Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, November 28, 2012

SaLuSa, November 28, 2012

Як ви розумієте, дуже мало з давніх пророцтв на цей рік збулися, і він був цілком звичайним роком. На фізичному плані завжди багато чого відбувається, але не висвітлюється широко. Тому нам приємно повідомити, що мало чого сталося такого, що могло б виконати очікування тих, хто готується до глобальних катаклізмів і катастроф. Все це стало можливим завдяки вам, бо вібрації Землі значно підвищилися порівняно з тими, які були кілька років тому. Кількість залученого на Землю Світла зменшило необхідність у більш енергетичному очищенні. Ми з Галактичної Федерації Світла також сприяли цьому, беручи участь в очищенні, в цілому запобігши ще більшому забрудненню. Це також відноситься до хiмiотрас, які потенційно могли серйозно вплинути на всі форми життя.

Тепер ваш шлях через останні кілька тижнів дуальності повинен пройти цілком мирно, дозволяючи вам зосередитися на власних приготування до Вознесіння. Найкраще зберігати спокій і не дозволяти нічому відволікати вас від мети. Ви будете творити історію, ставши тими, хто присутній на Землі, проходячи через все, що відноситься до Вознесіння. Старі вібрації більше не зможуть перешкодити вашій еволюції, а їх місце займуть більш високі вібрації, які піднімуть вас вгору. Більшість з вас повинні будуть випробувати приємну реакцію на зміни, хоча для деяких буде важко їх прийняти. Повна зміна частоти природно буде далекосяжної, і в деякій мірі будуть порушені всі форми життя.

Кардинальні зміни підуть за Вознесінням, багато з яких ви вже повинні були випробувати. Тим не менше, все відбудеться в потрібний час, але дуже стрімко, щоб надати вам блага, які повинні були бути вашими, якби не тактика блокування Темних сил. Темні часи з усіма своїми обмеженнями зміняться часом, коли ви в багатьох відносинах будете жити набагато краще, що об’єднає людей вашої цивілізації у взаємній любові і повазі один до одного. Всі минулі відмінності будуть відкинуті, щоб зближувати вас в люблячiй співпрацi і єднанні. Цього буде досягти не важко, бо помилкові бар'єри, поставлені між вами, попАдають, коли довіра замінить страх, створений для того, щоб тримати вас порізно.

Ви можете почати бути самим собою, ставши доброзичливими, люблячими і здатних виражати свої справжні почуття. Ви занадто довго були пов'язані страхом того, що можуть думати про вас інші, дійшовши до того, що навіть не вирішувалися показувати свою природну любов до інших. Знайдіть внутрішнью дитину в своєму серці, яке не містить ваші страхи і сумніви, а лише велич в тому, що воно здатне вільно ділитися своїм Світлом і Любов'ю. Вас формували думати так про себе шляхом виборчої освіти протягом усього вашого виховання. І ви звільняєтеся, щоб ділитися своєю радістю життя з усіма іншими. У майбутньому ніхто не буде ображений від прояви любові, і це стане цілком звичайним способом привітання один одного, бо ви всі є Єдиним Цілим.

Так, лагідні успадковують Землю, і ті, хто заподіював стільки проблем своїми навмисними війнами, які несуть смерть і руйнування, будуть усунені з вашого оточення. Тільки добрі і люблячі душі залишаться щоб насолоджуватися щасливим і радісним життям, якого вони не відчували в дуальності. Ви довели, що є могутніми душами з золотими серцями, і всі будуть знати вас як вознесінних Істот. Ваші сили творіння будуть направлені в творче русло для загального блага. До цих пір ви ще не усвідомили, наскільки могутніми ви насправді є, і ви не могли керувати своїми здібностями. Але не хвилюйтеся, бо з Вознесінням ваше підвищення рівнів свідомості змінить все це.

Ви є співтворцями iз Богом, і ваше служіння іншим направить вас по всому Всесвіту. У вас будуть унікальні якості з вашого різноманітного досвіду в дуальності. На вас будуть дивитися як на Майстрів Світла, і ви будете допомагати іншим молодим цивілізаціям розвиватися. Однак цей час знаходиться трохи попереду того, де ви є зараз, але вас буде тягнути служити іншим таким способом. У вас була довга і важка подорож, але ви придбали багато, чим ми захоплюємося. Ви займете своє місце серед нас як рівні, і багато хто з вас виберуть вступити в Федерацію. Ви знаєте про нас досить, щоб прийняти таке рішення, і наші слова однаково стосуються як чоловікiв, так і жінок. В цьому відношенні, на відміну від сьогодні, ви будете збалансовані за цим двома енергіями, і різниця між ними буде ледве помітна.

Незважаючи на метушню у вашому світі зараз, перспектива миру залишається дуже реальною. Він наближається на найвищому рівні, і відповідна реакція надихає. Мова йде про усунення страху перед великими державами, які контролюють менші країни, але ми можемо легко підтримувати мир, як тільки буде досягнуто угоду про роззброєння. Світ - це необхідна вимога, якщо ви хочете увійти в вищі вимірювання, так як вони не будуть підтримувати низькі вібрації загрози війни. Разом з кроками по здійсненню урядових змін, які також йдуть повним ходом, відбудуться кардинальні зміни, які змінять весь вигляд вашої цивілізації. Потім послідує розкриття, і події зможуть розвиватися на повній швидкості. Ці події зовсім близько, і наші союзники наполегливо працюють, щоб втілити їх у реальність.

Звичайно, ми надаємо велике значення розкриттю, оскiльки воно є засобом зближення нас разом і створення відносин, необхідних для вашого прогресу. Ще більш важлива наша роль у спостереженні за глобальними змінами вашого товариства, а також допомоги вашим великим компаніям впоратися зі змінами, які звалилися на них. Вони мають змінитися, щоб дотримуватися інтересiв менших груп, а не монополій, а також пристосуватися до нового способу роботи. Ви побачите, що в майбутньому бізнес буде вестися відкрито, щоб кожен знав, що відбувається, і що він працює на чесних і справедливих засадах. Це повинно бути легко, бо ті злочинні елементи, які існують зараз у вашому суспільстві, будуть усунені.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я хочу, щоб ви змістили акцент своєї уваги з минулого і віддавали свою енергію новому згідно вашим очікуванням. Таким чином, ви допоможете їй втілитися в реальності швидше, а також ви будете більш підготовленими до того, що станеться. Ми з вами, Дорогі наші, і це завжди буде так.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites