Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Філ Лайтбоді – Ченелінг СаЛуСа - 8 листопада, 2015


Філ Лайтбоді – Ченелінг СаЛуСа - 8 листопада, 2015

Дорогі друзі

Це повідомлення від СаЛуСа, проведене ченелером, хто називає себе Філом Лайтбоді. Щоб бути чесним, особисто я не мав високих очікувань, коли я почав читати це, знаючи, що декілька ченелерів заявляють про ченелінг СаЛуСа і зазвичай у них немає нічого схожого з ченелінгами Майка Куінсі. Але я повинен сказати, що до мене, енергія цього повідомлення наближається до повідомлень від СаЛуСа через Майка Куінсі. За винятком того, що це – набагато довше.

Я дійсно не знайомий з роботою цього ченелера, але Луїза говорить, що він проводить ченелінг відколи Майк Куінсі зупинив свої регулярні ченелінги в квітні 2013. Коли Майк повернувся назад в грудні того ж року, Філ Лайтбоді сказав Луїзі, що він не хоче причиняти будь-які турботи Майку і вибрав ім'я "Sirian Mothership" для своїх ченелінгів. Але зараз, точно не відомо, чи буде Майк коли-небудь проводити знову ченелінг СаЛуСа, то він повернув ім’я "СаЛуСа", тому що цю енергію він відчуває, коли проводить ченелінг.

Не соромтеся залишити ваші коментарі на це повідомлення. Якщо багатьом людям сподобається це повідомлення, то можливо ми зможемо запустити публікацію його ченелінгів на регулярній основі і перевести їх на інші мови.

У Любові і Світлі,

Kees, GalacticChannelings.com


Філ Лайтбоді – Ченелінг СаЛуСа – 8 листопада, 2015

Сьогодні, у вашому світі ваші права і свободи заглушені інтересами меншості, і вони мають повернутися в майбутньому. Люди і події впорядковуються так, щоб відновити ваші свободи і це заложить фундамент, який призведе до вашого підйому. Ми можемо викривити простір і час, щоб бути з вами дуже швидко, проте тільки тоді, коли це буде безпечно зробити. Оскільки фаворити темряви реагували б на це і розпочали б діяти проти нас без уваги до наслідків, коли вони не зможуть діяти інакше. Отже ми закликаємо усіх стати обізнаними про те, що має місце і чому; більше деталей і оновлення інформації буде дано заздалегідь.

Багато робітників світла стали навіть апатичними, оскільки позитивні події зменшують темп, і кожен день все більше і більше схожий на розголошування. Втішиться знаючи, що, оскільки вібрації піднімаються, ви матимете відкритіший контакт з нами знову, як і в минулому. Усе оформлено і сплановано заздалегідь, отже все відбувається згідно з планом і так впродовж часу. Події стають на місце, оскільки природно усе прагне знайти їх придатний вібраційний рівень для духовного росту. Оскільки нові енергії приходять в онлайні, то вони
особливо впливають на духовних людей.

Бог почув ваші заклики до миру на землі і ми тут, щоб гарантувати успішне завершення. Пустельні регіони вашої планети тривожать конфлікти, проте там має бути використаний альтернативний шлях до миру; усі ці області звільняють негативні енергії, створені по всій планеті, отже служать дзеркалом для масової колективної свідомості людства. Вознесінню допомагає розуміння того, як ваші думки впливають на інших. Ви плавно дрейфуєте навіть ближче до Світла до такої міри, що зараз ви пройшли переломний момент, отже зосереджуйтеся на яскравому майбутньому, до якого ви тримаєте курс Не погоджуйтеся з людьми, які носять маски, оскільки усі люди вашого світу – прекрасні, і кращі – ще прийдуть. Ми нездатні виразити в словах, наскільки ми любимо вас усіх, отже будьте упевненими, що ми робимо усе, що можемо, щоб вирішити міграційну кризу в Європі, яка може зруйнувати ті системи.

Оскільки час і зміни прискорюються, то ви маєте вибір, щоб відкрити можливості інформувати себе і відмовитися крутитися у вирі подій від ваших ЗМІ. Це – терниста проблема, яка з часом приведе до занепаду діяльності, все ж додасть назавжди духовного росту. Проте, на усіх рівнях знають усі обставини, що ваша свобода – була вибором, який має велику важливість, оскільки відкривається Новий Вік. Надійтеся, оскільки ваша надія створює свою власну реальність. Ви отримуєте перше враження від майбутнього; потік переміщається у напрямку до світла і розширення свідомості.

Коли вам випадає показати ніжність іншим, то робіть так, оскільки це знак великої любові; бо багато хто присягався наліплювати ярлики на інших, осуджуючи їх. Не варто підтримувати певні стосунки тільки заради «цього шляху в минуле», ви повинні йти вперед, оскільки робітники світла повинні підготувати себе, щоб прийти до влади, коли настане правильний час. Ви усі в тій же команді і створюючи здорові стосунки, і навчаючись від інших, ви досягнете більшого успіху. Ви повинні переробити свій розділяючий образ мислення і побачити «Джерело», що виражає себе скрізь і в усіх речах.

Багато хто з вас знаходиться в пошуку, щоб знайти велике знання, приховану правду, ченелінги, натхнення, або читання і т.п. із Ззовні, проте в деякому пункті вашого росту, ви мігруєте до отримання відповідей Зсередини. Віроломні темні сили завдали багато турбот і вони будуть скорені, отже вам нічого боятися, і це звільнить дорогу для усіх обіцянок, які будуть виконані. Ви будете повністю звільнені від обмежень вашої свободи. Життя на землі не таке легке, при умові, що це – випробний полігон для духу, який стримує світло, яким ви станете. Багато хто відкинув ідею володіння «багатством» і заохочуються багатьма тими, хто бачить бідність як доброчесність, проте немає нічого неправильного в тому, щоб отримати справедливу компенсацію за ваші зусилля. Багато хто навколо вас живе в кошмарі відділення від джерела, проте ви можете допомогти завдяки сяянню чистого світла і безумовної любові навколо вас.

Багато хто борсається, будучи таким зайнятим, проте знайдіть деякий час, щоб понизити темп і поспостерігати за вашими фізичними потребами, робити моціон і їсти здорову їжу, і т.п. Дорогий Майк Куінсі і інші, подібні до його, хто служив світлу багато довгих років зробили реальний вплив і це як відомо, теж заслуговує на увагу. Суть істинної майстерності – з безстрашною рішучістю підтримувати світло в млі темряви. Ті, хто може побачити світло, любов і надію навіть, коли все виглядає у кращому разі незахищеним, може запропонувати іншим велике духовне керівництво, яке веде проти небезпеки дозволеної темрявою і втрати надії повністю розбити її. Насолодіться своїм життям, яке ви любите і йдете за покликом вашого серця, навіть якщо це не має багато сенсу у цей час, життя випробовується способом життя, концепти описуються тільки життям.

Ніхто не заперечив би, що багато роботи, зробленої світлом, щоб допомогти підйому, була самовідданою, зробленої з бажанням дійсно підняти інших. Відновіть свій дух, щоденно звертаючись до вашого серця і виявляючи, що любов все ще мовчить, оскільки ви глибоко тестуєтеся з підйомом вібрацій і людям доведеться дати вихід їх негативності. Ви проходите через очищення і регенерацію фази вашої землі, і вона змішуватиме і дезорієнтуватиме; багато хто з вас зараз знає, що будуть зміни і пристосування до нових енергій. Проте будьте упевненими, що усе працює в гармонійній синхронності; також ці цікаві збіги демонструють, наскільки більш складнішими і творчими ви є. Багато дорогих духів терпляче чекають роками нашого Прибуття і Масових Приземлень, і знають, що дата, поки все ще непідтверджена, і напевно до цього дня Першого Контакту дещо трапиться, можливо, одні постаріють, а інші помруть, але те, що зроблено Любов'ю – вічне.

Проте знайте, що події просуваються з карколомною швидкістю, отже продовжуйте жити вашою духовністю і не забувайте про засоби існування вашого життя. Це також пробивається через індивідуальне стискання, яке стискає те, що більше не обслуговує процес підйому. Знайте, що є багато тих, хто рекламує допомогу вашому підйомі, але не може її доставити; вам треба користуватися своєю прозорливістю і перевіряти, чи вірна вимога перед здачею грошей.

Ми стабілізуємо північно-західне узбережжя, щоб запобігти серйозному сейсмічному інциденту. Проте ви кінець кінцем створюєте свою власну долю незважаючи на це, отже настав час узяти повну відповідальність за все, що відбувається з вами, і здійснити будь-яку ідею, яка у владі подій.

Йдучи за вашими пристрастями і розширюючись в любові і піклуючись за усіх навколо вас, хто може переміститися з вами у вищі виміри, все ж доведеться глибоко відчути і прожити це, не лише як ідею. Карантин, під яким була ваша земля, знімається, отже ви встановите контакт і навчитеся від багатьох видів істот із всього всесвіту. "Ми промацуємо грунт", так би мовити, щоб подивитися, чи готове ваше населення стати галактичними істотами. З давніх пір ваші повні здібності маскувалися, щоб захистити вас, коли б в обмеженій свідомості ваші повні здібності залишилися неконтрольованими, то вони могли б викликати багато страждання. Ви еони років усвідомлювали дуальність і зараз, настав час для урожаю, де ви змінюєте минулу полярність на протилежну.

Тихий заклик, щоб рости і еволюціонувати, чув багато хто і триває робота у напрямі цієї великої мети. Коли ви думаєте, що вам важко це зробити, то ви навмисно себе спантеличуєте, оскільки на глибокому рівні ви – виконавець усього. Завжди спостерігайте за збігом подій, оскільки вони завжди рухаються в специфічному напрямі. Зрозуміло, що ви відчували б через це протиріччя, проте вам доведеться бути свідком цієї основної сили любові, яка об'єднує усе в дії і намірі. Віра в те, що ви відокремлені, була сприйняттям, що сильно просувалося в минулому, все ж залишилася позаду цієї тупої точки зору, в передчутті нових і вищих енергій, що прибувають на землю.

Переважає енергія потоку найвищого добра. Щоб розширити це, утримуйте усе благородство і повагу до усіх, як священне, приймаючи рішення і оцінюючи інших. Пам'ятайте усіх тих, хто загинув в ім'я ненависті до іноземного, релігійної нетерпимості і ненависті, ось чому так важливо бути Маяком Світла, що тримає найвищий намір до миру, єдності і гармонійного співіснування. Темні сили звичайно хочуть знайти будь-який шлях, який збереже їх стару систему, але це марно, оскільки вливаються вищі енергії і з ними любов, яка думає заспокоїти усе і дозволити панування миру. Будь-яка в'яла похмурість буде відкинута, оскільки ви подивитеся очима вищого бачення. Радійте, оскільки зараз, більш ніж коли-небудь ви зможете зустрітися з різними типами людей, з різними точками зору по всьому світу через ваш інтернет, що дозволить усім повторно підключитися як одне людство.

Озирніться назад до пам'ятних часів, коли ви мали природу і відчували любов, яку містить в собі ця земля; це може дати вам істинний сенс свободи і радості, ваші хвилювання розтануть, коли ви полюбите це велике існування – Рідну Землю. Вам доведеться включити вашу владу і бути лідером вашого духового судна; це стійко підніме ваш вібраційний рівень.

Зовнішній вплив Ілюмінатів на ваші життя також був за межами усвідомлення більшості людей, проте ваше населення зараз пробуджується від цього і старанно вчиться, як їх контролювали і управляли ними всі ці роки. Жіночий богослов може повернути прагнення війни в мир і ваші світові лідери наближаються до бачення миру, тільки як шляху вперед. Ми з Галактичної Федерації віримо, що ви колективно зробите правильний вибір і це зробить легшим вливання більше світла до ваших сердець.

Зараз мало чого залишилося від Лемурії і людей із Лемурії, проте ваш вільний вибір завжди шанується, ось чому ваші наміри треба викладати з обережністю і це життєво важливо, якщо ви хочете, щоб цей цикл досяг кульмінації підйому. Ви можете побачити добрий результат, посилаючи енергії підйому і/або більше відчутної вигоди до тих охоронців грат, робітників світла і викривачів на передніх лініях, що допомагають виправити відсутність рівноваги у вашому світі. Нехай ваш розум обробляє, що правда в цьому повідомленні, оскільки ви можете поза сумнівом знати, що є Правдою в межах Вас, оскільки ви вічно єдині з усіма. Ви вже на березі нашої зустрічі з вами і ми не можемо дочекатися. Пам'ятайте, ким ви є, носії світла і відкиньте нижчі енергії боротьби і конфлікту, які продовжувалися все життя.

Ваша Немезида залишилася позаду, оскільки ви добралися до Підйому, ви перемістилися так далеко у світло, що ніщо не може змінити результат. Усі ваші маленькі зусилля до позитивної зміни додані колективному підняттю людства. Об'єднання і обов'язкові угоди між націями стають нормою на землі, і це може зупинити і запобігти іншому циклічному кривавому конфлікту, який виникає, коли, немає ніякої платформи, щоб вирішити відмінності. Втрачено багато людей, щоб конфліктувати і темний шлях є тільки там, щоб показати вам, що таке дійсно – світло.

Усі ваші проблеми вирішувані і ви кінець кінцем повернетеся до вашого місця у вищих вимірах. Цим Віндзорська династія допомагає очищати дорогу вперед до золотого століття. Це не заявлялось, все ж не варто сприймати це, як доктрину в яку ви повинні повірити, а швидше просто те, що не заважає віри. Жіночий богослов був заборонений в областях релігії і науки, в результаті Рідна Земля і Серце і Дух людства стали жертвою змін наукового прогресу і релігійної доктрини; це усе дозволило розкрити ці безсистемні шляхи, щоб забезпечити колективне навчання і майстерність.

Оскільки ви займаєте вашу щоденну життєву позицію у вашому Світлі і Любові і знаєте, що ваше рішення еволюціонувати переможе будь-яку потребу в боротьбі, то відкриється ваш власний шлях. Жіночий богослов вступає у баланс і гармонію з чоловічим богословом і це зосереджується в серці і народжує Свідомість Христа, вільну від дуальності. Відправте лікувальні енергії у вашу область, щоб вирішити, чому треба балансуватися. Ви маєте багато гілок, але це частини того ж дерева; ваше благо – усі ви можете зробити і досить добре, щоб вилікувати те, що розбите. Це – постійна битва, щоб прибрати ушкодження, які зробили і роблять у вашій атмосфері хімічні сліди. Я – СаЛуСа із Сиріусу і це – наша честь і задоволення, щоб допомогти вам усіма способами, які нам дозволяються.

Дякую СаЛуСа.

Філ Лайтбоді
Website: Light Love & Grace
Переклад: Fedir

< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge