Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 23 листопада 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 23 листопада 2018

Mike Quinsey

Все ще є люди, які говорять про можливі війни між націями, але будьте упевненими, що будуть прийняті всі заходи, щоб гарантувати, що цього не трапиться. Люди погоджуються, що вони мають достатню кількість війн і кровопролиття, і що зараз настав час, щоб Людство насолодилося об’єднанням усіх людей у всесвітньому русі до довгочасного миру. Ми, у вищих царствах, спостерігаємо за подіями на Землі і поки ми не заважаємо вашим добровільним рішенням, в той же час ми підтримуємо тих, хто присвятив свої життя, щоб принести мир до усіх народів, які колективно створюють потужні думки за повернення повного миру. Все ще будуть незначні сутички між країнами, які втягнуті в суперечки, але навіть вони з часом зменшаться, оскільки реалізація відбувається незважаючи на природу суперечок, мирне врегулювання можливе і значно краще для всіх учасників. За багато, багато років, величезну суму грошей заробили ті, хто торгує зброєю, але це – кроваві гроші, які могли б принести Людству вигоду багатьма способами, за допомогою яких не існувало б бідності.

Політика миру і причетні до цього не отримують гласності, на яку вони заслуговують і темні сили все ще значною мірою управляють Пресою і продовжують підкреслювати те, де згадується про війну і загрозу війни. Вони зосереджуються на тому, щоб світ був взагалі в стані напруги і незадоволення. Проте, є також ті, хто працює старанно, щоб порушити шаблон і зараз вони щонайменше роблять рух вперед, і переконуються, що це не так важко, як було раніше, оскільки влада ілюмінатів була серйозно урізана. Так би мовити, за кулісами усе добре, і значно більше відбувається, ніж ви, ймовірно, знаєте в сучасних обставинах. Навіть на високих посадах є відомі особи, які працюють для Світла, але в їх інтересах залишатися анонімними. Деяких ви знаєте за їх діями і вони – нові лідери, які чекають і відкриються, коли стане безпечно.

Температура піднімається і це цілком нормальний випадок впродовж циклів на Землі. Це дає Матері Землі можливість очистити себе, як частина змін, які прийшли з новим циклом. Ваша історія показує, що безліч земних дослідів змінюється в ході часу, навіть у вашій людській історії приблизно 200000 років. Ви маєте достатньо часу, щоб підготуватися до них і з новими технологіями це не важко буде зробити. Для вас настають багатообіцяючі часи, але Вищі Сили будуть контролювати, щоб вплинути на вас і вжити правильні заходи.

В обставинах, коли виникають незвичайні проблеми, ми зможемо допомогти вам вирішити проблему, але ви обов'язково не знатимете, що це управлялося таким чином. На протязі усієї вашої історії вам допомагали згори, але в той же час є ситуації, які ви принесли з собою і ви маєте відповідати за те, щоб перетворити їх в хороші. Ясно, що ніхто не навчився б від своїх помилок, якщо хто-небудь їх очистив. Врешті-решт, ви знаходитеся тут на Землі, щоб набути досвіду, щоб рости в духовно і продовжувати еволюціонувати. Іноді для вас важливо зрозуміти сенс ваших дослідів, і зрозуміти, що це усе необхідно для вашого росту і в перспективі підготує вас до життя у вищих царствах.
Ви були так ізольовані на Землі, яку ви тільки починаєте сприймати, але ви – тільки одна з тисяч і тисяч планет, які мають розумне життя. Усе знаходиться в процесі еволюції і хоча їх шлях, можливо, відрізняється від вашого, проте вони теж прямують до вищих вібраційних рівнів. Ви знаходитеся в критичній точці, тому вас захищають у вашій поїздці, оскільки ніякій іншій цивілізації не дозволяється заважати вашому прогресу. Відколи ви пройшли маркер, то ситуація змінилася і Блакитні Авіани були призначені, щоб направляти і захищати вас, тому вони знаходяться зараз у вашій Сонячній Системі. Вони гарантують, що вас не будуть здержувати ілюмінати або будь-які інші групи, які є тепер на Землі, або у вашій Сонячній Системі.

Ті, хто готовий піднятися, будуть йти весь цей час до Вознесіння без перешкод. Ви маєте все ще багато чому навчитися перед тим, як ви будете готові, але звідси ваш шлях стане набагато легшим і приємним. Ви знаходитеся на грані великих змін, які продовжать ваш швидкий рух вперед і через відносно короткий час ви забудете більшість із старих вібрацій жорсткої дуальності. Життя стане приємнішим і різні раси об’єднаються і все ще поважатимуть відмінності, які роблять вас унікальними. Це буде шлях, на якому усі будуть рівні в очах Бога. Це буде початок істинного щастя, оскільки ви усі поділитеся з кожним своїм досвідом. Універсальна Любов буде в дії, оскільки кожен дух розуміє Єдність Усього Сущого.

Оскільки час лине, то ви легко звикнете до змін, оскільки вони піднімуть якість вашого життя. Ви витрачатимете набагато менше часу на працю, яку ви робите зараз, і матимете достатньо часу, щоб розвивати своє усвідомлення і інші навички. Зрозумійте, що ви – духовна Істота і ваша завершальна мета – стати Істотою Світла. Це звичайно в майбутньому, а зараз треба знати, куди вас ведуть ваші досліди. Це, можливо, звучить дивним для декого з вас, але майте на увазі, що ви подорожуєте назад шляхом, який надав вам ваш теперішній досвід. Вам зовсім нема про що хвилюватися, оскільки ви прогресуватимете у вашому власному темпі. Це інше «зараз» у вашому теперішньому періоді еволюції, де ваші рухи дуже повільні і обмежені, але коли ви піднімаєтеся в "Зараз", то для вас відкриється повністю нова перспектива. Ви матимете багато можливостей вибору відносно того, що ви хочете зробити і вони безмежні і тоді ви зможете подорожувати силою вашої думки миттєво куди завгодно.

Мирське життя, яке ви приводите зараз, не триматиме вас набагато довше і стільки всього чекає на вас. Новий Вік справді зрушив з місця в недалеке майбутнє. Основи для цього вже розвинені і коли настане правильний час і головним чином стане безпечно, то вони швидко будуть представлені. Отже, маячить захоплюючий час, але будь ласка будьте терплячі, оскільки так важливо, що введення багато чого нового, буде реалізовано, коли настане "правильний час".
Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це звичайно потрібно посеред такої плутанини і невпевненості, але це зрештою все закінчиться. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge