Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 8 червня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 8 червня 2018

Mike Quinsey

Ваше терпіння – дивовижне і заслуговує на похвалу, оскільки ви знаєте, що на вас і ваш світ впливають важливі події. Вони наближаються до проявлення дуже тривалий час і ви будете винагороджені багатьма способами і знатиме, що нічого не може перешкоджати цим змінам. Сама Планета також проходить через критичні зміни, і це буде продовжуватися деякий час, і вони відповідальні за незначні і незвичайні погодні шаблони, які ви випробовуєте. Завершальним результатом буде ваше задоволення і радість, оскільки крайнощі, які ви випробовуєте, більше не матимуть місця. Ви безсумнівно розумієте, що погода грає важливу роль у багатьох ваших дослідах, можливо більше ніж ви розумієте, і одна з її найбільш важливих ролей те, що стосується виробництва продуктів харчування. Заспокойтеся, бо будь-які проблеми будуть тільки тимчасовими і заглядаючи в далеке майбутнє, ви матимете реплікатори продуктів харчування і будете здатні використовувати воду для питва із повітря навколо вас. Ті, хто відповідальний за направлення вас в правильному напрямі, завжди готують нові нововведення або системи, які проведуть вас в майбутнє, де життя стане приємнішим і набагато легшим. Пил завжди був проблемою, але знову кінець кінцем підрозділи видалять його і очистять повітря навколо вас.

Як і очікувалося, Новий Вік принесе багато нових винаходів і різних способів для того, що ви завжди робили в минулому, але менш дорогих і які менше витрачають часу. Фактично ви переконаєтеся, що в результаті ви матимете набагато більше вільного часу. Це буде дуже корисним беручи до уваги те, що ви матимете достатньо часу для ваших хобі або інтересів. Ви, наприклад, можете бути одними з тих, кому подобається подорожувати світом і подивитися, які живуть інші, і способи подорожі будуть дуже відрізнятися від сучасних. Будуть ультра швидкі зв'язки з усіма частинами світу і більшість через підземні тунелі, незалежні від систем, які ви зараз використовуєте. Подорож через океани судном стане річчю минулого часу за винятком занять на дозвіллі, і загалом вважатиметься застарілою і занадто дорогою. Традиційне авіаперевезення замінять кораблі, які будуть використовувати земний магнетизм як джерело енергії, як вже роблять багато Інопланетян.

В ході усіх цих змін Людство безпосередньо випробує розширену свідомість, і такі речі, як наприклад телепатія, будуть банальними. Загалом, життєвий досвід людства зазнає багато змін і з вашою любов'ю до технічних новинок більшість функцій з дня у день стануть автоматичними. Роботи починають здійснювати деякі прості функції і з плином часу все більше будуть виходити на перший план. Вони виконуватимуть завдання, які тепер робляться вручну, і немає ніякої межі, як далеко може програмуватися їх корисність. Телебачення кінець кінцем видасть 3D картинку, яка проектуватиметься перед вами.

Усі ці досягнення вже відомі, навіть якщо тільки у вигляді ідеї, які можуть привести до проектів, які принесуть вам вигоду. Із вищих царств ми розміщуємо ідеї в тих людях, які мають можливість використовувати і розвивати їх для вигоди людства. Ми гарантуємо, що ряд відповідних людей "програмуються" таким чином, що ідеї не стають сплячими. Наша мета – не виводити вас на специфічний шлях, якщо ви зрозуміли ідею і вам потрібна допомога для її розвитку. В загальних термінах, якщо ви маєте ідеї відносно того, що може бути потрібним і як забезпечити це, то на цій стадії ми заохочуємо вас деяким керівництвом відносно того, як це можна краще усього використати. Акцент завжди був на заохоченні, щоб ви планували ваші власні майбутні потреби, а ми спостерігатимемо за вашим розвитком, якщо треба.

Пам'ятайте, що ніколи ви не залишаєтеся повністю представлені самому собі і завжди ваші наставники зможуть вам допомогти. Проте, немає ніякого втручання у ваше життя за винятком того, що є пункти у вашому розвитку, які закликають до зміни, і ми пробуватимемо вести вас у напрямку, на якому вам треба бути, щоб виконувати ваш життєвий контракт. Іноді є компроміс між вашими добровільними намірами і вашим присвяченим шляхом. Ключове слово – йти за вашою інтуїцією і якщо ви відчуваєте, що вимушені вжити певні заходи, то робіть так, знаючи, що це ймовірно від ваших наставників, які можуть бачити більшу картину. Вони звичайно не ввели б вас в оману або пішли проти ваших рішень. Є вірогідність того, що вони часто навівали вам кращу дію, але проте ніколи не нав'язували б вам тих ідей.

З плином часу, ваші друзі і помічники із вищих царств наблизяться до вас і настане момент, коли вони відкриються вам і говоритимуть відкрито. Природно, що також буде можливість, поговорити з вашими покійними друзями і сім'єю. Врешті-решт, немає ніякої такої речі як смерть у вашому розумінні, яку в більшості випадків ви називаєте постійною смертю. Ви зрозумійте, що ви маєте безсмертний дух і вже прожили багато, багато життів, навіть перед тим, як ви прийняли людські властивості.

Ви вже дуже досвідчені, але стаєте новою персоною кожного разу, коли ви залишаєте Божество для подальших дослідів, і ви безупинно ростете через них і кожного разу повертаєтеся з досвідом назад до Божества. Ваша пам'ять "стерта" перед вашими земними інкарнаціями, щоб гарантувати, що ви не відволікатиметеся від наявних завдань. Ваш виклик – піднятися вище із нижчих вібрацій і знайти свій шлях назад до Світла, і успіх робить вас потужнішими і сильнішими істотами. Як вам говорили раніше, ваша еволюція все ще триватиме до створення вас Галактичною Істотою, і напоготові наступні серії дослідів, які збільшать ваш духовний ріст навіть більше.

Дорогі, це може здаватися неймовірним, що зовнішній хаос і руйнування, яке має місце на Землі, рухає вас на шлях, який змінить усе, і остаточно приведе вас назад до високого рівня, який фактично вам знайомий. Зростання йде через досвід, і вам надаються можливості, щоб досягнути цієї мети. У всі часи вас направляли, щоб добитися максимального успіху і зробити успіхи, які стосуються вашого життєвого плану. Як я говорив вам раніше, такі цілі плануються, але якщо ви вибираєте інший шлях, то це шанується із-за вашого вільного вибору. Незмінно ви кінець кінцем переконаєтеся, що ваш шлях назад був погоджений, і зазвичай виявляється кращим для вас.

Неймовірні часи чекають вас в недалекому майбутньому, тож тримайте ваше місце у Світлі і ви допомагатимете приводити зміни ближче до маніфестації. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites