Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 31 жовтня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 31 жовтня, 2014

Ми повторюємо, що ніщо не може змінити вашу долю, щоб залишити нижчий вимір, за винятком того, що ви зменшите свою швидкість і не зможете самі піднятися вгору. Можливості піднятися безмежні і якщо ви на цьому шляху, то ви повинні вже зробити такі успіхи, що ви встановили себе в рівні вібрацій, які доведуть вас до безпечного кінця. Ви отримаєте усю підтримку, яка вам потрібна, і оскільки ваш рівень свідомості зростає, отже ви досягнете більшого розуміння того, що вам треба зробити. Тримайтеся у Світлі, яким ви оточуєте себе, і знайте, що ви в безпеці і оберігаєтеся від будь-якої спроби завадити вашому плану Вознесіння. Дозвольте нижчим вібраціям пройти мимо вас не заплутавшися в них.

Сум'яття, через яке проходять багато країн, - ознака того, що вони пробували вирішити свої проблеми або відмінності силою, яка ніколи не буде відповіддю в таких ситуаціях. Вони будуть ходити навколо знову і знову, до тих пір поки не зрозуміють, що тільки співпрацею можна досягнути рішення, яке принесе тривалий мир. Ваша історія - монументальний заповіт повторних спроб управляти силою, і показує, що мир, досягнутий такими методами, ніколи не буває тривалим. Відповідь на усі такі проблеми - застосування "любові" і розуміння того, що ви всі єдині. Так, ми знаємо, що поки люди не готові відповісти таким чином і просуватися далі, але усі рішення мають початок, коли сім'я засіяне. Любов - найбільш потужна енергія, яка може принести чудеса, коли уся надія, здається, втрачена. Тому важливо, що ті, хто може забезпечити і розділити вищі енергії, присвятив себе цій ролі.

Після багатьох життів в нижчих вібраціях ви можете піти назустріч виклику, який вони представляють і оскільки ви прогресуєте, то здається легше мати з ним справу. Їм допомагають вищі енергії, що поступають на Землю від інших цивілізацій. Будьте упевнені, що багато хто з них обізнаний про ваше зобов'язання і особливо задоволений тим, щоб має можливість вам допомогти. Дійсно, коли ви успішно досягнете Вознесіння, то багато цивілізацій радісно чекатимуть запрошення познайомитися з вами. Поступово, разом, погоджуючи з вами, ви займете своє місце в Космосі. Проте, багато чого повинно передувати таким часам, але ви знаходитеся на курсі підйому і станете Космічними Істотами.

Це дивовижні часи асоціюються із Землею і її поїздкою у вищі вібрації. Багатьом духам сподобалося б бути частиною досвіду, але ви, хто був вибраний, - краще усього придатні до майбутніх завдань. Ви набагато більші, ніж ви знаєте нині і це неначе ви виходите із стану сну. Деякі, можливо, прирівняли б це до кошмару, але який би шлях ви не розглядали, прибув час для масивної зміни вашої долі. Будьте терплячі і працюйте над собою таким чином, щоб ви змогли використати свої кращі властивості, щоб допомогти іншим зрозуміти правду. Багато духів не підозрюють, що немає ніякої повної смерті, оскільки дух безсмертний. Ви, можливо, маскуєте себе по-іншому, щоб випробувати специфічні життя згідно з вашими потребами, але завжди дух верховний і утримує Світло Любові.

Ми як здивовані, так і задоволені тим, що ви прийняли ваші завдання з таким зобов'язанням. Інстинктивно ви знаєте важливість цього часу і ваші об'єднані зусилля досягають успіху, що перевищує ваше розуміння. Отже ніколи не втрачайте віру у вашу здатність і знайте, що вам багато допомагають, щоб гарантувати, що ви подолаєте усі вимоги до вас. Оскільки ви відкриваєтеся, то ви переконаєтеся, що ви маєте набагато більші здібності, ніж ви уявляли. Через те ви були вибрані для крайніх часів, і ми знаємо, що ви успішно виконаєте ваші завдання. Дійсно для деяких з вас цей час не буде вашим першим досвідом, і з цієї причини ви, можливо, знаходите себе на близькій землі. Знайте, що важливість теперішнього часу для вас і Рідної Землі не пройшла непоміченою і зібралися Істоти від багатьох цивілізацій, щоб спостерігати ваш Підйом. Ми нагадуємо вам, що це буде перший випадок, коли ви підніметеся, без створення переміщення через "смерть" тіла.

Ви повинні багато чого вивчити нового для вас і це приведе вас на шлях до існування Космічної Істоти. Звичайно, цей шлях попереду, але ми хочемо, щоб ви знали, що чекає вас у вищих вібраціях. Кожна ваша спроба зараз, буде добре винагороджена і ви не жалкуватимете ні одної хвилини. Ваш сонячний час буде поступово просвітлюватися відносно змін, яких буде по-перше багато і вони допоможуть вам швидко пристосуватися до нових вібрацій. Це те, де ми можемо значно допомогти вам і розділити з вами вигоду від нашого досвіду. Ми хочемо допомогти вам надолужити упущений час, де вас утримували і швидко представити вам багато досягнень, які збільшать швидкість вашого переміщення до вищих царств.

Будь-якому індивідуумові не дано знати життєвий план іншого духу. Тому, ви повинні виявляти обережність, коли оцінюєте інший дух, оскільки ви не можете знати, яке майбутнє у нього. Кожен з вас має зобов'язання, які стосуються вашого прогресу. Вони регулюються кармічними потребами, які ні добро ні зло, як ви назвали б їх. Усій кармі байдуже, кого включено, щоб забезпечити уроки, які допоможуть духу еволюціонувати. Отже трактуйте усі досліди як дуже важливі для вашого розвитку і підняття.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і задоволений тим, що наш контакт з вами допоміг вашій еволюції. Майте на увазі, що ми наблизилися так близько до вас приблизно 70 років тому і в цей час ми відмітили ваш швидкий ріст у свідомості. Це триватиме, оскільки вібрації піднімаються і вони вчасно нададуть вам можливість повністю залишити нижчі. Я бажаю, щоб ви продовжували свою успішну роботу від імені Світла і Любові, яку ви поширюєте навколо вас.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge