Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 30 березня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 30 березня 2018

Mike Quinsey

Вібрації піднімаються дуже швидко і вже їх вплив стає примітним. Змінюється настрій людей і це призводить до більш мирного підходу до світових питань. Зростає співчуття до бідних і тих, хто живе у тяжких умовах і єдність Людства розуміється і цінується. Об’єднуються ті, хто іноді були запеклими ворогами. Нарешті марність війни і її наслідків стає неприйнятною і є рух у напрямку до взаємної співпраці. З’являються можливості для врегулювання старих проблем прийнятним способом для усіх учасників.

Результат буде залежати від тих, хто проводить зміни, оскільки підключаються правильні люди, які розуміють усі аспекти і пропонують прийнятні пропозиції, які можуть задовольнити усіх. Оскільки Легіони Світла наближаються все ближче і ближче до Землі, тож їх присутність все більше впливає на ваші дії. Це означає, що з плином часу негативні енергії матимуть все менший вплив, і що ви можете очікувати все більше дій, які приносять мир на Землю. Зараз звичайно все більше духів на Землі працюють для Світла і вони все більше впливають, ніж їх попередники, на бажання досягти успіху, як передбачалося давно.

Накопичення Світла триватиме і воно збільшує швидкість таким чином, що події відбуватимуться набагато швидше, ніж будь-коли раніше. В той же час воно відкриває давно утримувані секрети темних сил і їх злих практик. Проте, незважаючи на те, що вони пробують, вони будуть не в змозі зупинити вихід правди і їм ніде сховатися і уникнути відповідальності за свої дії. Не можна втекти від правосуддя, навіть якщо вони залишать Землю. Зрозумійте, що у будь-якому випадку, на Землі або поза нею, вони будуть відповідати за свої дій. Злочинці часто вважають, що вони можуть уникнути правосуддя, але немає ніякої схованки, тож вам не треба хвилюватися про результат. Це справедливо і вони мають реабілітуватися в подальших життях доти, поки не будуть вивчені уроки. Тому, цілком помилково вважати це як покарання.

Природно, якщо дух пробудився і так би мовити "починає нове життя", то кармічний результат може бути зменшений, але уроки все ще треба вивчити. Іноді карму можуть пробачити, якщо дух зробить відшкодування, оскільки він зрозумів помилку своїх шляхів. Це також включає переконання, що вони визнають Світло і демонструють свій намір змінитися, і тільки тоді їм стане доступною допомога, яка їм потрібна. Як духи вільного вибору тільки ви відповідальні за свої дії і розуміння їх правди. Це має велике значення для духовного росту, щоб уникати повторення і відшкодування карми, яка зашкодила б іншим. Фактично, коли дух побачив Світло, вони іноді можуть трансформуватися і повністю змінити характер.

Вас чекає велике майбутнє і це скоро почнеться серйозно, оскільки деякі головні зміни по справжньому рухатимуть вас в Новий Вік. Кінець кінцем вам більше не доведеться розділити життя з тими, хто продовжував би заперечувати ваші права, оскільки вони будуть переміщені і розміщені там, де вони більше не зможуть заважати вашим життям. Це гарантує щасливий і прекрасний досвід, оскільки на той час ви значно просунете себе вперед. Отже ви маєте усе, щоб отримати користь від розпочатої роботи і не дозволяти нічому відхиляти вас від вашого шляху до Вознесіння. Ви пройшли довгий шлях відколи ви уперше вирушили у вашу поїздку і зараз нарешті вона закінчується, оскільки ви прямуєте до вищих вимірів Світла.

Нині, найкращий підхід, якщо можливо, ігнорувати те, що відбувається навколо вас і зосередитися на вашій власній еволюції, знаючи, що усе буде гаразд. Ваше очікування буде добре винагороджено і ви переконаєтеся, що усі очікування виконуватимуться. Результат Вознесіння справедливий, і оскільки усі духи мають рівну можливість підняти свої вібрації, то ніхто нічого не втратить. Ваша наступна стадія еволюції ретельно спланована таким чином, що ваш прогрес відбувався упорядковано, і кожному духу допоможуть згідно з його здібностями. Очевидно, деяким духам потрібно більше часу, щоб абсорбувати інформацію, яку вони отримали, тож ви просуваєтеся у вашому власному темпі і ніхто не чекає від вас більше, ніж ви здатні. Фактично, немає ніякого часу як ви його розумієте, оскільки усе знаходиться в "Зараз".

Це повинно здаватися дивним, що ваша теперішня реальність подібна частково до стану сну, хоча усе здається абсолютно реальним. Це усе результат сили думки і навіть зараз Людство бере участь у маніфестації змін. Те, де ви розміщуєте свою енергію, визначає природу змін ваших існуючих умов. Битва між Світлом і темрявою триває, але із-за того, що вібрації піднімаються, негативні енергії більше не мають того ступеня влади, який вони мали перед тим, як розпочався Новий Вік. Темні сили подібні до беззубого тигра, вони лякають, але не являються небезпекою для Людства, якою вони були раніше. Багато хто з них зрозумів, що "гра закінчена" і втікають від правосуддя, щоб уникнути відповіді за свої злочини проти Людства. З цього не буде ніякій користі, оскільки кожен дух кінець кінцем відповість за свої дії, але як заявлялося раніше, не в тому питання, щоб покарати, а в тому, щоб допомогти здолати їх негативність.

В особистих стосунках ви також розумієте, що ви були разом тому, що ви маєте щось запропонувати один одному. Тому, хто обтяжений проблемами, – це шлях випробування вашого терпіння і здатності, але усі досліди встановлені таким чином, щоб всі учасники навчилися від цього. Деякі сумніваються, що ваші досліди значною мірою плануються, але вони сплановані так, що дають вам кожну можливість отримати від них користь і таким чином, вам не потрібно їх проходити знову. Проте, з вашим вільним вибором ви можете відхилитися від вашого шляху і в результаті можете перейняти на себе більше карми, що означає, що вам доведеться пройти через певні досліди знову. З вашої точки зору це здаватиметься складним і навіть малоймовірним, але будьте упевненими, що ваші наставники надихнуть вас, щоб ви виконували свій життєвий план.

Не зациклюйтеся на минулому, це вже старе і відсовується в сторону, щоб нові енергії зайняли його місце. З цим прийде усе позитивне і дуже прийнятне, оскільки ви піднімаєтеся завдяки вищим вібраціям. Ви заслужили переваги, які приходять на ваш шлях і фактично вам не доведеться занадто довго чекати їх маніфестації.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge