Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Монтегю Кін - 8 лютого, 2015

Монтегю Кін - 8 лютого, 2015
Криза, яка свідомо створюється у вашому світі, також виставляє тих, кого не цікавлять інтереси людства. Зараз неможливо помилитися, хто знаходиться в ролі темної кабали. Вони вимагають війну. Я говорив вам в минулому, що кабала не може існувати без війни. Ви можете зараз відверто побачити, які вони відчайдушні, оскільки вони мчаться від однієї країни до іншої, просячи за війну.

Тепер, коли ви пробуджуєтесь, ви можете побачити, що відбувається. Це налякало їх, оскільки їм не доводилося мати справу з такою незгодою. Вони не лише хочуть війни; їм треба воювати. Але безневинні люди України не заслуговують того, щоб їх карати. Їм потрібна ваша підтримка. Сьогодні, це - Україна: завтра - можете бути ви!

Кабала хоче знищити населення. Вони не проявляють ніякого милосердя. Вони хочуть довести до кінця їх плани з їх Новим Світовим Ладом, за всяку ціну. Ви, просто люди, які стоять на їх дорозі. Так чином, вони хочуть позбутися вас. Я благаю вас, не вбивайте ваш власний різновид, щоб надати можливість цій кабалі захопити планету Земля. Як я підкреслював багато разів раніше, вони не зможуть зробити це без вашої допомоги. Це критичний час для вас. Треба приймати рішення: або ви не робите нічого і чекаєте, щоб бути знищеними, або ви встаєте і підтримуєте ваших ближніх. Немає ніякої загорожі, щоб сидіти. Настав час для дії. Ви були попереджені, знову, знову і знову, що цей час настав. Зараз, все залежить від вас, тож мають бути прийняті серйозні рішення. Ви слухали БРЕХНЮ кабали впродовж всієї історії. "Зброї Масового Знищення" НІКОЛИ не ІСНУВАЛО, але ви попалися на це.

Ті, хто підтримує ПРАВДУ в цій ситуації, заслуговують вашої поваги. Не спостерігайте за їх БРЕХНЯМИ на телебаченні або в газетах. Ви ЗНАЄТЕ правду, яка змушує їх брехні виглядати такими жалюгідними. Планеті і людству треба ваша підтримка. Вас - багато, їх - мало. Погляньте на їх обличчя, як вони говорять перед камерою; так очевидно, що вони БРЕШУТЬ. Такі брехні не можна приховати у світлі. Їх скарбникам не подобається затримка, бо вони не терплять відмову. Так жалюгідні маріонетки дійсно дуже хвилюється . . . і так повинно бути !

Не надавайте свою згоду на Третю Світову Війну. Ні - для вторгнення в інші країни, що б вам не говорили. Кабала не може обходитися без вашої згоди. Один цей ФАКТ поміщає усіх вас в позицію влади. Ця інформація досі приховувалася від вас. Коли ви голосуєте, ви надаєте свою владу іншій особі, щоб вона діяла у ваших інтересах. Зараз ви повинні забрати цю владу. Повірте в себе і заберіть свою владу від маріонеток кабали. Чим швидше ви об’єднаєтеся і відмовитеся убивати або вторгатися в інші країни, тим швидше переважатиме мир і життя на Землі стане радістю, замість випробування сили і боротьби за виживання. Коли ви СМІЄТЕСЯ над БРЕХНЕЮ маріонеток, вони знатимуть, що їх гра закінчується. Виживання людства і планети Земля знаходиться у ваших руках.

У минулому, ви примудрялися закривати очі на корупцію, педофілію і незаконне вбивство, і т.п. Наруга над маленькими дітьми тривала, тому що добропорядні люди були не в змозі їх захистити. Зараз ви достатньо знаєте, щоб мати можливість викрити таку поведінку. Настав час для змін. Ви - люди, призначені принести цю зміну, і це буде легше, ніж ви чекаєте.

Моя дорога дружина пережила ще один психічний напад в цей ранок. Це висушило її енергію і її очам було дуже боляче. Ця специфічна форма нападу трапляється майже щодня, але вона продовжує свою роботу. Є також план, щоб вона потрапила в нещасний "випадок". Такий інцидент повинен відбутися, тож знайте без сумніву, що це не був нещасний випадок. Кабала дійсно не хоче, щоб ви пробудилися і побачили, що відбувається. Вони не зупиняться ні перед чим, щоб утримувати владу і продовжувати насолоджуватися плодами вашої праці. Вони видалили усю радість з життя на Землі. Але ви переживете цей жахливий час.

Усе це визріває. Кабала хоче війни в Україні. ТАК, ВИ ЇМ ПОТРІБНІ, ЩОБ НАДАТИ ЇЇ ЇМ.

Пошліть любов і світло до усіх людей і країн, які страждають під владою кабали. Їх хімікалії стали навіть більше смертельними, особливо в Америці. Вони вбивають вас, щодня. Ви, можливо, думаєте, що ви захворіли; коли фактично, вас вбивають. Це - погано. Прокиньтеся!

Зверніться один до одного і допоможіть, коли треба. Будьте готові разом підтримувати світло і правду. Використайте силу медитації, або використайте свої думки, щоб принести необхідні зміни, щоб людство увійшло у світло. Попросіть допомоги. Ми і ваші друзі із інших планет не можемо втручатися, поки ми будемо запрошені.

Якби я жив, то учора пройшов би мій день народження. В такий день Вероніка сумувала без мене. Я тримаю в пам'яті дивовижні дні народження, які вона дала мені, коли я був на Землі.

Це - час великих змін. Кожен з вас захотів бути на Землі в цей час, щоб принести усі ці зміни. Обидві сторони життя святкуватимуть, коли будуть відновлені мир і гармонія.

Моя любов з вами завжди. Ваш Монті.


Website: The Montague Keen Foundation

Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge