Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, November 23, 2012

SaLuSa, November 23, 2012

Для того, щоб запанував мир на планеті, потрібно, щоб припинилися всі війни, і якщо буде необхідно, у нас є всі засоби, щоб подбати про це. Для таких низьких вібрацій абсолютно немає місця в Новій Ері. Насправді, цього досягти ще легше зараз, коли підвищені рівні свідомості призводять до того, що ще більше душ відкидають все, що пов'язано з війною. Навіть деякі з досвідчених ветеранів готові змінити курс і бачать блага роботи заради миру. Вони починають бачити, що їх заклик захищати свою батьківщину був підступно використаний в таємних цілях. Коли такі люди починають прокидатися до істини, ви знаєте, що Іллюмінати швидко втрачають свою владу і контроль над збройними силами. Вони воістину являють собою жалюгідну подобу того, ким були раніше, і їм не буде дозволено повернутися.

У вашому найближчому майбутньому ви насправді не будете потребувати збройних сил, але у вас будуть системи захисту, щоб оберігати вашу Землю від небажаних гостей. Є також наша Галактична Федерація Світу, яка діє як поліція Всесвіту. Ми володіємо такими технологіями, що можемо легко виявити, коли корабель буде входити в простір іншої планети. Якщо буде потрібно, ми можемо рухатися швидше швидкості Світла і нести свої обов'язки в різних секторах Всесвіту. Є також і Команда Аштара, яка працює майже так само як і ми, і виконує свої обов ’ язки. В цілому всі планети добре захищені, і їх населення може жити вільно і мирно. Ваша стара Земля також була захищена від вторгнення, щоб забезпечити вашу вільну еволюцію. Але з такими низькими вібраціями ми були змушені дозволити схожим цивілізаціям вступати з вами в контакт.

Коли ви пройдете через майбутню точку Вознесіння, ви також зможете бути відкритими для відвідувачів зі схожою вібрацією Любові і Світла. Ви можете довіряти їм, і вам буде приємно дізнатися, як живуть інші цивілізації. Ви отримаєте незабутній досвід, відвідуючи інші планети, які являють собою суміш різних розмірів і іноді навіть більше, ніж ваше Сонце. Більшість розвинених цивілізацій вважають більш прийнятним жити всередині своїх планет, і більшість з цих планет робляться порожніми всередині з цієї причини. Як і ваші Істоти з Внутрішньої Землі, у яких є своє Сонце, і ви навряд чи б здогадалися, що перебуваєте під землею. Вони більш розвинені, ніж ви, і вони незабаром виберуть відповідний час, щоб представитися вам. Вони є вашими предками, які сховалися у Внутрішній Землі після падіння Лемурії. Деякі з ваших людей відвідували їх у порівняно недавній час, і їх розповіді про це все ще можна знайти.

Так багато знань навмисно ховалося від вас, і вам доведеться багато чого наздоганяти після Вознесіння. Вас більше не будуть тримати в невіданні і говорити неправду, і як ви часто говорите, «істина відкриє вам очі». Тимчасове викривлення, в якому ви перебували, розмикається, і ми допоможемо вам визначити, що є істиною, і що ні. Якщо деякі люди будуть скептично налаштовані, у нас є засоби довести, що буде підноситися вам як істина. Ми не нав'язуємо її вам, і деякі все ще будуть триматися за свої помилкові переконання. Це не має значення, бо з часом тільки істина зможе існувати. У вас є свій власний Зал Хронік, і в ньому описані всі ваші життя, тому в цьому відношенні не може бути ніяких суперечок. Вони використовуються для перегляду життя після кожного втілення, що повинно привести до тями деяких людей.

Повірте нам, Дорогі наші, коли ми говоримо, що ми не так серйозно ставимося до життя, щоб не жартувати і не веселитися. Ми живемо свої життя в радості, і наш зв'язок стає сильнішим, коли ми можемо ділитися гумором. Звичайно, у нас немає ваших проблем і турбот, але ви можете зробити прекрасним свій день і день інших, як слід посміявшись разом. Сміх поширений по всьому Всесвіту, і всі душі мають внутрішнє розуміння, щоб оцінити смішну ситуацію або дати коментар. Сміх підносить і підбадьорює, підвищуючи вібрації. Але хороший сміх не націлений на висміювання інших. Глибоко всередині ви все ще діти, але ви отримуєте певну стриманість, коли підростете, бо ви вважаєте себе вище того, що називаєте дитячою забавкою. Відпустіть себе і знову станьте цією дитиною і помічайте смішну сторону життя.

Ви так близькі щоб побачити перші ознаки настання великих змін, і наші союзники наполегливо працюють, щоб створити можливості, які нам необхідні, щоб приєднатися до них. Вони знають, у чому полягають їх обов'язки, і вони самовіддано служать вам, щоб здійснити перший ривок до Вознесіння. Звичайно, воно відбудеться у будь-якому випадку, навіть якщо це означає, що деякі події поки відкладаються. Тим не менш, деякі зміни мають більше значення, ніж інші, і ми чекаємо перших ознак оголошення Розкриття. З одного боку, так як загальновідомо, що ми існуємо і знаходимося поруч з вами, ви не можете вважати, що в цьому є якась термінова необхідність. Але з іншого боку, нам потрібно таке визнання від вашої влади, щоб ми могли нарешті з'явитися відкрито.

У нас все ще є можливість форсувати події, але це буде нашим останнім дією. У всіх відносинах ми б хотіли, щоб ви самі своїми власними силами здійснили Розкриття. Справедливості заради, ви подавали прохання і петиції вашим лідерам багато разів, але до цих пір жоден з них не наважився зробити це. Ми цінуємо обережний підхід, але зараз прийшов час відкинути обережність у бік і проголосити те, що велика частина населення вже і так знає. Незалежно від того, що відбувається, ми продовжуємо показуватися все частіше і частіше, і нам приємно, що нас приймають без страху, який був раніше. Ми відчуваємо, що ви готові вітати нас, і це прискорює нашу відповідь.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я передаю вам побажання від Галактичної Федерації Світла, щоб ви всі поширювали свою любов по всьому світу. Її ніколи не може бути занадто багато, і ви допоможете їй рости по наростаючій в той час, коли ви майже готові піднестися. Земля демонструє прекрасне видовище Світла, що йде від всіх вас, і це показує, як добре ви відгукнулися на заклик готуватися до Вознесіння. У вас була постійна підтримка, і ніколи не передбачалося, що ви зустрінетеся з труднощами самі, і так це і буде у міру вашого просування до вищих вимірах.

Дякую вам, СаЛуСа

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites