Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Монтегю Кін - 4 січня, 2015

Монтегю Кін - 4 січня, 2015

Оскільки світло правди сяє яскравіше у вашому світі, то воно викриває темряву і все, що приховувалося від вас. Дехто з вас відмовляється бачити правду, оскільки вам не подобається те, що ви бачите. Ви не хочете вірити в те, що ви були обдурені такими злими людьми, корчившими з себе ваших захисників. Це найскрутніший час для вас, оскільки ви починаєте бачити грати в'язниці, в якій ви живете, і яку ви сприймаєте, як частину нормального життя на Землі.

Не нападайте на посланців. Це - їх місія, щоб викривати правду. Енергія для створення життя на Землі експлуатувалася. Вона використовувалася проти людства. Темними силами використовувалася педофілія, як кисень їх життя. Озирніться навкруги вас; подивіться на усі цитаделі влади і ви знайдете, що їм потрібна педофілія, щоб забезпечити їх владу. Їм потрібні кров і плоть людства для того, щоб тримати свою форму на Землі. Це не приємна картина, але це картина, яку ви повинні побачити і мати справу. Від цього залежить ваше виживання. Закриваючи очі на це, ви не знищуєте це; роблячи так, ви даєте дозвіл, щоб це тривало.

Людство страждає тому, що ви дозволяєте тим, хто пробує захопити владу на вашій планеті, зробити так, як вони бажають. Ви не розумієте, що вони не хочуть вас тому, що вони бачать планету Земля як свою. Вони говорять вам, дуже відкрито, що вони створюють Новий Світовий Лад. Вони не можуть обходитися без першого, кажучи вам, що вони збираються робити. На той час, не кажучи і не роблячи нічого, ви даєте їм дозвіл досягти успіху і знищити людське життя на Землі. Ви цього хочете?

Ви маєте здатність зібратися разом і перемістити усе, що темно і корумповано, і таким чином відновити життя на Землі до того, яким воно було. Це вимагає рішучості і відмови бути частиною розуму, який контролює маси, допомагаючи їм зрозуміти, чому вони такі байдужі і керовані.

Їм треба показати шлях вперед, оскільки битва, яка тримала їх в темряві, відступає. Щоб захопити владу у вашому світі, їм потрібне ваше самовдоволення, бо вони не можуть обходитися без вашої допомоги. Прошу погодитися з цією серйозною думкою. Темні сили втратили свою бойову планету, тож вони відчайдушно чіпляються за своє існування на планеті Земля. Із-за непередбаченого результату їх зовнішньої космічної битви, вони готуються залишити Землю через Україну, про всяк випадок, якщо вони втратять Землю. Це робить їх ДУЖЕ СЕРДИТИМИ. Тож вони нападають на усіх тих, хто пробує викрити їх плани.

Вони мають зброю, яку ви не можете навіть уявити. Не оцінюйте їх за вашими власними стандартами, бо це буде сприяти вашому краху. Вони взагалі нітрохи не подібні до вас. Тільки здається, що вони подібні до вас, це тільки зовнішня оболонка. Не продовжуйте робити ті ж помилки, які ви робили впродовж минулих 2000 років.

Вони дивляться на вас звисока; для них, ви тільки мета – їх обслуговувати. Це - те, в що вони вірять. Вони створили для вас СТРЕС завдяки використанню системи грошей, яку вони створили. Вони отруюють ваші тіла через повітря, воду, їжу і лікарські засоби, які вони поставляють вам.

Ви досі прийняли це без питань. Чому, чому, чому, ви приймаєте це? Чому ви прийняли те, що ці інші різновиди (хто не має ніякого права бути на вашій планеті) принесли вам? Ви повинні серйозно подумати про все це. Ви в боргу перед собою і тими, хто залежить від вас. Захист планети Земля залежить від вас. Не віддавайте свою владу іншим, як ви робите, коли ви голосуєте за когось, щоб він приймав рішення за вас. Чому ви довіряєте цим людям, коли вони послідовно вас розчаровують? Вони нав'язують вам ситуації ВІЙНИ, знову і знову. Вони продовжують вимагати Третьої Світової Війни. Запитайте себе, ЧОМУ.

Чому ВБИВСТВО є таким важливим для них. Чому їм ПОТРІБНА ЕНЕРГІЯ СТРАХУ і проливання крові для існування? Кожен солдат - КРОВ'ЯНА ЖЕРТВА. Поза сумнівом, лише це одне говорить вам що-небудь. Ви не маєте часу, щоб байдикувати і вважати, що ви знаходитеся у війні, борючись за ваше життєзабезпечення. Темні сили будуть користуватися любими засобами, які є в їх розпорядженні, людськими або іншими, щоб тримати вас в темряві і неуцтві. Їх виживання залежить від цього. Вони мають перевагу у фінансуванні і т.п.

Вас багато. Вас - 99%. Творець на вашій стороні, тож ви матимете успіх. Їх захоплення не може обійтися без вашої співпраці. Ми сподівалися, що ця ситуація не ввійде в 2015, але Єзуїти створили в грудні проблему, яка затримала наші плани. Я заявляю 'затримали', а не знищили. Прошу надсилати любов і світло до ситуації. Пам'ятайте, Темні Сили планували цей переворот впродовж 2000 років. Вони поставили усі галочки і випробували усі можливості (чи так вони думали). Вони ніколи не чекали, що в один момент людство прокинеться і потопить їх добре зроблені плани.

Ви, мої друзі, захопили їх зненацька. Зараз вони борсаються. Хоча вони підготувалися покинути Землю, вони все ще сподіваються, що вони зможуть знайти шлях, щоб залишитися. Це стосується вас: чи ви готові зібратися разом, щоб перемістити назавжди усіх тих, хто хоче видалити людство із Землі? Ця енергія в словах і думках, тож користуйтеся ними мудро, щоб перемістити усіх тих, хто ставиться негативно до людства і планети Земля. Ви можете зробити це. Влада - у ваших руках.

Моя любов, ви проходите через такі жорсткі часи. Напади тільки доводять, якою відчайдушною стала Кабала. Вам був показаний кінцевий результат, багато разів. Це - тільки питання досягти мети. Люди прокидаються кожен день, і їх світло викриває корупцію і темряву, яка втратила свою хватку на людство.

Я завжди на вашій стороні. Назавжди, ваш Монті.


Website: The Montague Keen Foundation
Переклад: Fedir


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge