Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Філ Лайтбоді – Ченелінг SaLuSa – 19 листопада, 2015


Філ Лайтбоді – Ченелінг SaLuSa – 19 листопада, 2015

Ми зараз ведемо переговори з вашими Урядами відносно розголошування і першого контакту. Працюючи разом ми зможемо просунути вперед необхідні зміни, оскільки Новий Вік розвивається чимдуж. Це може влаштувати всіх, проте ми закликаємо вас зосередитися тільки на позитивному результаті, бо великий ризик мимоволі додати до цього не бажану енергію. Заздалегідь уявивши і зосереджуючись на вашому обраному результаті, ви довіряєте цьому майбутньому шляху.

Вам доведеться також відділитися від усього того, що не обслуговує найвище добро для усіх; це може бути каменем спотикання, проте ви зможете піднятися вище над тяжінням нижчих енергій, і не повторювати помилки минулого часу, ви знаходитеся тут, тому що ви можете це зробити. Вища мета цього часу випробувань – очистити і відокремити все, що не потрібно для просування на вищі рівні усвідомлення. Щоб повністю відповідати усім вашим потребам, достаток повинен бути усвідомленим, коли ви живете так, нібито це вже сталося.

Перешкоди на шляху наших приземлень повільно очищаються і ми чекаємо з нетерпінням знайомства з вами як друзями. Розслабтеся, розуміючи, що не дивлячись ні на що усе вирішується, як планувалося. Будьте насторожі новин і подій, які можуть надати вам трохи більшу надію, оскільки ви можете стикнутися з майбутнім, яке гарантовано витанцьовується.

Отже приходить час, коли несподівано і рішуче ви будете трансформовані в істот з вищим усвідомленням, ви отримаєте допомогу вищих істот і це буде зроблено у божественно правильний час. Шлях духовної еволюції не може бути лише інтелектуальною вправою; ви просуваєтеся вперед тільки перетинаючись з прямим досвідом. Необхідна прониклива прозорливість, щоб побачити, що ви не одні і що ваші наставники і ангели допомагали вам на цьому шляху, щоб витягнути вас з темряви у світло.

Інтенсивні енергії розігрівають матерію, що викликає у вас зміни і перетворення, які зокрема викликані зростанням усвідомлення людства до експоненціально високих рівнів. Усе, що розділяє, буде поступово зникати за винятком того, що знаходиться на одній осі з правдою і любов'ю, дозволяючи вам бачити себе скрізь і у всьому. Ви усі з готовністю засукали ваші рукави і пірнули стрімголов в нелегке завдання подолання дуальності і розділення. Ми дуже поважаємо вас за цю жертву.

Багато чому у вашому світі потрібне зцілення; чи можете ви взяти на себе завдання цілителя, учителя, або просвітленого майстра? Через розширення, щоб виразити більше ваш потенціал, ви допомагаєте створити баланс, а також ясний і спокійний шлях вперед, який дозволить усім духам прогресувати вигідним способом. Багато хто може звернути увагу на синхронність відносно обраного вами шляху, отже можуть виявитися найвитонченіші знаки, що ведуть вперед. Вони також попередять вас про дії темних сил, якщо ви йдете за знаками, то ви можете завжди бути в правильному місці або ситуації для вашої безпеки, отже стаючи більше у згоді з потоком життя, ви допомагаєте збуджувати/стабілізувати грати Свідомості Христа навколо Землі.

Насолодіться тими речами, які інакше здавалися б банальними і звичайними в нових творчих і інтелектуальних шляхах, і таким чином знайдіть красу і Любов там, де ви думали, що нічого не було, і це може породжувати сенс миру скрізь навколо вас. Проте, відбирайте те, на чому ви концентруєтеся, оскільки подібне притягує більше подібне.

Багато хто зазнає пізнавального дисонансу, то їм важко прийняти нові концепти і ідеї за межами того, що вони знають. Проте енергії, що поступають, роблять усе для такого розширення, оскільки вони беруть на себе проведення метаморфоз. Чарівність тривимірної боротьби терпіли так довго із-за присутності нижчих частот, які зараз поступаються і отже ви звикаєте до більш піднесеної і благородної форми; і намагаєтеся зрозуміти і оцінити те, хто і ким дійсно ви є. Завдяки цьому ви знаходите новий стимул і емоційну зацікавленість на все життя.

Є багато базікання і дикої конспірації з приводу нас, які можуть створити почуття страху і переляку в тих, хто не знає правди, яка в тому, що ми є Світлом і Любов'ю. Будьте упевнені, що будь-які ризики для вас безупинно зменшуються і мінімізуються, оскільки ми контролюємо вашу сонячну систему від будь-яких ворожих груп інопланетян. Відносно цього, прослідуйте за своїм власним духовним керівництвом, оскільки ваше серце знає правду і ви вступаєте в обізнаність. Мало говорять про це, проте Зоряні Люди прибували і здійснювали контакт майже з кожною нацією в минулі роки.

Ваша планета бомбардується високочастотними енергіями, які просувають тенденції у напрямі фінансового балансу, отже усі отримають свою справедливу долю. Сила Любові може зламати будь-який бар'єр і ви возз'єднаєтеся як одна людська сім'я. Цей час – це час стискання, однак, коли ви з'явитеся по іншу сторону цього, ви будете дуже розширеною істотою, легшою і вільною. Ми моніторимо цей глобальний процес пробудження, і можемо тільки допомогти настільки, наскільки дозволено вашою вільною волею.

Ваші бажання і цілі залишаться віддаленою мрією, якщо ви не розкриєтеся, щоб взяти на себе більше ризиків і досліджувати нові ідеї. Ви усі – майстри, які можуть здолати дуальність світу і досягти ваших найглибших мрій. Є ті, хто буде висміювати вашу точку зору, проте ви знайдете багато інших, хто також розділяє ваше бачення.

Коли ви досягнете бажаних висот, то буде потрібна глибша прозорливість, щоб побачити, що ви можете все ще йти далі і досягти навіть більше того, що ви можете зараз уявити собі. Оскільки ви розвиваєтеся до вищих рівнів усвідомлення, то натхнення буде підштовхувати вас вперед знову і знову. Коли ви поглянете на небо, то ви зможете побачите наші кораблі приховані у вигляді хмар, проте знайте, що ми Усі Єдині, ви – серед нас, а ми – серед вас.

Замикання на дуальності і відокремленні переважає у тих, хто заплутався в тривимірному усвідомленні, і в результаті тільки створюючи теж саме у вашому житті. Ваш Молодший брат може анулювати і перетворити це і поспішно втекти в цю нескінчену єдність, яка є істинним світлом свободи. Темні сподівалися помістити вас в обмежену свідомість, надаючи вам граничне дуже обмежене довкілля, щоб ввійти в гру і продовжувати управляти вами.

Ви будете винагородженні за роботу, яку ви робите в служінні світлу, і знайте, що ви – духовна істота і дійсно ніколи не залишали люблячі обійми Бога. Якщо необхідно, то ми можемо простягнути руку і витягнути вас із земного плану, що збереже вас від будь-якого лиха, але важливіше, що порятунок демонструє, як усі з’єднуються разом в єдиному гобелені єдності. Кожне життя – делікатний дорогоцінний подарунок і тим, хто примушує втрачати життя, доведеться заплатити кармічну ціну, але є завжди можливість для пробачення.

Як тільки те, що перешкоджає нашому приземленню, буде прибрано, то настане дивовижний час, коли ми повністю познайомимося один з одним. Ви усі – члени сім'ї світла, однак в визначений момент, після надання усього, що ми можемо запропонувати, ми залишимо вас і ви будете знову одні на вашому земному плані. Вам доведеться узяти повну відповідальність за вашу землю і жити у відповідності з Законами Природи. Усі шляхи кінець кінцем приведуть до того, що ви станете повністю Свідомими Вознесеними Істотами Світла.

Ми форсуємо переговори таким чином, щоб багатство і достаток, який стримували, був дуже швидко поширений, щоб усі могли провести радісні і процвітаючі життя. Це вид широко поширеного безумства, – мати усього достатньо, однак дозволяти іншим страждати від нестачі; «Джерело» майже ніколи не вживає прямих заходів, але коли воно це зробить, то ваші лідери будуть приголомшені і здивовані.

Темна кабала знаходиться в невигідному становищі, оскільки недавній напад в Парижі не в змозі ослабити дух, оскільки люди захотіли зібратися разом і виявити любов і підтримку жертвам. Світло невблаганно марширує вперед і з цим підкрадається розголошування. Ці йолопи від темряви будуть ослаблені, оскільки сила світла зростає. Я – СаЛуСа із Сиріусу і ви повинні знати, що ваша земля – жива істота і ви – більш ніж тіла, які ви бачите.

Дякую СаЛуСа.

Філ Лайтбоді
Website: Light Love & Grace
Переклад: Fedir

< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites