Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Montague Keen - August 12, 2012

August 12, 2012

З цієї сторони життя, все йде за планом. Правда оголюється, і люди все більш чутливі до цієї ситуації, з якою стикається ваш світ. Ми визнаємо, що це важко для багатьох з вас повірити, що є люди навколо вас, якi ненавидять і зневажають вас, тому що вони бачать вас як людей нижчого сорту, і що це їхній намір забрати вас з планети, до якої ви належите. На жаль, це все частина плану. Помилкова історія, яку вони викладали, зараз викривається. Хороші люди готові переглянути все, що вони вважали за факт. Наука може і буде встановлювати істину. Технологія доступна в кожній країні. Це час для всіх добрих людей всіх національностей, щоб зібратися разом, щоб врятувати свій світ від кримінальної еліті, яка хоче захопити його. Вашу прекрасну планету будеь відновлено, і все, що потрiбне це усунення Сітки Контролю.

Те, що ви бачили минулого тижня, не уява. Ваші друзі з Андромеди, показали вам, що вони можуть просто плавати вниз на Землю, від їх Космічного Корабля. Вони не обмежені неправдивою інформацією і контролем, які вчать вас тільки тому, що Кліка дозволяє робити. Якщо б ви тільки знали, як багато ви здатні, ви б здивувалися. Вчiться дивитися на картину в цілому. Якщо ви вірите, що ви можете зробити це, тоді ви зможете.

Прийшов час відкрити тюремні ворота вашого розуму, бо це ваш розум, який використовується, щоб контролювати тебе. Це "промивання мізків", і воно працює й дотепер. Iншого разу на ваше запитання вам скажуть, "це не дозволено". Запитайте, ЧОМУ? Хто сказав так? Це ваше Богом дане право жити своїм життям, без обмеженнь, накладених на вас через релігію. Коли всі ці помилкові управління видалені, всі люди зберуться разом і заживуть в світі і гармонії. Ваші вічні душі побажали бути на Землі в цей час, щоб допомогти створити майбутнє, і, щоб добитися Переходу. Єдина релігія, яка вам буде потрібна - це релігія ЛЮБОВІ, така, яка практикувалася в стародавній Ірландії, перш ніж Ватикан вирішив знищити її і замінити жадібністю, руйнуванням і війнами, - якi ніколи не практикувались у вашому світi упродоаж всіх попередніх тисячоліть.

Вони висять на волоску, все ще сподіваючись, що вони можуть зберегти свій контроль. Цьому не буде дозволено трапитися. Їх дні полічені. Ви повернетеся до духовності. Ви будете підключатися з тим, хто ви є, і ви скоро забудете той кошмар, який ви пережили. Це час, щоб бути хоробрим, і поглянути в обличчя реальних фактiв, а не тих, що надають вам ЗМІ. Вони просто зачитують сценарій, поставлений перед ними тими, хто контролює вас. Нам вдалося бути на один крок попереду них, до цих пір. Ми читали їх думки, і тому ми готові зірвати їх плани. Енергія тих, хто прокинувся і знає ситуацiю, стає все більш потужною кожен день. Це дозволяє нам зробити набагато більше, щоб захистити вас.

Джон [Мак] хоче, щоб ви знали, що ті, хто організував його смерть, зробив йому послугу, бо він може зробити більше з світу Духiв, ніж він міг зробити на Землі. Він був засліплений системою контроля. Він не був у курсі про корупцію навколо нього. Вони навіть подружилися з ним і хотіли допомогти йому, щоб засліпити його вiдносно своїх підступних планів. Вони вірили, що якщо вони примушували його відчувати себе в боргу перед ними, то він ніколи не вийде за лінію. Джон, будучи чесною людиною, робив тільки те, що, як він вважав, пiшло б на благо людства і просування наших знань про Всесвіт, частиною якого ми є. Талановита людина, який присвятив своє життя тим, хто потребував його допомоги. Його роботу важко переоцiнити.

Ви були приголомшені, дізнавшись, що в Англії обговорюються випробування ГМ-культур. Це була моя тема, як ви знаєте. Я сильно не схвалюю ГМ культури і шкоду, яку вони завдають землi. Потрібно 100 років, щоб повністю видалити отруту з грунту. Нерозумно говорити, що тільки деякі поля будуть використовуватися, оскiльки птахи та іншi дикi тварини переносять отруту, так що всі навколишні землі будуть забруднені. Ви не володієте землею. Ви тільки повинні використовувати її. Це не ваше, щоб знищити. Це все-частина підступного плану, щоб створити дефіцит продовольства. Голодування для збору мас. Ось як вони це бачать. Озбройте себе з фактами і говорiть цьому НI. Це повинно дзвонити набатом у ваших думках. Ви дійсно довіряєте їм контролювати свій харчовий раціон? Перевірте, хто контролює ГМ насіння.

Це захоплююче, мої любi, знати, що люди в інших країнах перевіряють їх ДНК на предмет ірландських зв'язків з давніх часів, коли ірландці слідували за сонцем в Єгипет. Буде зроблено докази. Що так i є. Це час для того, щоб прийти до світла і щоб викрити, раз і назавжди, брехню, яку пiдсунули вам. Кліка і не мріяла, що коли-небудь їх плани будуть викриті та істина відкриється. Арійськi люди будуть стояти разом ще раз. Вони будуть радіти, коли вони відвідують країну їх походження - Ірландію. Уряд Ірландії має прокинутися. Вони повинні зробити це скрiзь в Ірландії. На жаль, вони є серед них, деякі, чия лояльність і відданість - не для Ірландії. Я закликаю ірландських вчених для дослідження вашого походження. Можливо, ваш президент буде проявляти інтерес, оскільки саме з цього, що ІСТИНА випливе і почне налаштувати i звiльняти ваш світ. Запитайте себе, чому ірландці, як правило, зображується як п'яні і дурні. Чому так багато зусиль було використано, щоб принизити ірландцiв? Світ вчили ніколи не дивитися на Ірландію. Ті, хто вкрав їхню історію і мову, запевнив, що Ірландію не варто сприймати серйозно.

Нещодавно фінансовi олігархи зробили гарну роботу по переконанню країни, що вона потрапила в біду, коли очевидно, що такого не було. Робота Михайла Царiона виявляє так багато. Його робота повинна бути у навчальній програмі кожної школи та університета, особливо в Ірландії. Люди все ще приймають те, чому вчить Ватикан: те, що вони нічого не варті, ніхто? Запитайте, чому вас вчать цьому?

Ірландії. . . весь світ чекає, щоб ви почали діяти. Тільки ви можете звільнити світ від рабства ганебної системи контролю. Це час, щоб вийти на світло правди і добиватися справедливості для всіх.

Ми в свiтi Духiв, хотіли б подякувати всіх тих, хто слухає, що ми повинні сказати, і які придiляють час для наукових досліджень і діляться з іншими, щоб вони теж могли прокидатися і дивитися в майбутнє.

Будинок карт балансує на межі, готовий впасти. Потім ви будете дивуватися, як можна було прийняти так багато i так давно за чисту монету. Вони повернуться туди, звідки вони прийшли. Скатертиною дорога для них. ЛЮБОВ повернеться у ваш світ.

Далі я покажу тобі, мій любий, що я завжди на вашому боці. Ваш вірний, Монті.


Website: The Montague Keen Foundation
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites