Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, November 21, 2012

SaLuSa, November 21, 2012

Як ви зазвичай кажете, «час не чекає нiкого», і це дійсно так, бо ті, хто ще дрімають, залишають собі багато того, що потрібно буде зрозуміти. Насамперед це ті, хто не вірять у Бога, але при цьому звинувачують Бога за те, що відбувається в світі. Ми б хотіли, щоб вони побачили, що кожному дарована свобода волі, і, володіючи нею, ви створили саме те, що зараз відчуваєте. Для нас би не склало праці втрутитися, але цим ми б забрали у вас можливість побачити, до чого призводять ваші дії. Багато хто все ще говорять про торжество справедливості, як вони це називають, нападаючи і винищуючи іншу націю. Очевидно, вони не знають або навмисно не помічають ті гнів і ненависть, які вона викликає. Скільки воєн ще потрібно Людині, щоб зрозуміти, що вони марні для досягнення миру або тривалого перемир'я? Здається, що ніколи не буде засвоєний урок в тому, що світ приходить разом з прийняттям того, що всі ви є Єдиним Цілим, живучи в гармонії і любові до всього життя.

З сумом ми спостерігаємо, як ваша Земля перебуває в сум'ятті і метушні. Але при цьому ми також бачимо, як Світло випромінюється з багатьох місць, утворюючи ґрати Світла навколо Землі. Це ваша гарантія, що ви підніметеся з нижчих енергій, і що стара парадигма буде продовжувати руйнуватися. Їй більше немає місця у ваших життях, і по мiрi стрімкого наближення кінця часів вона повинна поступитися місцем новiй парадигмi, яка обіцяє все, чого ви коли-або могли бажати і навіть більше. Галактична Федерація Світла знаходиться тут, щоб забезпечити те, що більше ніщо не буде заважати вашим планам по Знесенню, і що ви в безпеці ввійдете в Нову Еру. У ході цього матеріалізуються зміни, які ви очікуєте, але потрібно враховувати, що можуть відбуватися затримки, так як весь план вкрай складний. Він включає в себе тисячі і тисячі людей, і він повинен бути здійснений в потрібний час. Ви можете дивитися на Обаму, який виступить в ролі ініціатора подій, і тоді все буде відбуватися стрімким чином.

Нам приємно бачити, що Працівники Світла підхопили наш заклик відкрито говорити про вашi знання і розуміння того, що має статися. Звичайно, багато людей намагаються розібрати свої відчуття, що відбувається щось дивне. Це якраз можливість посіяти насіння інформації, які допоможуть спонукати їх до істини. Можливо, багато хто почнуть бачити картину, що формується, яка розповість їм про цілі того, що відбувається. Наше найбільше бажання - щоб якомога більше людей дізналися про можливості, що їм дає Вознесіння. Це не релігійна подія, а те, що відбувається в кінці циклу, в якому ви зараз перебуваєте. Зміни носять вселенський характер, і не обмежені тільки Землею. Для людства це чудова можливість залишити нижчі вібрації і увійти у вищі, залишивши позаду себе дуальність. Ми повинні запитати, чи дійсно ви бажаєте ще раз провести безліч життів, засвоюючи уроки, або ви віддасте перевагу більше жити в радості і гармонії і вести мирне життя?

Дорогі наші, Нова Земля незабаром прийме всіх тих, хто вибрав перейти на більш високий рівень. Разом з цим прийдуть вищі вібрації, які дозволять вам використовувати ваші знову знайдені сили створення. Любов і світ навколо вас будуть просто невимовними, і це буде воістину Рай на Землі. Стрибок з однієї Ери в іншу приємно здивує вас, бо її красу не можна буде порівняти ні з чим, що ви до цього відчували. Життя стане таким легким і багатообіцяючим без всяких обмежень, які у вас є зараз на Землі. Найбільша зміна буде в знаходженні свободи, яка у вас буде як у вознесеного Істоти. Вона приходить з прийняттям відповідальності перед усіма формами життя, що ви будете шанувати і про яких будете піклуватися. Довіра це теж те, до чого ви не звикли, і знайдете настільки приємним знати, що у вищих вібраціях жодна Істота не замишляє заподіяти вам шкоди або бути нечесними з вами. Це рівень, на якому існує тільки істина, і там немає місця для чогось меншого.

Ви зробили довгу подорож, щоб дістатися до цієї точки часу, і мета завжди була в тому, чи зможете ви підвищити свої особисті вібрації і бути готовими до вознесіння. Вже багато з вас відчувають на собі новий рівень свідомості, і це буде продовжувати рости ще стрімкіше. Також і ваш Світ розширюється, охоплюючи все більше і більше людей, і ви допомагаєте пробудити тих, хто тільки починає ворушитися. Будь то через свій життєвий план або іншим способом кожна душа отримає допомогу щоб було легше зрозуміти, що їм є чудова можливість перейти на інший рівень. Ваші вчителя говорили про це еони часу, і зараз цей момент настав. Як групова душа, ви не будете повноцінною, доки кожна окрема душа не підніметься вгору.

Пам'ятайте, що кожна душа вибрала свій власний шлях завершення свого досвіду в цьому циклу дуальності. Ви не можете знати, що спонукало їх шукати той чи інший вид досвіду, навіть якщо це неприємно для вас. Зараз часи, коли вам потрібно очистити карму, що залишилася, і для багатьох душ це означає дуже важкий і напружений час. Зазвичай ви можете просуватися зі своєю власною швидкістю, але з наближенням Вознесіння залишається небагато часу. Звичайно, ви могли б змінити свій життєвий план, але може вийти, що це буде непродуманим кроком, якщо ви втратите можливість піднестися. Як би там не було, свобода волі передусім, і остаточний вибір за вами. Насправді вас утримували і змусили повірити, що у вас немає такого вибору, і що рішення приймаються за вас. Тепер ви розумієте, що це не так, і що ви володієте силою творити своє власне майбутнє. Насправді, ви не залежите ні від кого іншого, і вам не потрібно слідувати їх порадам або вказівкам. Якими б вони не були корисними, ніхто крім вас не знає про ваші справжні потреби. Будьте вірними собі і дотримуйтесь своєї інтуїції, яка не зіб’є вас зi шляху.

Так багато прекрасних можливостей чекають вас, що перенесуть вас у Золотий Вік. Досконалість всього вразить вас, і енергії огорнуть вас, і ви відчуєте Єдність всього життя. Чи Можете ви собі уявити мати можливість говорити з Богом, так, Бог не за межами вашої досяжності. Вас навчили, що вам потрібен посередник щоб зробити це. У Бога є зв'язок з кожною душею, і як могло бути інакше, якщо ви всi насправді є Божественними іскрами.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я закликаю вас вільно мислити щоб прискорити свою еволюцію. Я залишаю вас з нашими благословеннями для вашого майбутнього.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Igor



Share |



Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com




Galactic Channelings

Create Your Badge