватися з вами і пояснювати цей природний процес, оскільки ви повертаєтеся до того, ким ви були одного разу.

Цей процес перетворення підготує вас, щоб зрозуміти суть багатьох даних, які мають пояснити ваші наставники. Цей процес може часто спантеличити. Ряд людських суспільств в інших світах випробували цей процес перетворення. Такими унікальними вас робить те, що ви впали із повної свідомості до обмеженої. Ми допомогли ряду суспільств досягти їх повного потенціалу. Ми використовуємо ці часи як криву навчання, щоб виміряти, що зараз відбувається з вами. Ніяка група людей ніколи не робила того, що ви робите. По всій галактиці суспільства знаходяться в різних стадіях виконання їх потенціалу свідомості. Нормально, цей процес займає сотні тисяч років безперервного прогресу. Ви ще не можете створювати суспільства, здатні до дуже необхідного набору передумов. Отже, ми підштовхуємо вас вперед, застосовуючи певний варіант Кристалічних Світлових Камер, які можуть вивести вас з цього виснаженого стану до повної свідомості. Ця дія дозволяється священними декретами Небес. Прибуває час вашого відродження!

Благословення, дорогі! Ми – ваші Вознесені Майстри! Декрети Небес набувають чинності, оскільки багато хвиль енергії і роботи наших партнерів дійсно завершені. Є часовий ефект, який уповільнює те, як ці різні фонди і нові правила збираються разом і роблять нову успішну фінансову систему. У світлі цього, ми маємо декілька пропозицій. Спершу, навчіться бути добрими до себе. В дійсності, ви розвиваєтеся як нова версія вас. Ця духовно обізнана людина може мати більшу інтуїцію і свідомо більш здатна сприйняти духовні царства. Використайте ваш вільний час для відпочинку, медитації і загалом більше зв'язуйтеся з вашим внутрішнім Я. По-друге, навчіться грати в легший і свідоміший спосіб. Ви стаєте обізнанішими про це царство в різний спосіб. Розслабтеся і навчіться користуватися вашими відкриттями, щоб зміцнювати позитивнішу точку зору. Зберіться разом і станьте більш здатними уявити собі, чого ви по справжньому бажаєте. Ці короткі вправи можуть допомогти усвідомити Духу, як ви зросли!

Було б мудро, якби ви навчилися ділитися своїми найпозитивнішими новими усвідомленнями один з одним. Духовне знання скрізь розділяє ваші радощі один з одним. Ми, люди, любимо бути в суспільстві. Ми, Майстри, часто збираємося разом, щоб робити так. Ми молимося і співаємо разом, щоб допомогти нашому глобальному людському суспільству. Цей процес приходить до нас природно. Оскільки ваша свідомість зростає, ви також починаєте бачити силу позитивної і божественної громадської дії. Чого це може досягти – справді вражає! Оскільки ви практикуєте це, то через якийсь час ви можете також виявити його чудову силу. Вона залишає вас в радості, щоб допомогти іншим і забезпечити шлях для їх зростання. Ці божественні акти доброти – найбільше задоволення. Оскільки ви робите це істинною звичкою, ви вчитеся, як вони справді діють як дотик Бога! Будьте єдині з тими, хто відкриває свою душу і практикує шлях Любові!

Шлях душі – це шлях Бога і він священний! Це – енергія Небес, яка тече глибоко усередині вас! Коли ви уперше виходите на ваш магічний ритуал, ви йдете до спеціального Майстра, чиїм завданням є – навчити вас тому, що так бажають Небеса, щоб ви зробили. Як тільки ви освоїте це, ви швидко звикнете до ваших священних обов'язків. Вони швидко стають вашою другою природою, і ви успішно стаєте на ваш шлях. Ми, Майстри, часто збираємося разом і розказуємо наші дивовижні історії про те, як після багатьох тривалостей життя на цій Землі, ми отримали великий дозвіл. Це заслуга ряду зразкових тривалостей життя. Церемонія допуску була дійсно славна. Це, по нашій думці, - віддзеркалює те, через що ви маєте пройти в Кристалічних Світлових Камерах. Отже, будьте мудрі і йдіть за вашим серцем до дійсно позитивного і найдивовижнішого досвіду!

Сьогодні, ми дослідили більше з того, що з’являється навколо вас. Це царство швидко наближається до точки, коли воно пройде через перший з багатьох випусків у свідомість. Радійте, оскільки ви проходите успішно через кожний! Знайте, що ви дуже близько до повної свідомості і вашого власного галактичного суспільства. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge