Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > SaLuSa, July 30, 2013

SaLuSa, July 30, 2013 ( 30 липня, 2013 )

Справи у вашій реальності прискорюються, які поза сумнівом, являються одним зі знаків, що ваше перетворення в Істоти з повною свідомістю продовжується у відповідності з Планом. Ми нагадуємо вам про ці і інші зміни, які відбудуться поки ви не зможете повністю з'єднуватися з вашим Вищим Я і Усім Сущим. Потім ми допоможемо вам згадати, як користуватися усім знанням, яке доступне вам. Зараз, ці знання поступають до вас так би мовити шматками, але як тільки ви досягаєте потрібного рівня свідомості, ви будете повністю сполучені з джерелом усього знання, доступного для вашого стану свідомості. Цей процес підйому триватиме поки ви не повернетеся до Джерела, з набагато меншою швидкістю в порівнянні з цим Вознесінням Рідної Землі і вас. У вищих царствах, час не так важливий, до якого ви звикли, найбільшу важливість мають уроки, які ви вивчаєте і поки ви повністю не зрозумієте цього, ви не зможете рухатися далі.

Для деяких з вас ці дні, можливо, будуть напружені і незручні, тому що з більшим Світлом і Любовю, які прибувають на Землю, навіть з'являються найстаріші проблеми і просять вашої уваги. Як ми говорили раніше, їх лікують любов'ю і співчуттям, тому що, коли вони зявляються тут, то ви хотіли б очистити їх в цій тривалості життя для того, щоб піти далі і вони не повинні більше стояти на вашому шляху. Пам'ятайте, щоб любити себе, знайдіть деякий час впродовж дня щонайменше для короткої перерви для входження у ваш внутрішній світ, якому ми не можемо надавати особливого значення поки ви не з'ясуєте для себе, що ці моменти - найбільша допомога у вашому процесі перетворення. Життєво важливо залишитися в спокійному стані розуму, тому що потім ви зможете почути своїх наставників без будь-якого втручання, ясно і голосно без сумнівів, які зазвичай появляються у стурбованого і стомленого розуму. Ці тихі моменти можуть заряджати вас новою і свіжою енергією, а потім допомогти вам уникнути небажаних реакцій з вашої точки зору.

Ми бачимо, що багато з вас вже змінили свої звички витрачати свій час і ті, хто перестав бути в полоні цієї ілюзії, скоро відчують і побачать величезну зміну в їх житті. Одного дня всі звільняться від ілюзії часу і це станеться, коли вони будуть готові, ні швидше, ні пізніше. Ми продовжуємо нагадувати вам, що ваше перетворення розвивається з вашої вільної волі, тож кожен з вас рухається згідно з вашим власним вибором. Рідна Земля захотіла "дочекатися" усіх її дітей, які готові змінитися, тож будьте упевненими, що про усіх людей подбають. Ті, хто вирівнявся з вищими вібраціями, уже готові увійти у вище царство і продовжити навчання. З цим рішенням рухатися вперед, вони приведуть це вище царство ближче до усіх інших, хто потім може з'єднатися з цими "новими" дослідами. Ми допоможемо вам досягти цього стану свідомості і зараз, коли справи почали рухатися набагато швидше, ми також регулюємо швидкість нашої роботи, яка вирівняна з потребою запрошених змін.

Я СаЛуСа із Сиріуса і я дуже щасливий, що багато хто з вас отримує наші повідомлення. Ми розділяємо вашу радість, коли ви зясуєте, що ви можете чути своїх власних Наставників, хто б це не був, тому що це дає вам гарантію, що ви не одні і скоро ви відчуватимете єдність із Всіма, якщо ви вже не відчуваєте цього. Будьте в мирі і відчувайте величезну Любов, яка надсилається вам усім.

Channeller: MADAD

Webpage: SaLuSa in Love and Light

Перекладач: Fedir
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge