Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > SaLuSa, July 23, 2013

SaLuSa, July 23, 2013

SaLuSa, July 23, 2013 ( 23 липня, 2013 )


Ми прийшли із всього Всесвіту, щоб бачити і допомагати прекрасній зміні, яка станеться на вашій любій Рідній Землі прямо зараз. Ми вчимося разом з вами і хоча ми зараз живемо набагато комфортніше ніж ви, скоро ви з'ясуєте, як можна бути вільним від багатьох ілюзій, які роблять таким важким ваше життя. Будь ласка завжди майте на увазі, що ви - творці вашої власної долі і ваша воля вирішувати, як проходить ваше життя. Ми знаємо, що набагато легше це сказати, ніж зробити, але з сильним наміром, що нічого нема неможливого в ці дні, це навіть легше для тих, хто тільки пробуджується, ніж це було для тих з вас, хто прокладав шлях. Це було планом Творця із самого початку і ви повинні почувати себе привілейованими, щоб бути частиною цього. Зараз і наступного тижня вам будуть відправлені вищі частоти Світла, набагато вищі ніж будь-коли раніше і було б мудро, підготуватись до них, і чим більше ви можете прийняти їх у ваше існування, тим потужнішими стануть ваші наміри. Як ми говорили вам багато разів, що нічого не може залишатися прихованим у Світлі, тож, якщо ви відчуваєте, що є все ще щось, що вимагає вашої уваги, очищайте це зараз без будь-якого страху або сумнівів, просячи ваших Наставників, Ангелів, ваше Вище Я або нас, щоб допомогти вам, якщо ви не упевнені, що було б краще і поза сумнівом ви отримаєте відповідь.

Ми ясно бачимо, що цей час незнання, який стався - скоро закінчиться, оскільки із такою інформацією, яка була раніше цілком таємною, яка відкривається у кожному кутку вашого світу, звичайні новини від ваших ЗМІ не задовольняють ваш попит на правду. Ми дивимося із-за куліс і можемо сказати вам зараз, що настав час поширення правильної і не скоректованої інформації. Ви давно бажали, щоб це сталося і зараз ви усі будете бачити дуже швидкий потік новин з усіх джерел. Деякі все ще пробуватимуть сховати інформацію, але все ж інші вільно говоритимуть про зміни, які приходять встановити баланс у вашому світі. Словом дня буде мир і ви зможете вже побачити деяких лідерів, що виражають своє бажання поставити на обговорення старі питання і розпочати нові і доброзичливі стосунки з сусідами.

Речі йдуть швидше, ніж можливо, вам бачиться на перший погляд, навіть стара фінансова система, яку здається неможливо зруйнувати, зараз не нагадує нічого, що залишилось зробити, але приймає новий шлях роботи з грошима і їх похідними, які скоро будуть застарілими. Хоча ви будете продовжувати користуватися грошима впродовж декількох років, багато хто з вас відчуває, як можна обходитися без них і це створює основу для вашого суспільства Золотого Століття, де буде не потрібний ніякий обмін. Цей час поза сумнівом прийде, тому що це божественно планується, щоб ваша Земна Нація безпечно прибула у цю точку вашої еволюції. Ми працюємо разом з нашими союзниками і вами на цьому Великому Плані і ми відчуваємо, що ми зробили великі успіхи. Чи не відчуваєте ви те ж саме?

Я СаЛуСа із Сиріуса і як завжди, надсилаю вам мою любов до усіх вас. Відчувайте радість усього, що станеться, тому що це веде вас до прекрасного і мирного майбутнього, яке ви уявляєте. Відчувайте любов, яку ми надсилаємо вам в межах усіх наших повідомлень і будьте готовими до новин.

Channeller: MADAD

Webpage: SaLuSa in Love and Light

Перекладач: Fedir< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge