Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Montague Keen - July 8, 2012

July 8, 2012

Рух у напрямку до Світла набирає обертів. Зробіть зусилля, щоб розповсюдити Світло на тих, хто поки що не охоплений ім. Зрозумійте, що надзвичайно важко для когось узяти відповідальність за їх власні життя. Вони дозволили релігіям диктувати правила життя, і узяти відповідальність за своє життя знову на себе буде не легко. Інтрига (Система прим. перекл.), з іншого боку, ніколи не пропускає можливість запобігти поширенню світла. Ви випробували такий інцидент безпосередньо, на цьому тижні. Деякі не мають хоробрості, щоб встати і показати себе. Вони лише говорять, але не діють.

----------------------

Я вдячний Пенні П. за те, що представила вас ATLASPROFILAXу. ДЛЯ КОЖНОГО ТАК НЕОБХІДНО РОЗУМІТИ, ЩО БУЛО ЗРОБЛЕНЕ З ЛЮДСТВОМ, Після чого ВОНО СТАЛО КЕРОВАНИМ.

ATLAS є першим потиличним хребцем і розрегульований або вивихнутий у більшості людей. Ця умова приводить до різноманітності фізичних і психологічних хвороб. Обертання викликає зниження в діаметрі апертури в основі черепа і хребетного каналу. Це руйнує нормальний потік інформації між мозком і тілом через хребетних і відростки і артерії, лімфатичну систему, мозкову спинну рідину і спинний мозок.

----------

Моя дорога Веронiка, ви випробували зміни вже, і розумієте важливість цього коректування для кожного. Я пояснив, незабаром після мого прийняття, що человечеств піддалося втручанню.

Ви не зрозуміли, що я намагався донести. Зараз ви бачите повну картину. Її коректування є складним і може здійснюватися лише тими, хто на цьому знається. Це надзвичайно рекомендовано. Це ослабило б владу, Інтрига (система прим. перев) не знає гуманності. Це пролило б Світло ще раз. Це особливо поважно для молоді, щоб здобути освіту. Це може бути зроблене в будь-якому віці. Це викликало нерозказані проблеми і хвороби людства, і це - те, що й було задумано Системою. Це все - частина пробудження. Ваше тіло - ваш обов'язок. Я говорив вам, що нелегко стикатися з дійсністю того, що було зроблене з людством. Я розділив ваш біль, оскільки ви читаєте, що було зроблене до Ірландських людей, щоб знищити їх ДНК, все свідоцтво їх великого минулого часу, і їх ролі, в цивілізації світу. Так поважно для Ірландцiв прокинутися і вивчати їх дійсну історію, і, щоб розуміти, чому Ватикан тримав їх під контролем через ПОБОЮВАННЯ. Чим Ватикан такий наляканий?

Чому були так багато Ірландських малят вкрадені? Чому так багато зникають безслідно, де б Ватикан не тримав контроль? Кевін Аннет виставляє факти. Він виконав дослідження і виробив свідоцтво. Так, важко вважати, що людоїдство все ще має місце. Лише оприлюднення може зупинити це.

Зла змова, яка ховалася 2000 років, не буде панувати i далi. Людство знаходить минулу потужність і бачить вперше, як було пригнічуване меншістю. Разом ми можемо відвести планету. Ми створимо кращий світ для всіх, де війна буде річчю минулого часу. Це коштуватиме певних зусиль і жертв, яких вам, можливо, доведеться зробити, щоб приводити світ і правосуддя до всіх людей. Не йдіть на поводі брехні Інтриги. Її мета - викликати ПОБОЮВАННЯ. Довіртеся Богові, Любові, щоб вони вели вас і просите про керівництво кожного разу коли ви в сумніві. Будьте обізнані про плани Інтриги у всі часи, і ви не будете обдурені. Є стільки інформації про це в інтернеті. Суть в тому, щоб дiяти разом і не дозволити Інтризі залякати вас. Ви так близько до досягнення вашої мети.

Оскільки вас все більше і більше, вони бліднуть безпорадно далеко. Золото не купить того, що вони хочуть: це їх провал. Вони знаходяться в шоці!

Любов знову пануватиме у вашому світi. Всі побоювання, розділення і релігії брехні, загаснуть і стануть віддаленою пам'яттю. Люди організовують контроль над тим, що потрібно зробити, щоб забезпечити хороше благотворне продовольство, чисту воду, і природну медицину, для тих, що мають потребу. Хороші люди приходять разом і планують, як можна обійтися без дуже великого руйнування. Ранiше керовані системами, люди тепер будуть вільні, щоб прийняти правильні рішення безпосередньо. Це приголомшує, що може бути зроблене, коли люди працюють разом.

Ми будемо з вами кожним кроком дороги вести вас. Безкоштовна енергія буде величезним кроком вперед, щоб зробити життя легко для кожного. Залишиться лише втілити це на місцях. Все готово до втілення. Все перевірено в робочому порядку.

З любов'ю у ваших серцях і вірою в краще майбутнє, давайте просуватися в це майбутнє з довірою.

Поглянете один на одного, мої кохані. Допомога в дорозі.

Завжди ваш, Монті.


Website: The Montague Keen Foundation
Переклад: Igor


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge