Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Монтегю Кін - 15 лютого, 2015

Монтегю Кін - 15 лютого, 2015

Мої друзі, якщо ви читаєте мої слова, то ви достатньо пробудилися, щоб розуміти, що я вимагаю від вас. Ви повинні зрозуміти, що кабала не може розпочати Третю Світову Війну без вашого дозволу. Ваше МОВЧАННЯ фактично дає їм дозвіл продовжувати. Ви знаєте, що є сила, яка управляє вашою планетою, і ця влада відповідає за це. Вони ніколи б не досягли тих позиції влади, якби вони не були згодні служити тільки їх контролерам.

Багато хто з вас прожив ваші життя без необхідності випробувати війну і спустошення, викликане нею. Ви нещодавно побачили свідоцтво повного руйнування Дрездена і вбивства його людей. Це один із прикладів, який ще свіжий у пам’яті людей. Багато міст, по всій Європі, було знищено. Ви дійсно хочете пережити таке руйнування, або бажаєте цього іншим?

Я НЕ ПОГОДЖУЮСЯ, - має бути вашою молитвою, кожен безсонний момент ваших життів. Кабала не зможе спровокувати війну без вашої згоди. Скажіть це кожному, з ким ви встановлюєте контакт. Ви, можливо, були б уражені, щоб тільки побачити, наскільки ви потужні, коли ви бачите, що спроби запустити війну провалились. Коли ви досягнете успіху в запобіганні Світовій Війні, тоді ви можете рухатися далі.

Я ВІДМОВЛЯЮСЯ ВІД ХІМІКАЛІЙ. З цього логічно виходить Я НЕ ПОГОДЖУЮСЯ З ФТОРИДОМ; ВАКЦИНАЦІЯМИ; МЕДИЦИНОЮ, ЗАСНОВАНОЮ НА НАРКОТИКАХ; ГЕННО-МОДИФІКОВАНИМИ УРОЖАЯМИ. Використайте ваші уми, щоб змінити свої життя і ваш світ. Ви маєте владу.

Освіта і медицина використовується проти вас. Озирніться навкруги; деякі з найбільш потужних опонентів кабали не мають освіти. Отже їх уми не контролюються. Девід Айк (David Icke ) закінчив школу в 15 років, отже він зміг все ще дивитися ясно, що відбувається. Він не міг зрозуміти, чому інші не змогли побачити те, що він бачив. Розум Девіда був необмежений. Учбова система закриває уми. Отже, щоб пробудитися, багатьом людям потрібно більше зусиль. 1% населення вимагає від вашого світу викупу. Це не має сенсу. Ви знаєте, хто вони. Чому ви погоджуєтеся з ними, щоб знищити людство і планету Земля? Ви дійсно цього хочете?

Я бачив, як Вероніка спостерігає за відео під назвою HOLOGRAPHIC-DISCLOSURE [ГОЛОГРАФІЧНЕ РОЗГОЛОШУВАННЯ на Youtube, а також ЧИ ЦЕ ДІЙСНО ПРАВДА? на сайті Jean Haine, What's the ‘real’ Truth? ]. Виберіть час, щоб подивитися це і зрозумійте, що було зроблено, щоб узяти людство під контроль. Людство НЕ БУЛО ЗГОДНЕ НА ЦЕ. Це було досягнуте, поки ви спали. Тепер, коли ви пробуджуєтеся і обізнані, ви можете сказати, "НІ, Я НЕ НАДАЮ ЗГОДУ ВАШИМ ПЛАНАМ ДЛЯ ЛЮДСТВА"! 99% повинні стояти разом.

Ось приклад того, що зробив народ, коли він прокинувся і почав діяти. ІРЛАНДСЬКИЙ УРЯД підтримує веління кабали. Це не підтримує Ірландський народ. Це позитивний доказ того, що політики не мають повноважень служити вам. Читайте слова Чарльза Стюарта Парнела (Charles Stewart Parnell). Він повірив в Ірландію і він любив і поважав Ірландський народ.

Я говорю Ірландському народу, ПАМ'ЯТАЙТЕ, КИМ ВИ Є. Ватикан приховав цю інформацію від вас. Папа римський Адріан гарантував це. Ви - потужна раса. Не дозволяйте банкам обдурювати вас.

Це також стосується Греції і усі інших країн, які страждають з вини банків. Америка повинна відповісти за це, оскільки вона дозволила Федеральному Резерву друкувати гроші в 1913 році і в результаті страждає весь світ. Не було ніякої такої речі як Податок на Прибуток перед 1913. Вам доводиться платити його із-за Федерального Резерву. Дохід йде до них. Це, теж, приховувалося від вас.

Прийшов час відмовитися від політичних партій. Голосуйте тільки за тих, хто в душі відстоює ваші кращі інтереси. Не попадайтеся, ще раз, на брехливі обіцянки, які ви чуєте впродовж кожних виборів. Цих обіцянок ніколи не дотримуються. Перестаньте бути легковірною вівцею.

Ви знаєте у душі, що ви повинні зробити. Ви повинні врятувати планету Земля від тих, хто не належить їй. Вони хочуть позбавити Землю людства, таким чином, щоб вони могли прийняти і жити в їх оригінальному стані без необхідності приймати людські тіла подібні до ваших.

Я прошу знову, щоб ви об’єдналися і сказали НІ. Подумайте про це, чи не ви дали дозвіл на хімікалії, фториди, урожаї з ГМО, вакцинації і медицину, засновану на наркотиках? Що ще ви дозволите перед тим, як ви розпочнете діяти? Ви знаєте, що Пан Путін не дозволяє хімікалії, їжу з ГМО, фториди, і т.п. в Росії? Про що це вам говорить?

Рак - штучна хвороба. Ваше страждання і ваш страх – їх ЕНЕРГІЯ. Запобіжіть раку, вживаючи щодня БІКАРБОНАТ СОДИ (Харчова Сода) з лимонним соком і гарячою водою, і ви не захворієте раком. Це так просто. (Я роблю це щодня. Мій друг звільнився від 5 пухлин за 3 тижні, користуючись цим MMS.)

Відстороніться від лікарень. Вони вірять в те, що вони роблять, але вони лежать в дрейфі. Ви повинні узяти відповідальність за ваші життя і захистити себе. Коли ви розплющуєте свої очі, ви розумієте тільки, скільки всього проти вас. Але не зневіряйтеся, оскільки ми тут, щоб допомогти вам повернути те, що законно ваше.

Повторюйте наступне . . . Я НЕ ДАЮ ЗГОДУ. Зробіть це, знову і знову, на протязі дня. Будьте готові к дивам.

Пошліть любов і світло усім, хто потребує його, особливо до людей України. Якщо кабала доб’ється свого, завтра можете бути ви, оскільки вони не зупиняться в Україні. Вам треба підтримати народ України. Об'єднайтеся! Станьте Об’єднаним Людством. Оскільки ви пробуджуєтеся, ви можете взяти активну участь в тому, що відбувається. Використайте ваші уми, ваші думки і ваші слова, щоб СКАЗАТИ НІ ВІЙНІ. Будьте добрі один до одного, і допоможіть там, де допомога потрібна. Разом, ви створите світ, об’єднаний в мирі і гармонії.

Моя любов, життя не легке. Вже не так довго перед тим, як ви почнете бачити зміни, які потрібні, щоб видалити загрозу війни.


Website: The Montague Keen Foundation
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge