Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, 29 березня 2013

SaLuSa, 29 березня 2013

Віднині ми бачимо, що Робітники Світла взялися за свої завдання, щоб вести людей в Новий Вік. Вони розуміють те, що допоможе процесу пробудження, яке триває незважаючи на світову ситуацію. Важливо, щоб люди не дозволяли хаос і руйнування, яке відтягне їх енергію від роботи, що включає Світло і Любов. Темрява кінець кінцем дограє гру до кінця і вже втрачає владу, щоб створювати більше страху. У цьому відношенні незважаючи на очевидну загрозу війни, знайте, що цього більше не дозволять. Галактична Федерація Світла обізнана про наміри усіх Супердержав і ми запобіжимо будь-яким спробам запустити глобальну війну. Світло зробило таку різницю, що багато духів, сполучених з машиною війни, випробувало зміну свідомості. Ви сумніваєтесь, щодо висловлювань про причину військових дій, і непотрібних нападів на безневинних цивільних людей. Приходить день у вашому житті, коли війна і усе що її підтримує, припиняться.

Ми просимо тих із вас, хто підтримує Світло, продовжити зосереджуватись на усьому позитивному, оскільки ви маєте наймогутнішу і найпотужнішу зброю - Любов, яку ви виражаєте. Усі ви підняли вібрації, які гарантують введення Нового Віку, і ніщо не може зупинити цю маніфестацію. Фактично це вже діє, що очевидно, і немає ніякої можливості, повернути спосіб життя до старої парадигми. Любов проникає в усі державні і приватні Установи і Компанії і те, що було визнано в минулому, зараз піддається сумніву відносно того, чи діє це в кращих інтересах кожного. Люди, які пробують зберегти назавжди старі шляхи, знайдуть, що їх неможливо підтримувати, як уже відбувається у фінансовому світі. Поширення корупції виходить далеко за ті межі, які були виявлені, і правда кінець кінцем вийде і шокує багатьох, хто довірився їм. Буде введена нова система, яка діятиме відкрито і прозоро.

Наші союзники проявляють багато сміливості в їх діяльності, і отримали підмогу, виявляючи значно більшу підтримку змінам, над якими вони працюють. Фактично ви живете в кожному світі, і чим швидше ви вилучите будь-яке прикріплення до старого 3D, тим швидше, ви просуватиметеся у вищі виміри. Стара карма повернеться для очищення і це буде так просто, як змінити ваші стосунки, які включаються тоді, коли ви думаєте про них. Критерій для зміни - перестати засуджувати і гарантувати, що ваші власні дії і слова не несуть ніякої загрози або шкоди іншому життю. Запрошення "підставити іншу щоку" варто запам'ятати, як нам відомо, що як емоційна і чутлива Істота вам важко не відповісти на провокації. Гнів і подібні реакції – які частина людей створює, можуть зашкодити вашому фізичному тілу і навівати хворобу. Ми не говоримо вам, що ви не повинні захищати себе, але в деякі моменти краще відійти від неприємності.

У факті збільшення Світла, яке ви несете, ви знайдете, що ваше життя стає менш напруженим. Ваші вищі вібрації принесуть вам спокій і ви будете, менш ймовірно, стикатися з фізичними або голосовими нападами. Нічого не може ушкодити вас, якщо тільки ви не притягнули це до себе. Це дійсно приведе нас до кармічних випробувань, які можуть відбутися у будь-який час, відповідно, і коли представляться кращі умови. Майте на увазі, що, коли це має місце між друзями і сім'ями, які в якійсь мірі залучені до цього, то кожен у свою чергу може вивчити що-небудь. Ми не наголошуємо на тому, що карма не є ніколи покаранням, але є засобом представлення життєвого уроку, який допоможе вашому духовному просуванню. Вам не обов'язково випробувати усе безпосередньо, щоб набути деякого досвіду. Будьте хорошим прикладом Світла в дії, і інші побачать, як це вигідно. Для тих з вас, хто святкує Паску, це - спогад про великого Учителя, який прийшов на Землю, щоб показати вам, чого можна досягти, коли ви досягли рівня істоти, яка може виразити себе Безумовною Любов'ю.

Любов – це все, що є і коли ви будете обізнані про багато ваших життєвих подорожей в дуальності, ви зрозумієте, що це - тільки шлях, яким ви йдете, якщо ви бажаєте еволюціонувати. Ви зробили багато кроків назад тільки для того, щоб знову знайти ваш шлях вперед, але так , щоб вивчити, як бути собою в будь-якій ситуації без втрати вашого шляху. Тепер ваш шлях становиться набагато легшим завдяки енергіям, які продовжують досягати Землі, і так буде до тих пір, поки ви не випробовуєте Вознесіння у вищі вібрації. Оскільки ви маєте своє місце в 5-му вимірі, то ви по справжньому станете просвітленим, ви будете Істотою Світла. Потім це не кінець вашого підняття, оскільки воно триватиме до тих пір, поки ви не досягнете Джерела. Проте це довгий шлях, приймаючи до уваги той факт, що ви тільки повністю повернулись до Світла. Ваше безпосереднє завдання – фокусуватись на Світлі і виконати ваш намір - забути дуальність.

Робота у напрямку до Світла може іноді здаватися тягарем, який вимагає зміни стилю життя, і навіть необхідності вибіркового ставлення до друзів. Ми знаємо, як важко утримувати знання в собі, якщо не запрошують розділити їх, але знайте, що іноді виникають ситуації, що хто-небудь інший отримає користь від того, що ви знаєте. Як тільки ви знаходите правду, то ви схильні дзвонити в усі дзвони, але доведеться опиратися таким діям, оскільки ви можете настроїти проти вас людей, які не готові до цього. Не поспішайте донести правду людям, оскільки життя нескінченне і все трапляється своєчасно, дійсно в потрібний час. Проте не утримуйтесь від пошуку тих, хто розділить ваше розуміння, кого ви сприймаєте готовими. Можливо, інколи, ви отримаєте сердиту реакцію, але не звертайте уваги і бажайте цим людям любові і просвітлення. Усі духи кінець кінцем знайдуть свій істинний шлях, і теперішні випробування можуть тільки допомогти їм в майбутньому.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і бачу на горизонті ваш підйом. Це відбудеться досить швидко і зненацька. Тільки потрібно анонсувати одну головну зміну, і швидко відбудуться інші. Ми захоплюємося здоровим глуздом і вибором вашого шляху до Світла. Ми Єдині, і ви - звичайно один з нас. Оскільки ви посилаєте вашу любов до нас, то вона повертається вам сторицею, і спасибі за це.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites