Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 29 вересня, 2015

Шелдон Нідл - 29 вересня, 2015

12 Eb, 5 Tzotz, 12 Manik

Dratzo! Цей світ продовжує прогресувати. Наші земні союзники переміщають елементи нової банківської системи до місцеположення. Темна кабала не може більше зупинити неминуче. Древні сім'ї як з Європи, Америки, так звичайно і Китаю встановлюють завершальні сховища, з яких потече велике море грошей. Ті, хто був призначений в якості касирів, так і охоронців знають, що правильний божественний час завершує їх спеціальні завдання. Нині, кабала стикається з рядом криз, які є просто ознаками того, що дуже скоро станеться цей потік. На вигляд, до кінця цих підлих олігархів пройшло занадто багато часу. Ми наближаємося до григоріанського місяця жовтень. Традиційно, на Заході, це час жахів, домових і примар. Фактично, це представляє час, коли могутня Атлантида, ваш древній дім, затонула. Ця подія відбувалася на початку Zac (білий місяць). Цей час називається Хелловін (освячений вечір), коли Вогні (Атланти) переїжджають до їх нового будинку в Кентаврі. Це – тільки дивовижний збіг, що цей період став моментом, коли ви отримаєте ваші благословення!

У вашому світі відбувається масивний зсув в тому, як діє ця реальність. У попередні часи, олігархія могла визначити, що мало статися і переконатися, що це здійснювалося, як планувалося. Зараз ця влада не діє. Революція в порядку міграції людей, влади і грошей запустила переміщення, яке незабаром досягне апогею, щоб зробити новий шлях. Це також впливає на те, як величезна кількість грошей мають бути перерозподіленими по вашому глобусу. Цей перерозподіл, кінець кінцем, спричинить руйнування силової бази кабали і її уряди збанкрутують. Результатом цього швидкого глобального переміщення є поширення процвітання в парі з приходом великого глобального скидання ваших теперішніх глобальних валют. Завершальні кроки включають повернення цих валют до золотого стандарту і нового способу функціонування ваших банків. Ці великі зміни мають принести вам управління, присвячене поверненню до істинної демократії і приходу набагато ширшого концепту "влади народу". Це повернення до істинного конституційного уряду
.
Прямо зараз, вас бомбардують надмірні енергії. Ці енергії – це подальша допомога Небес у витончених коригуваннях ваших фізичних, розумових і емоційних аспектів. Мета цих специфічних коригувань – зробити легшим для вас абсорбування нових енергій, які повільно піднімають базові частоти вашого тіла. Ці енергії необхідні, оскільки нашими медичними командами будуть додані різні нові компоненти. Це зробить можливим краще стабілізуватися, як тільки вас досягне рідкісний великий квант енергій, які приходять із галактичного ядра. Ці майбутні зміни мають сприяти подальшому зсуву вас в серії новіших основних сприйнять. Наші наставники вимагають, щоб ви були відкритими для ряду реальностей відносно вашого початкового "падіння" із повної свідомості. Небеса бажають, щоб ви вивчили, чому відбуваються ці великі зсуви у свідомості. У той час, Атланти були відчайдушними, щоб отримати допомогу від їх темних союзників. Вони бачили, що ряд інших "дочірніх" колоній дуже опиралися тому, що було зроблено в Му (Лемурії) і вимальовувалося повстання.

Зміни, що відбуваються з вами, піднімають ваші базові частоти і роблять вас обізнанішими в тому, як ви поступово змінювали сприйняття багато довгих життів. Ви стаєте більш допустимими, що стосується доброзичливої природи – цього першого контактного флоту. Це також видно в зовсім іншому світлі роль Америки. Після поразки держав «Осі» в 1945, більшість світу прийняла проамериканські позиції. Це дуже змінилося і зараз має більш негативний вигляд. Незважаючи на багато трагедій, з якими зіткнулася Америка, це збереглося. Те, що відбувається – дуже змінить цю безперервно зростаючу віру. Американську істинну природу треба врятувати від олігархії. Головна причина цієї зміни – NESARA і її поширення по всьому глобусу. Інше, що офіційно закінчиться приховування НЛО. Імперія Американських олігархів закінчується. Безглузда війна закінчилася! Усе, що залишилося – це Любов і Об'єднання з усім людством. Попереду – час мирного і великого процвітання. Використайте ці моменти, щоб допомогти Гайї і підготувати себе до повної свідомості!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Позитивні енергії Світла продовжують текти у більших і більших дозах! Енергії від Небес нагнітаються у напрямі нас центральним ядром цієї галактики. Ці енергії посилюють кожного з вас. Користуйтеся цими дивовижними і благословенними силами, щоб створити колективне бачення свободи і процвітання. Будьте позитивні і радісні, оскільки ці потужні енергії здатні принести славне перетворення до цієї реальності. Алілуя! Щодня ці енергії піднімають вашу свідомість. Темна кабала відчуває, як проходять її раніше потужні енергії, щоб перешкодити перемозі Світла. Радійте і збирайтеся разом для великого видіння, яке додає вашу силу до того Світла. Будьте вдячні до шляхів Бога! Ви отримуєте шлях Світла до ваших мрій. Наші партнери продовжують давати нам тільки позитивні повідомлення. Ви в дорозі до чудес, яких ви не бачили раніше.

На кожну частину ваших фізичних, емоційних і духовних тіл впливає цей великий наплив духовної енергії. Ось чому ми просимо вас залишатися позитивними. Приєднуйтеся до колективу людства і моліться або медитуйте щодня. Уявіть собі королівство, яке ви бажаєте. Ці духовні вправи дозволять цьому новому царству прискорити свою маніфестацію в цьому царстві. Процвітання і свобода починають виходити наперед. Відчуйте це дивовижне витончене бачення і використайте ваші здібності, щоб допомогти Гайї і нам в створенні цього нового царства. За майбутні тижні повільно з’являться ці події. Вони дозволять новій реальності утримати її перетворення і штовхнути вас в це нове божественне місце. Оскільки ви наближаєтеся до чарівного часу, то ви маєте побачити, як відбуваються події, які довго затримувала темрява. Це буде час збудження і здивування! Будьте терплячі і хай все пройде без будь-яких розчарувань. Наближається новий світ!

Благословення. Будьте єдині з тим, що зараз відбувається на цій грандіозній блакитно-зеленій кулі. Відбувається тиха революція епічних масштабів. Її божественні корені почалися в малих приватних банках, якими усіяна Африка, Європа і Америка. Ці благословенні дії відбувалися останні декілька десятиліть і створили самоорганізуючу соціальну і медійну мережу. Ми спостерігали за цим бажанням, яке вільно росло і чекало донора, щоб перетворити ці маленькі мережі на засоби, які швидко змінять обличчя цього шкідливого аспекту людства. Ми благословляємо вас і створюємо наші об'єднані видіння, щоб побачити ваше процвітання. Ми насолоджуємося тим, що відбувається, щоб побачити, як це божественне бачення досягне успіху. Це буде з’єднане із спеціальним процвітанням і відбудеться священне чаклунство. З цих маленьких, але надзвичайно мотивованих установ, виросте могутній дуб. Повірте в чудеса, будьте сильними і процвітайте в ім’я Бога! Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми дали вам більше новин про те, що тихо відбувається скрізь по цьому глобусу. Гайя чекає вас і знає, що ви зробите все правильно з цими священними ресурсами. Настав час переупорядкувати і переробити цей набір глобальних суспільств. Будьте терплячі і знайте, що велика хвиля процвітання буде вашою! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge