Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Монтегю Кін - 24 травня, 2015

Монтегю Кін - 24 травня, 2015

2015, рік одкровень. Цього року вам доведеться зіткнутися з багатьма фактами, які стануть причиною великого лиха для тих, хто відчуває, що вони повинні знати те, що фактично відбувається. Я вказував вам багато разів, що ви живете на ТЮРЕМНІЙ ПЛАНЕТІ. Тоді, ви не були готові чути про це. Зараз, все більше вас починають бачити це. Ви налякані тим, що ви зараз відкриваєте правду.

Коли було прийнято рішення, щоб зробити расу людських РАБІВ з тих, хто ПРИЙШОВ на Землю, відбулося багато змін. Усі контакти з іншими планетами були ЗАКРИТІ, і Земля ввійшла в режим ОБМЕЖЕНИХ можливостей. З того часу ви були ізольовані. Релігія була створена і використана, щоб управляти вами. Хоча ХРИСТОС, про якого вони проповідують, НІКОЛИ не ІСНУВАВ, це засновано на Христу, який був на Землі багато сотень років тому. Ватикан розпочав заміну імен місць на СХОДІ, щоб пристосуватися до історії, яку вони винайшли. Свідоцтво цього - доступно. Велике планування було взято під їх контроль, яке вони зараз хочуть завершити. Багато хто з вас допоміг їм в деструкції і анігіляції вашої раси. Ви купилися на їх пропаганді. Це прискіпливо планувалося.

Зараз, достатня кількість вас усвідомила це, щоб допомогти іншим побачити те, що ви можете так ясно бачити. Ви спрямовувалися МАЙСТРАМИ МАНІПУЛЯЦІЇ, хто п'є вашу кров і їсть вашу плоть для того, щоб вижити на Землі. Чи можете ви чесно закрити очі на усіх тих, хто зникає щороку? Настав час, щоб ви захистили вразливих. Ті, хто "турбується" за Державу, у владі сатанинських культів. Для виживання їм потрібна ваша допомога. Ви повинні стикнутися з фактами того, що триває навколо вас. Одного дня постукають до ваших дверей. Хто говоритиме виразно за вас? Ви - усі палестинці !

Тільки ті, хто шукає правду можуть ясно бачити, що було зроблено людству, щоб зробити слухняних людських рабів їх невидимим майстрам. Контроль розуму грає величезну роль у вашому рабстві. Пекельний вогонь, прокляття, покарання; усе розумно встановлено у ваших умах, щоб тримати вас під контролем. Вони обслуговують Люцифера; не БОГА ЛЮБОВІ, який створив людство.

Ми, у світі духу, готові допомогти вам врятувати людство і Землю, таким чином, щоб усі майбутні покоління могли жити у спокої. Чи ви готові працювати з нами, щоб досягти цього? Разом, ми можемо зробити це. Це ваша велика можливість звільнити себе. Ви приймаєте виклик? Що ви повинні втратити. Кабала знищить вас миттєво, коли ви будете їм більше не потрібні. Їх плани викриваються щодня, оскільки вони не можуть більше ховати їх від вас. Вони вносять нові закони, щоб відтягнути свій час. Зараз Людство досить пильне, щоб бачити повну картину, тож людей не можна більше заспокоїти брехливою безпекою. Кабала розкаже правду у вересні, коли глава деструкції людства привітає його когорти в Організації Об'єднаних Націй 24 вересня.

Скористайтеся нагодою вивчити правду. Забудьте брехливу історію і релігії, які тримали вас ув'язненими. Підтримуйте своїх співгромадян, які залишилися без житла. Бо це - їх сьогодні; можливо – ваше завтра. Це план. З'єднайте свої серця з Богом Любові. З любов'ю у ваших серцях, ви не можете зробити боляче вашим близьким. Хто вчив вас ненавидіти і боятися? Хто почав війни і вбивства? Хто насаджував свою волю людству? Хто створив усі релігії для того, щоб викликати розділення і боротьбу? Усі дороги ведуть в Рим.

Час збігає. Скористайтеся цим, щоб викрити корупцію і збережіть людство від зникнення. Так, люди спочатку думатимуть, що ви божевільні, потім вони зрозуміють і вони теж ясно побачать правду про те, що робиться навколо них, щодня, без їх розуміння цього. Як тільки ви розплющуєте свої очі, ви не зможете ніколи закрити їх знову. Несподівано корупція стає такою очевидною, що ви ставите питання, як ви могли бути сліпі до цього так довго. Станьте одним з багатьох, хто звільнить Землю від цього і допоможе людству. Перемістіться вперед у світло. Детально не зупиняйтеся на звірствах вчинених для того, щоб управляти і знищувати вас. Зосередьтеся тільки на створенні кращого майбутнього для Землі.

Це скрутний час для усіх, хто служить правді. Напади посилюються, але нас не налякати. Допоможіть нам перемістити людство вперед в мирний світ для усіх.

Моя дорога, ми знаємо, що ми повинні зробити. Нас не зупинити, оскільки вибір часу є правильним. Всі ми, працюючи разом, не можемо потерпіти невдачу.

Завжди, ваш Монті.

Повідомлення від Вероніки
Для того, щоб запобігти раку: гаряча вода, лимонний сік для смаку і 1/4 чайної ложки Бікарбонату Соди, кожного ранку.


Website: The Montague Keen Foundation
Переклад: Fedir


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge