Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 26 травня, 2015

Шелдон Нідл - 26 травня, 2015

3 Cimi, 4 Pax, 11 Ik

Selamat Balik! Ми прийшли повідомити вас, що відбувається у вашому світі. Темна кабала перебуває у колишньому стані повного хитрощів. Темрява створила світ, в якому шанувалися нечесність, обман і шахрайство - справді величезні. Цей факт призвів до спалаху такого обману, який скоро став очевидним, що тільки довірені Світла змогли здійснити їх призначення швидко і справедливо. Отже, ми вирішили найняти тільки тих, хто може завершити їх визначені обов'язки без інциденту. Щоб досягти цього, ми створили сервісне об'єднання, що складається із спеціальної групи Істот. На відміну від більшості людей, ці індивідууми дуже легко здатні здійснити їх визначені обов'язки. За минулі декілька місяців ми ретельно вибрали цих прекрасних індивідуумів, щоб вирішити ряд поточних труднощів і надати нам можливість завершити нову трансферну систему. Тому, ми зараз завершуємо деякі тестування і маємо намір почати масово в майбутньому місяці. Проте, до сих пір ми не можемо сказати вам більше про те, що ми робимо, щоб безпечно послати ваші благословення.

Минулі декілька місяців, ми працюємо безпосередньо з нашими земними союзниками і Агартанцями над тим, як краще усього ліквідувати багато обмежень, пущених в хід темною кабалою і їх друзями банкірами. Ми розпочали з серій масових арештів нижчого ешелону персоналу. Ці люди були тісніше всього пов'язані з щоденними роботами цієї обтяжливої системи. Ефект цього був таким, як і раніше: це створило тільки тимчасове сповільнення в дії їх системи. Потім було вирішено допомогти іншим націям, щоб інвестувати в більш чесну і вільну трансферну систему, яка мала здатність обійти поточну систему. Ця система була передбачлива. Проте, ця альтернатива дійсно не проектувалася, щоб глобально вести в дію до кінця цього григоріанського Року. Отже, було вирішено поки користуватися системою, де ключовий персонал мав складатися з індивідуумів, які були надійні і заслуговували на довіру. Це - ця система, до якої ми тепер повернули нашу увагу, і вона, здається, є найдивовижнішою тимчасовою дилемою.

Оскільки ми зайняті вирішенням цього набору проблем, наші зв'язківці радяться з тими, хто формує новий уряд NESARA. Цей специфічний крок - початок процесу, який кінець кінцем призведе до галактичного суспільства. Вашому управлінню треба стати відкритим для переходу між тим, що є кращим для вас (відкрите управління) і вашим повністю свідомим майбутнім. Уряд був спочатку провінцією привілейованих. У вашому суспільстві, "говорили" гроші. Це - те, як вибори і законодавча влада контролюються і управляються олігархією (меншістю дійсно багатих сімей). Ці домовленості дійсно не можуть підтримувати державну політику. Від уряду вимагається, щоб він був відкритим до усіх. Це те, з чим прибуває NESARA. Ми підтримуємо це просто тому, що будь-якій старій неприйнятній системі потрібна масивна реструктуризація. Ця переробка відновить цю систему і поверне її назад до оригінальних принципів. Це те, де знаходиться зараз NESARA: на краю маніфестації. Оскільки надходять благословення, то ця система може остаточно бути доречною для цих часів!

NESARA заснована для вас, стаючи готовою допомогти тим, хто охоплює це управління. Оскільки ви стаєте єдиними в процвітанні, ви можете почати взаємодіяти з цим управлінням і навіть ставати громадським накопичувачем компетентності, який може користуватися його загальною мудрістю, щоб допомогти змінам, потрібним для повернення цього управління його оригінальній меті. Це нове суспільство вищої свідомості може легше зрозуміти напрям наказів NESARA. Отже, буде ширша згода в тому, як пройти цьому управлінню через чотири важкі місяці змін. Після цього, ви будете дуже інформованим електоратом, який може вибрати тих, хто проведе подальші зміни, запропоновані урядом NESARA. Одна з речей, які здійснює це управління, - кінець приховуванню НЛО. Це дозволить відкрити діалог між нами. Це початок передачі мудрості і технології, яка буде основою для дійсно дивовижного суспільства. Це означає також, що ми можемо приземлитися і представити вам наших наставників.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Теперішній час – це фокусування на божественному служінні. Дуже давно, Небеса видали декрет, що згодом обмежена свідомість мала зникнути. У цих священних декретах, Небеса ясно заявили, що ваше існування в цій дивній реальності має бути обмежено тільки періодом понад дванадцять з половиною тисячоліть. Ви вірно відслужили цей період. Фактично, ви відповідали кожній вимозі і довели вашу мужність Небесам. Небеса, добросовісно, послали нас на допомогу. Ця допомога зробила можливими події, які тільки починають відбуватися. Ці події включають ваші благословення і нове, прозоре управління. Ці речі мають дуже змінити, як працює ця реальність. Ми просимо вас навчитися зосереджуватися. Скористайтеся цим, щоб підтримати прояв ряду важливих подій. Нині, стара, темна кабала блякне. Скористайтеся цим зосередженням, щоб продовжувати уявляти нову реальність. Разом, ми можемо створити дивовижну нову реальність!

Ми обговорюємо те, як вам користуватися своїми здібностями, щоб здолати великий розпач, викликаний темрявою і використаний ними, щоб подовжити їх час при владі. Проте, ви прекрасно продовжуєте вірити і, незважаючи на численні перешкоди, бачите усе це наскрізь. Темрява зараз швидко блякне, оскільки її багато огидних схем терплять невдачу. Вам доручили це. Ми просто запитуємо, коли ми досягнемо кінця цього довгого, темного тунелю? Підтримуйте ті елементи, які волею Творця мають вигонити цих демонів і замінити їх жахи дивами Світла. У цьому спокої, ви маєте процвітати, набуваючи мудрість і остаточно возз'єднатися з вашими духовними, космічними сім'ями і сім'ями Внутрішньої Землі! Це принесе вам багато радості! Радійте і по справжньому святкуйте те, що лежить попереду.

Отже, ви повинні бути дуже вдячні! Небеса і їх безліч помічників прокладають шлях для нової реальності і нової, комплексної свідомості. Ви дізнаєтеся багато чого про себе і ваших віддалених предків, хто прибув сюди бути керівниками, разом з тваринами з сімейства китових, в цій грандіозної реальності. Ви маєте виявити наступні серії подій, які мають привести вас в першу фазу вашого богослужіння Небесам. Ви маєте почати поширювати вашу чудову радість і мудрість на кожен аспект цієї галактичної реальності. Ваш довгий час в рабстві залишає вас з грандіозною внутрішньою мудрістю про те, як темрява працювала в цій галактиці. З цим приходять засоби, щоб вчити і дозволити Світлу проникнути в кожен аспект. Ви маєте по справжньому святкувати і робити вашу збірку легенд зоряної нації! З цих і інших речей ми дійсно радіємо за вас.

Сьогодні, ми надали вам кращу перспективу того, що зараз відбувається у вашому світі. Затримки темряви зараз готові до зламу. Світло готується до грандіозних подій, які мають почати рухати вас у нову реальність. Будьте милостиві і будьте здатними виразити це в найпрекраснішій радості! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites