Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 23 березня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 23 березня 2018

Mike Quinsey

Зараз, впродовж деякого часу, багато чого відбувається за кулісами і навіть навпаки, збільшується, оскільки темні сили все більше видаляються, щоб гарантувати, що потрібні зміни можуть досягти успіху без втручання. Впродовж довгого періоду питання формувалися таким чином, щоб вони змогли маніпулювати подіями і отримувати від їх вигоду. Ті дні майже закінчуються і вони більше не мають влади, яку мали раніше. Тим часом не ігнорувалася будь-яка можливість у встановленні мережі Світла, яка буде повністю активізована у відповідний час. Все більше підтримки надається працівниками Світла і їх вплив допомагатиме прискорити зміни.

Ви, можливо, помітили, що взагалі зараз відходять від днів "масових вбивств", і зараз на кожному рівні є більш мирний підхід до здійснення змін. Головний виклик в тому, щоб здолати діяльність тих, хто бажає дотримуватися старих методів і робить усе, що вони можуть, щоб затримати прогрес. Проте, вони не можуть зупинити його і зумовлено, що Новий Вік замінить старе новим і встановить систему, засновану на співчутті і любові. Ви бачитимете, як з'явиться справедливе суспільство, яке збираються очолити ті, хто довів свою відданість встановленню Світла в усіх формах управління.

Зміни представляють головний виклик, але ті духи, які ведуть людство вперед, мають сильну волю і підтримуються легіонами Світла. Вони не можуть не добитися успіху і результат їх зусиль стане відомим своєчасно. Зміни появляться по всьому світу і спочатку їх блиск буде хаотичним, але те, що ви не можете бачити – загальний вигляд і необхідність того, що відбувається. Будьте упевнені, що усе робиться для прогресу і незабаром ви узнаєте про те, що відбувається. Секретність, яка оточує роботу, як наприклад, яка все ще триває в Антарктиді, буде не в змозі підтримуватися занадто довго. Це – частина вашої історії і ви маєте право знати, що відбувається.

Як тільки ці питання можна буде обговорювати більш відкрито і вам дозволять узнати вашу істинну історію, то ви будете готові зустрітися з вашими Галактичними предками. Бар'єр, який перешкоджає таким візитам усувається і вам не доведеться занадто довго чекати, щоб зустріти їх. Вони приходять з любов'ю і наміром запропонувати свою підтримку і допомогти прискорити ваш прогрес у напрямку до Вознесіння. Ви повинні розуміти те, що ви прожили "захищене життя" просто тому, що темні сили свідомо тримали вас без правди, ким ви дійсно є, і тепер це все змінюється. Ви входите в період, коли люди вимагають знати повну правду і їм дозволяється прогресувати замість того, щоб стримувати прогрес.

Озираючись назад, є багато випадків, коли вам допомогли сили Світла, все ж ви мало знаєте про їх втручання. Набагато більше ніж інші, якщо не більше, вони запобігли діям, які могли серйозно затримати ваш прогрес. Такі дії були виправдані і дозволені відколи ви пройшли маркер, і зараз ваш захист вищий, ніж коли-небудь. Фактично, інші цивілізації запропонували свою будь-яку допомогу, якщо потрібно гарантувати, щоб ви безпечно досягли Підйому. Деякі з них надзвичайно розвинені Істоти і рухаються без потреби у фізичних тілах як таких, але можуть з'явитися у більш ефірній формі, якщо це потрібно. Такі Істоти дотримуються загальноприйнятої духовної практики, де ті, які просунулися вперед, завжди допомагатимуть тим духам, які слідують за ними.

Нехай це стане відомим серед ваших друзів, що зараз настав час для відвертої розмови, оскільки правда про вашу істинну історію повільно розкривається. Вона покаже, що ви прогресували духовно попри те, що вас жорстоко перевіряли дуже тривалий час. Ви не лише витримали таке випробування, але і з необхідною рішучістю еволюціонували незважаючи на те, які затримки ви випробували. Ви усі будете добре винагороджені і багато хто з вас досягне успіху дуже швидко. Ви – дороговкази і були рекомендовані для подолання усіх перешкод на вашому шляху. Завдяки вашому успіху, ви зробили його легшим для інших.

Ви – обранці, хто має не лише випробувати кінець останнього віку, але і прогресувати в Новий Вік, який тримає для вас багато приємних несподіванок. Не кожен дух готовий вознестися, але кожен отримає користь від випробування вищих вібрацій. Це допоможе прискорити вашу еволюцію і найкращою підготовкою буде ваш досвід. Незалежно від вашого рівня розуміння ви прогресуватимете набагато швидше, збільшуючи вібрації. Навіть зараз ви маєте свідоцтво того, як швидко це впливає на Людство. Оскільки раніше, ідеї розв’язання війни, щоб врегулювати розбіжності були банальними, зараз є новий настрій, який бачить значення мирної співпраці, і це триватиме. Ви дійсно пішли далі і користь від цього приведе кінець кінцем до мирного світу.

Людство зробило великий крок вперед і це принесе вигоди, які допоможуть людству переміститися в нову еру. Це буде ера, де жадність і корупція будуть викорінені і багатство розподілиться більш рівномірно серед всіх. Найбільше бідні будуть ідентифіковані і їм буде надана допомога, щоб здолати ті обставини, які часто є результатом воєн. Ті, хто створює такі ситуації, зазвичай отримують тільки дохід від цього і не лояльні до іншої сторони. Вони з готовністю матимуть справу з обома з них і історія показує, що війни навіть були розв’язані чисто для доходу і ніякої іншої причини, без огляду на втрату життів. Зараз, ви стали мудрішими і скоро спекуляції на чомусь, зв'язані з війнами більше стануть неможливими. Захист звичайно залишиться набагато довше із-за сприйнятих загроз від Інопланетян, якого фактично не існує.

Незважаючи на земні питання ваше безпосереднє майбутнє в процесі зміни, тому що ті, хто може рухати вас в цьому – зараз більш активні ніж будь-коли раніше, і ви повинні досягти успіху дуже швидко. Як буде виглядати майбутнє і вибір часу дуже залежить від вас, оскільки вам доведеться показати, що ви готові. Отже ззовні, ви бачитимете мало свідоцтв цих змін, хоча усе знаходиться в постійному стані змін і коливається згідно з рівнем, до якого ви можете підняти це. Ви більше впливаєте на майбутнє, ніж ви уявляли і це дуже багатообіцяючий процес тому, що все більше вас пробудилося до Світла і допомагають підняти вгору вібрації.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge