Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > SaLuSa, July 26, 2013

SaLuSa, July 26, 2013 ( 26 липня, 2013 )

Ми готові почати, а чи готові ви зв'язатися з нами з вашим новим фондом, або правильніше сказати, повернути платоспроможність? Ми відчуваємо, що зростає хвилювання між вами і довірою до нас, яке ми відчуваємо так само. Для когось це був дуже довгий процес пробудження, хтось, здається, схоплює на льоту, але проте усе станеться в правильний час, тому що це те, як працює все Створення. Відчуйте, як енергія тече і палає навколо вас і дозвольте ввійти їй у ваше фізичне тіло, просто дихаючи нею, або ви можете уявити, що вона входить у ваше тіло через шкіру і пам'ятайте, що ці ваші думки являються створенням, яке дозволяє вашій уяві повністю входити в цей процес. Відкиньте звичайні хвилювання і сумніви і знайте, що одного дня вони зникнуть і ніколи не повернуться, якби ви тільки не бажали б цього. Пам'ятайте, що ваші наміри створюють таке потужне енергетичне поле навколо вас, якому з упевненістю відповідає Всесвіт.

Ми відстежуємо весь процес перетворення вашого суспільства і надаємо керівництво нашим союзникам, які отримують сильну підтримку від тих, хто концентрує свої думки на цих змінах, які принесуть ваше майбутнє. Темні сили - ніякі більше не "темні", оскільки стільки Світла посилається їм, тому що вони все ще живуть серед вас і вони також мають можливість підняти себе із темряви. Ми сказали б, що у них не залишилось багато енергії, але система все ще з упертістю рухається і обовязок вас усіх зупинити її і направити на правильний життєвий шлях. Зараз ви маєте владу, щоб зробити так і з нашою допомогою усі перешкоди будуть усунуті і нічого не стоятиме в шляху для успішного прибуття в місце призначення - Новий Вік. Довіртесь собі, що усе можливо і не фіксуйте час, тому що скоро ви забудете повсюдне цокання годинника і звільните усе, що тримає вас у вашій "старій реальності". Ви з'ясуєте, що ваші мрії стають вашим життям і немає нічого іншого, як любов всюди, куди ви дивитеся або йдете. Високо утримуйте свої побажання і миттєво ви усвідомите, що усе, чого ви бажали - проявляється.

Люди навколо вас також змінюються і навіть якщо це не відразу видно, усередині вони також відчувають, що щось змінилося. Дозвольте їм рости з їх власною швидкістю і коли ви розділите з ними ваше знання, то ви допоможете їм зрозуміти, що сталося. Скоро буде доступно набагато більше інформації від багатьох джерел і для тих, хто "новий" в процесі вознесіння, можлива деяка плутанина, тож поясніть їм з терпінням все це. Деяка інформація буде дивовижною також для вас, хто пробудився, але ви знаєте, де знайти допомогу. Ми сподіваємося на більш інтенсивну комунікацію з вами, оскільки ми становимося ближче. Ми більш ніж щасливі відповісти на ваші питання, тож не вагайтеся і задавайте їх нам, оскільки це одна з найголовніших речей, яку ми прибули зробити. Пам'ятайте, що ми Єдині і ми - ваша Сім'я, хто бажає бути з вами настільки, наскільки ви бажаєте бути з нами.

Я СаЛуСа із Сиріуса і ми дуже радісні, що ми можемо розділити свою любов з вами і ми відчуваємо, що ми становимося ближче завдяки вашим думкам і побажанням. Ми чекаємо з нетерпінням ці моменти, які мають увійти до ваших щоденних життів, і ми вже бачимо і відчуваємо вашу нескінченну радість. Наша любов завжди з усіма вами.

Channeller: MADAD

Webpage: SaLuSa in Love and Light

Перекладач: Fedir
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites