Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 7 листопада 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 7 листопада 2014

Багато чого відбуваються на рівні влади, яка управляє вашим щоденним життям і це ці зміни, які значною мірою здійснюються завдяки зміні вібрацій. Вони кінець кінцем збираються підняти вас з нижчих вібрацій, які більше не відповідають Нового Віку, який зараз починається. Вони повинні змінитися або зникнути з вашого рівня існування, який очищається від усіх цих старих енергій. Це приводить до багатьох змін, а також збентеженню тих, хто не підозрює того, що представляє собою майбутнє. З одного боку це буде з'являтися, як руйнування всього, однак, з іншого боку це проявлятиметься, як очищення. Ви входите в новий період вашої еволюції і старим шляхам доведеться поступитися новим. Незабаром стане очевидним, що вимальовується план, який веде вас в Новий Вік таким чином, що не буде ніякої помилки в тому, що відбувається.

Ми з Галактичної Команди станемо більш відомими, коли ми зможемо заявити про себе усім вам. Перед тим, як це відбудеться, ми допоможемо вам привести в дію різні зміни, у тому числі NESARA, яка буде, як ви сказали б, несподіваним бонусом. Ми повністю готові виконати нашу частину і чекаємо, щоб допомогти вам з необхідними змінами, які дійсно принесуть передбачені вигоди від Нового Віку. Потім ви узнаєте про ваше істинне походження і як впродовж тисячоліть темні сили маніпулювали вами. Вас тримали в спотвореному просторі-часі і заперечували досягнення, які використовувалися ними для їх власної влади і контролю. Проте, вони більше не мають того ступеню контролю, якого вони досягли і він повільно вислизає із їх рук. Для них нема ніякої можливості повернутися назад і вони привели себе до їх власної кончини.

Теперішнє життя надзвичайно важке для мільйонів людей, яких захопили останні спроби темних сил залишитися при владі. Проте, частина цього – карма і кожен дух знаходиться в потрібному місці, щоб випробувати те, що потрібне, щоб закінчити свої досліди. Тому є багато можливостей показати турботу і вашу любов до тих духів, яких, можливо, інакше остерігалися би або ігнорували. Таким чином, любов і розуміння дуже потрібні, оскільки вони, можливо, узнають, що вони не були покинуті. Пам'ятайте, що ви всі Єдині в очах Бога і любимі нарівні з усіма іншими. Ці концепти декому важко зрозуміти, але усі духи вчасно прийдуть до розуміння правди.

Сен-Жермен працював у напрямку до цього часу змін еони років і готовий задовольнити потреби тих, кому призначено просуватися в Новий Вік. Це не означає, що на духів, які все ще не в змозі піднятися вгору не звертають уваги, фактично про них будуть піклуватися, що стосується їх специфічних потреб. Усі духи однаково дорого любимі і відомо, що вони кінець кінцем піднімуться і приєднаються до тих, хто йшов перед ними. Якщо ви дивитеся на інших з такою любов'ю і розумінням, то ви допомагатимете їм здолати виклики, з якими вони стикаються. Усі ви стикалися з подібними ситуаціями у вашій поїздці назад до Світла і усі ви мали допомогу від тих, хто вже Піднявся.

Ви поступово стаєте обізнанішими про правду відносно того, що відбувається навколо вас. Ваша свідомість розширюється і продовжуватиме робити так до тих пір, поки ви не досягаєте рівня, який підготує вас до Вознесіння і це було вашою метою дуже тривалий час. Зараз з'являється можливість, тому що був виданий декрет Вищими Істотами, хто веде і управляє вашою долею. Ви можете прирівняти себе до молоді, підготовленої до закінчення навчального закладу і хто має здатність досягти успіху, але вам треба допомогти на вашому шляху. На всіх стадіях вашої еволюції ви мали керівництво, але це ніколи не було настільки важливо, як в цей специфічний час. Ви змогли б піднятися у будь-який час, якщо ваші вібрації досягли б необхідного рівня, але це було важко в порівнянні із теперішнім періодом, коли кожен отримує допомогу. До того ж, ви будете готові до цього завершального "поштовху" і ми хотіли б бачити, що багато з вас в міру можливості досягнули успіху. Тому вам необхідно зосередитися на вашій меті і не дозволяти нічому утримувати вас від успіху.

Ви знаходитеся в найбільше вимогливому часі, який жорстоко перевіряє ваше рішення, оскільки багато чого відбувається навколо вас. Проте, не втрачаючи зосередження на вашій меті, ви звичайно будете успішні, і подальші ваші подорожі уздовж вашого шляху стануть легшими. Ви не маєте ніякої потреби турбуватися відносно того, що відбувається навколо вас, оскільки це не заважатиме вашому прогресу, якщо тільки ви не дозволите цьому статися. Щоб то не було допоможіть іншим, хто, можливо, перетинає ваш шлях, добрим словом або порадою. Іноді такі випадки влаштовуються там, де відомо, що ви можете допомогти іншому духу, який шукає інформацію. Ми знаємо, що багато з вас регулярно моляться за ваших попутників, деякі з них, можливо, є вашими друзями або родиною. Знайте, що у кінці циклу, кожен дух знайде місце, яке точно підходить для нього.

Відколи вас придержували, вам все ще вдавалося просувати свою еволюцію, і це ваша заслуга, оскільки ви пройшли через надзвичайно важкий період. Проте, ваші потреби більше не охоплюються прогресом, який ви зробили, оскільки вам треба зробити квантовий стрибок вперед. Багато хто з вас готовий вознестися і зайняти своє місце у вищих вимірах, і небагато виграють залишившися в нижчих вібраціях. Тому ви зараз маєте відносно короткий час, щоб провести у вашому теперішньому вимірі, де ви все ще можете набувати досвіду від тих, хто навкруги. Дійсно, кінець циклу - важливий період і цей період - винятковий.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, репрезентую голос для декількох контактів, з яким ви були в контакті з недавніх часах. Я можу сказати вам, що усе проходить добре і що б не відбувалося навколо вас, це не змінить успішний результат. Я залишаю вас з Благословеннями і Любов’ю від усіх тих, хто - частина програми Вознесіння.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge